Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

No właśnie tylko kurcze nie pamiętam jakie to pliki były w tym modzie, żeby je usunąć. jedyne wyjscie to chyba reinstalka, po raz 5:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesięciu godzinach z Empire - przez "przypadek" wróciłem do Med.II z Saintless Steel - i muszę stwierdzić, że Empier to crap :( . Starełm się dać tej grze szanse ale się chyba nie da. Zamysł Empier fajny ale wyszło jak wyszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 08:38, scott napisał:

Po kilkudziesięciu godzinach z Empire - przez "przypadek" wróciłem do Med.II z Saintless
Steel - i muszę stwierdzić, że Empier to crap :( . Starełm się dać tej grze szanse ale
się chyba nie da. Zamysł Empier fajny ale wyszło jak wyszło ...

Ja to już wiem od czasu premiery, w Medievala II, nawet bez modów (ale za to z dodatkiem królestwa) grało się znacznie lepiej i przyjemniej)
IMHO trochę lepiej jest z Napoleonem, ale to też nie to.
Nadzieja w Shogunie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 11:49, Darkstar181 napisał:

> Po kilkudziesięciu godzinach z Empire - przez "przypadek" wróciłem do Med.II z Saintless

> Steel - i muszę stwierdzić, że Empier to crap :( . Starełm się dać tej grze szanse
ale
> się chyba nie da. Zamysł Empier fajny ale wyszło jak wyszło ...
Ja to już wiem od czasu premiery, w Medievala II, nawet bez modów (ale za to z dodatkiem
królestwa) grało się znacznie lepiej i przyjemniej)

Kupiłem Empier w dniu premiery ale czekałem na patche potem Wow itd. i poleżał troche w szufladzie - przyszły patche i nadal sie w to nie da grać :( ( a to taka ciekawa epoka ) - zreszta mapa główna i zasady tam panujące są straszne. Nie wiem ale prostota Medka I bylo bardziej grywalna i dawała więcej radochy.

Dnia 22.11.2010 o 11:49, Darkstar181 napisał:

IMHO trochę lepiej jest z Napoleonem, ale to też nie to.

słyszałem ale nie kupiłem bo nie dam się dwa razy nabrać na to samo

Dnia 22.11.2010 o 11:49, Darkstar181 napisał:

Nadzieja w Shogunie 2 :)

Oby - kurde pamiętam shoguna I i Medivala I - ile ja na to czasu poświęciłem i ile to kosztowało wtedy XD 150+ za eng. wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko bo zastanawiam sie nad kupnem empire lub napoleon total war ale kupie tylko jeśli jest tam kampania multi choćby na 2osoby(bo coś tam mi sie o uszy obiło)więc pytam jest czy nie (bo jeśli nie to nie kupuje)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:46, Kilox napisał:

Pytanko bo zastanawiam sie nad kupnem empire lub napoleon total war ale kupie tylko jeśli
jest tam kampania multi choćby na 2osoby(bo coś tam mi sie o uszy obiło)więc pytam jest
czy nie (bo jeśli nie to nie kupuje)???


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26964&pid=2236

chyba od tego czasu nic nie zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 08:29, MarcusBrutus napisał:

> Pytanko bo zastanawiam sie nad kupnem empire lub napoleon total war ale kupie tylko
jeśli
> jest tam kampania multi choćby na 2osoby(bo coś tam mi sie o uszy obiło)więc pytam
jest
> czy nie (bo jeśli nie to nie kupuje)???

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26964&pid=2236

chyba od tego czasu nic nie zmienili

doba dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po raz któryśnasty wyrzuca mnie z rozgrywki multi, nieweim o co z tym chodzi. Jak jestem hostem to wszystko jest w porządku a jak dołączam do kogoś to sie od razu posypuje. jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 10:23, bezimienny45 napisał:

Mam pytanko. Czy jest możliwość gry Persją??


Oczywiście, po tym jak zmodyfikujesz plik w katalogu głównej kampanii gry (starpos.esf), albo wgrasz moda, nazywa się bodajże "unlock all factions" (który zawiera ten sam plik, tyle że już zmodyfikowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 10:43, MarcusBrutus napisał:

> Mam pytanko. Czy jest możliwość gry Persją??

Oczywiście, po tym jak zmodyfikujesz plik w katalogu głównej kampanii gry (starpos.esf),
albo wgrasz moda, nazywa się bodajże "unlock all factions" (który zawiera ten sam plik,
tyle że już zmodyfikowany)



Dobra ściągnąłem ten plik i co teraz z nim zrobić??? Zastąpić tamten plik tym czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 23:14, Dexter_McAaron napisał:

A''propos jeszcze naszego narzekania na tragikomiczny poziom AI przy zabawach w oblężenia:
jak tak sobie poczytałem ten artykuł:

http://www.pcgamer.com/2010/12/03/hands-on-shogun-2’s-siege-battles-2/

to jednak zaczyna mi się załączać cichutka nadzieja względem Kreatywnych...


No o tym dokładnie mówiłem w zapowiedzi. Jeżeli to nie jest jakieś koloryzowanie ani dziwne skrypty porobione tylko na potrzeby pokazu to może być dobrze. Oby oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasem, że podczas grania w multi bitwa sama się wyłącza? poprostu wychodzi do menu jakby nigdy nic. Jak jestem hostem to tak sie nie dzieje ale jak dolączam to jest tak raz na 10 meczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za spam ale niech mi ktoś odpisze bo ja nie moge tego wytrzymać z pod koniec godzinnej rozgrywki gra mi wyskakuje do menu. Nie chce dostac bana więc powiem tylko ze jestem mocno zdenerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 20:29, Ploud napisał:

Macie tak czasem, że podczas grania w multi bitwa sama się wyłącza? poprostu wychodzi
do menu jakby nigdy nic. Jak jestem hostem to tak sie nie dzieje ale jak dolączam to
jest tak raz na 10 meczów.

a nie chodzi po prostu o to, że ktoś ustawił godzinę jako limit czasu trwania bitwy?

bo podejrzewam że w przeciwnym razie to po prostu babol techniczny, w końcu multi w empire to tylko beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować