Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Mam tą grę i powiem wam że jest bardzo fajna.Gram Polską i podoba mi się to że można napisać alternatywną historię naszego narodu.A bitwy morskie są wyśmienite.Maks. 40 statków na polu bitwy. To dopiero jest widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 17:22, AugustII napisał:

Mam tą grę i powiem wam że jest bardzo fajna.Gram Polską i podoba mi się to że można
napisać alternatywną historię naszego narodu.A bitwy morskie są wyśmienite.Maks. 40 statków
na polu bitwy. To dopiero jest widok.


Faktycznie stworzenie Polski "od morza do morza" jest fajne. Zwłaszcza że nie jest to Polska od Bałtyku do Morza Czarnego tylko , od Morza Beringa do Zatoki Bengalskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm problem z grą po sieci, otóż do większości mi po prostu nie "wbija":( mam router może to jest tym spowodowane. Nie wiecie może jak ustawić porty itp? Z góry dzięki i pozdrawiaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:36, MateuszP10 napisał:

MAm problem z grą po sieci, otóż do większości mi po prostu nie "wbija":( mam router
może to jest tym spowodowane. Nie wiecie może jak ustawić porty itp? Z góry dzięki i
pozdrawiaam


I jeszcze jedn pytanko, jak zagrać w betę kampani multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok miniu dzięki za podpowiedź co do kampanii online:) jednak dzieki temu blędowi, który w Rome nie występuje(mianowicie nie moge dołączyć do większości servów) nie pogram se za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z tego foru mam ściągać bo tego strasznie je st dużo i czy będzie działać z grą którą mam na steame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 20:09, N_o_s napisał:

co z tego foru mam ściągać bo tego strasznie je st dużo i czy będzie działać z grą którą
mam na steame?


ściągasz wersję 6.2 później patch 6.8 i grasz. Nie ma problemu ze steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

Czy w kampanii multi da się rozgrywać bitwy tak aby kumpel nie musiał sterować AI? Ustawiłem rozgrywaj bitwy, nie graj jako AI i nic to nie zmieniło, nadal w role AI wciela się mój kolega.

Czy w kampanię muliti mogą grac więcej niż 2 osoby, domyślam się ze nie nie, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w tej grze a raczej bug.Otóż grając Polską,podczas kiedy mój pion armii atakuje wroga armia,mój pion wykrzykuje coś w tym stylu,wroga flota na horyzoncie".Czego to jest wina?.Doda jeszcze ze gra chodzi bardzo sprawnie i nie ma żadnych zawieszek czy innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 11:13, Arcadae napisał:

Mam taki problem w tej grze a raczej bug.Otóż grając Polską,podczas kiedy mój pion armii
atakuje wroga armia,mój pion wykrzykuje coś w tym stylu,wroga flota na horyzoncie".Czego
to jest wina?.Doda jeszcze ze gra chodzi bardzo sprawnie i nie ma żadnych zawieszek
czy innych rzeczy.

Ta gra to morze bugów, ciesz się, że masz tylko takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Napka i Empire, obie gry w edycjach GOTY. Dostałem 2 kody. Jeden do Napoleona, a drugi do Empire. Wklepałem sobie w Steama kod na Napoleona i teraz mam pytanie. ETW mam już ale bez żadnego dodatku. Czy jak zarejestruje edycję GOTY to dostanę możliwośc przekazania nadmiarowej kopii jako gifta? Czy po prostu będe miał jakby 2 razy podstawke przypisaną do konta?

Dzięki za pomoc. Na Direct2Drive Empire&Napoleon GOTY są za 27 złoty więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:40, Smooqu napisał:

Kupiłem Napka i Empire, obie gry w edycjach GOTY. Dostałem 2 kody. Jeden do Napoleona,
a drugi do Empire. Wklepałem sobie w Steama kod na Napoleona i teraz mam pytanie. ETW
mam już ale bez żadnego dodatku. Czy jak zarejestruje edycję GOTY to dostanę możliwośc
przekazania nadmiarowej kopii jako gifta? Czy po prostu będe miał jakby 2 razy podstawke
przypisaną do konta?

Dzięki za pomoc. Na Direct2Drive Empire&Napoleon GOTY są za 27 złoty więc warto :)

a nie możesz temu komuś dac klucza jak ci niepotrzebny po co kombinowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:22, Carter napisał:

a nie możesz temu komuś dac klucza jak ci niepotrzebny po co kombinowac?


No w wersji GOTY są też DLC i dodatek Warpath. Dlatego chciałem z tego korzystać ale chyba po prostu odsprzedam kod kumplowi jakiemuś :P Widziałem ze na allegro po 40 zeta schodzą 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:55, Smooqu napisał:

> a nie możesz temu komuś dac klucza jak ci niepotrzebny po co kombinowac?

No w wersji GOTY są też DLC i dodatek Warpath. Dlatego chciałem z tego korzystać ale
chyba po prostu odsprzedam kod kumplowi jakiemuś :P Widziałem ze na allegro po 40 zeta
schodzą 0_o

ale z tego co się orientuje to dodatek jaj i kody aktywuje się odzielnie nawet na steam nie kupisz tego razem tylko w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować