Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Witam
Jak ustawić tych idiotów żołnierzy żeby obsadzili działa na murach. Bo u mnie stoją i czekają aż ich wroga artyleria wystrzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:32, Lucas01 napisał:

Witam
Jak ustawić tych idiotów żołnierzy żeby obsadzili działa na murach. Bo u mnie stoją i
czekają aż ich wroga artyleria wystrzela.

Należy ich ustawić blisko nich. Przy czym strzelać z nich będą wtedy gdy wroga piechota podejdzie bliżej. Nie licz na to, że będą walić we wrogą artylerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z napisami w grze... Co jakiś czas niektóre informacje nazwy jednostek albo krajów są rozmazane i nic nie mogę rozczytać.. Wie ktoś może co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie empire z polskiego języka przeszło na angielski we właściwościach jest ustawione rozgrywka w języku polskim wie ktoś jak przestawić znów na polski język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przestałem grać w ETW z powodu błędów i słabej optymalizacji.
Mam zamiar powrócić do gry i tu moje pytanie. Bowiem na pewno wyszło przez ten czas sporo patchy. Co zostało poprawione. Jak z optymalizacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:08, Sipso2008 napisał:

Ostatnio przestałem grać w ETW z powodu błędów i słabej optymalizacji.
Mam zamiar powrócić do gry i tu moje pytanie. Bowiem na pewno wyszło przez ten czas sporo
patchy. Co zostało poprawione. Jak z optymalizacją?



Zależy jak ostatnio. Np. jutro wychodzi nowy patch, co poprawi nie wiadomo. Ale można już spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 21:08, Sipso2008 napisał:

Ostatnio przestałem grać w ETW z powodu błędów i słabej optymalizacji.
Mam zamiar powrócić do gry i tu moje pytanie. Bowiem na pewno wyszło przez ten czas sporo
patchy. Co zostało poprawione. Jak z optymalizacją?

Ja tam różnic specjalnych nie zauważyłem :P
Ale nie wywala już podczas bitew, a gra nie zacina się podczas wyboru poszczególnych armii.
Nadal jedna może grymasić podczas walk, nawet na super kompie, a piechota na inteligencji też nie zyskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch (1.4) powinien ukazać się jutro.
http://ve3d.ign.com/articles/news/50387/Empire-Total-War-Warpath-DLC-Campaign-Announced

"The all new update 1.4, which is out on Tuesday September 22nd, fixes some minor issues with Empire: Total War, as well as adding 2 brand new historical battles: the Battle of Rossbach and the Battle of Fontenoy. Both battles are available in single player and multi player and are completely free."

Milusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEGA ma w planach wydanie "dodatku" do Empire:TW. Napisałem dodatku w cudzysłowie, bo jest to zwykły DLC przez głupiego Steama (znienawidziłem go po premierze Empire :)). Poza tym dodana jest tylko jedna kampania i chyba 5 indiańskich plemion. Jak dla mnie nic wartego uwagi, mimo dość niskiej ceny (7 ojro), po prostu za mało jest nowości. Wolę wersje pudełkowe pełnoprawnych dodatków (jak było to chociażby z MII czy Rome). Mam nadzieję, że CA z tworzenia takich dodatków nie zrezygnuje, chyba że zrobią kilka DLC i wydadzą w jednym pudełku.

EDIT: Nie podałem najważniejszego, czyli nazwy :D The Warpath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:52, ibisz napisał:

SEGA ma w planach wydanie "dodatku" do Empire:TW. Napisałem dodatku w cudzysłowie, bo
jest to zwykły DLC przez głupiego Steama (znienawidziłem go po premierze Empire :)).
Poza tym dodana jest tylko jedna kampania i chyba 5 indiańskich plemion. Jak dla mnie
nic wartego uwagi, mimo dość niskiej ceny (7 ojro), po prostu za mało jest nowości. Wolę
wersje pudełkowe pełnoprawnych dodatków (jak było to chociażby z MII czy Rome). Mam nadzieję,
że CA z tworzenia takich dodatków nie zrezygnuje, chyba że zrobią kilka DLC i wydadzą
w jednym pudełku.


Nie rezygnują. Trudno przecież Napoleona uznać za kolejną część serii. A to DLC zobaczę jakie będą opinie kiedy wyjdzie, ale kusi opcja grania Indianami i uniemożliwienie kolonizacji, a tym samym nigdy nie powstanie USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy i ten "dodatek" był już wcześniej zaimplementowany w kodzie, a łaskawi Kreatywni (Inaczej) postanowili go nam po tym pół roku łaskawie udostępnić, w ramach udawania że ich potworek jest pełnoprawnym produktem...i że choć w małym promilu przypomina wcześniejsze dzieła...

No, w każdym razie, Ci co jeszcze mają cierpliwość w obcowaniu z idiotami w mundurkach, może zatrzymają się jeszcze przez parę tygodni dłużej nad tą grą. Ale osobiście śmiem wątpić czy wielu "emigrantów" uda się z powrotem do gry przyciągnąć, oferując im odpłatnie uprgade z ćwierćpełnego produktu do półpełnego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:16, Bambusek napisał:

Nie rezygnują. Trudno przecież Napoleona uznać za kolejną część serii. A to DLC zobaczę
jakie będą opinie kiedy wyjdzie, ale kusi opcja grania Indianami i uniemożliwienie kolonizacji,
a tym samym nigdy nie powstanie USA.

Uważam, że Napoleon będzie początkiem nowej serii, w której będą dostępne tylko kampanie tematyczne opowiadające o podbojach jakiegoś przywódcy: Napoleon, może Alexander Wielki, czy nawet Hitler (trochę kontrowersyjne :D). Jeżeli byłby to po prostu zwykły dodatek, to ostro przesadzili z ceną. Poza tym Napoleona z Empire łączy chyba tylko silnik graficzny oraz mniej więcej ramy czasowe :) Jak dla mnie N:TW to gra zrobiona trochę na szybko, byle tylko odciąć kupony z dobrze sprzedającej się marki Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:48, Dexter_McAaron napisał:

No, w każdym razie, Ci co jeszcze mają cierpliwość w obcowaniu z idiotami w mundurkach,
może zatrzymają się jeszcze przez parę tygodni dłużej nad tą grą. Ale osobiście śmiem
wątpić czy wielu "emigrantów" uda się z powrotem do gry przyciągnąć, oferując im odpłatnie
uprgade z ćwierćpełnego produktu do półpełnego produktu.

e, bez przesady. Nie byłoby jeszcze tak źle gdyby nie to, że każdy kolejny patch naprawiając jedną rzecz chrzani dwie poprzednie (patrz idealna dyplomacja w wersji 1.0 i typowy totalwarowy potworek w 1.3 gdzie mimo 60 prowincji przeciw jednej wroga pokój zawrzesz jedynie płacąc mu 700 tys...), o nazywaniu Napoleona kolejną częścią nie wspominając.. dobrze że takiego pomysłu z alexandrem do rome'a nie mieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować