Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2009 o 13:47, B1SH0P napisał:

Ja na Radku mam rozmyte napisy...


najpierw grałem na X1600, 512MB - teraz mam HD4850, 512MB i nie miałem żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 15:46, B1SH0P napisał:

>
> > Nowe sterowniki do grafiki?
> >
>
>
> :( Mam zainstalowane. U mnie wszystko aktualizuje automatycznie.

Może przez tą Viste 64 Bit?



NA tej viście tak sie składa że nie działa mi tylko ta gra. Brak słów... Wyciągaja od uczciwych ludzi kasę i maja w tyłku. Pewnie gdybym zakupił pirata wszystko by działało. Dzieki koledzy za zainteresowanie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 14:21, Zuberuss napisał:

> >
> > > Nowe sterowniki do grafiki?
> > >
> >
> >
> > :( Mam zainstalowane. U mnie wszystko aktualizuje automatycznie.
>
> Może przez tą Viste 64 Bit?


NA tej viście tak sie składa że nie działa mi tylko ta gra. Brak słów... Wyciągaja od
uczciwych ludzi kasę i maja w tyłku. Pewnie gdybym zakupił pirata wszystko by działało.
Dzieki koledzy za zainteresowanie. Pozdrawiam serdecznie.


Zawsze możesz napisać do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian wzieta z Steama .
Empire: Total War


Fixed a bug which which occasionally allowed factions who were not allied to be invited to join a war
Improved campaign map performance
Republics will no longer dispute a claim to a throne via a war of succession
Fixed a crash when pathfinding for embarking/disembarking
Fixed situation where balance-of-power bar on battle screen was not considering the correct set of reinforcements
Made the decision of which third-party factions can be involved in a campaign battle slightly fairer
Interceptions are no longer suppressed when blockading a port
Fixed rare crash after naval battles
Fixed rare crash caused by successful revolutionary armies containing units that were not permitted for the resulting government type
Fixed crash in AI logic structures
Reduced AI army clustering
Improved AI invasion troop movement
Various light infantry behaviour fixes
Naval and Land unit balancing
General AI improvements


Co do dodatku za 7 euro to sobie go daruje , Ameryka a w szczegolnosci Indianie zabardzo mnie nie interesuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innym serwisie już jeżdżą, jak to im patch grę popsuł. A u mnie odwrotnie: na 1.4 grafika się chrzaniła na mapie kampanii i o graniu mogłem zapomnieć (Windows 7, więc beta sterowników). Teraz wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś ten dodatek Warpath. Na razie tylko odpaliłem dla zobaczenia, jak to wygląda. Więc tak:

Grywalne jest 5 plemion Indian. Mapa to zachodnie wybrzeże i centrum Ameryki północnej oraz nieco Ameryki środkowej. Kampania zaczyna się w 1783, kończy w 1823, więc ma się 40 lat gry (w sumie 80 tur). Po za czerwonoskórymi są też Brytyjczycy, USA (zaczątki przynajmniej, bo wiele terenu to nei mają), Hiszpanie oraz po jednej prowincji Niderlandy i Francja (ci są chyba bardziej ze względów historycznych niż faktycznie mieli by jakoś wpłynąć na grę).

Można zauważyć od początku, że każda prowincja jest duża, więc chociaż teren gry całkiem pokaźny, to wiele do podbijania nie ma. No ale też stosunkowo krótki czas na grę, więc można zrozumieć. Indianie mają swoje drzewko rozwoju, a startują z jednostkami takimi, jakie mieli na początku Drogi do niepodległości. Na razie żadnej bitwy nie zagrałem więc nie wiem, jaki jest poziom trudności faktyczny.

Aha, każde plemię ma inne warunki początkowe (tzn. w kwestii ziemi to każdy ma po 3 prowincje, ale z kim innym ma pokój, z kim innym wojnę, np. Cziroki na starcie walczą z Hiszpanią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupienie Empire za 65 zł. to dobry interes? Czy m isię to opłaci? Od razu mówię, że Empire to będzie moja pierwsza gra z serii Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, czy jesteś totalwarowym wyjadaczem od czasów Boskiego Shoguna, czy to Twoje dziewicze spotkanie z serią, moim zdaniem nie ma wielkiego znaczenia. Po prostu musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz wydać pieniądze na grę wciąż niedopracowaną i w wielu miejscach irytującą - choćby samym faktem świadomości, jak duży potencjał został zmarnowany. Co prawda to prawda: od dłuższego czasu nie miałem już z nią styczności, więc nie jestem na bieżąco czy jakieś nowsze patche trochę poprawiły stabilność lub/oraz zmniejszyły skretyniałość komputera. Aczkolwiek prawdą jest, że jest trochę w niej udanych rzeczy; niektórzy je widzą, innym przysłoniły je wady i brak ogólnie pojętej przyjemności z grania (np. mi).

W moim odczuciu, warto jeszcze trochę poczekać, a) aż stanieje jeszcze bardziej i ktoś może jeszcze coś z niej uratuje b) aż wyjdzie być może lepszy Napoleon. Na pewno jestem w stanie wymyślić piętnaście growych i pięćdziesiąt pozagrowych pomysłów, jak możesz lepiej wydać te pieniądze. Howgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy macie problem z pojawieniem sie informacji o zdobytych jednostkach ja nie widze wizualizacji jakie to sa
okrety i strzalka kompasu jes w "rozsypce" nie wiem czy to problem sterownika cz nowej aktualizacji
jak dotad bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:36, Bithda napisał:

Czy kupienie Empire za 65 zł. to dobry interes? Czy m isię to opłaci? Od razu mówię,
że Empire to będzie moja pierwsza gra z serii Total War.


Ja na twoim miejscu kupiłbym Medieval 2 Total War, bo Empire nie dość, że drogie to beznadziejnie wykonane, ja nadal żałuje wydanej kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:36, Bithda napisał:

Czy kupienie Empire za 65 zł. to dobry interes? Czy m isię to opłaci? Od razu mówię,
że Empire to będzie moja pierwsza gra z serii Total War.

Empire w założeniach jest świetne. Czuć że nie rządzisz państewkiem lub wielkim państwem jak w poprzednich częściach ale imperium mającym wpływ na cały świat. Wspaniała grafika, która ukazuje swoje walory w bitwach morskich i na tym kończą się zalety. Błędy, błędy i błędy z każdym nowym patchem oraz głupi Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli usunąłem Empire przez steam''a tzn usunąłem zawartość lokalną to po ponownej instalacji będe miał już wcześniejsze patche czy trzeba je będzie instalować ponownie? Czy ta gra jest już grywalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:31, Ploud napisał:

Czy jeśli usunąłem Empire przez steam''a tzn usunąłem zawartość lokalną to po ponownej
instalacji będe miał już wcześniejsze patche czy trzeba je będzie instalować ponownie?
Czy ta gra jest już grywalna ?


Z tego co się orientuje wszystko od początku musisz ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc znowu muszę zadać te pytanie:P Grę mam prawie od premiery, ale cały czas leży na półce nie zainstalowana. Warto już to zrobić czy dalej tyle błędów w grze, że się grać nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować