Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2010 o 11:07, B1SH0P napisał:

(...) mam pewien problem.. (...)

Po patchowaniu mi się tak działo. Restart kompa i powinno być wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z ETW. Wróciłem do gry po sporym czasie, trzeba kiedyś dokończyć podbijanie Rosji. Włączam grę, wczytuję jedyny zapis a tu zonk. Na mapie strategicznej widzę tylko teren. Żadnych drzew, miast... ani nawet jednostek...
W owej przerwie zdążyłem zmienić kartę graficzną (z GF8800 GT na GF 250 GTS), ale to chyba nie jest źródłem problemu... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. może proste rozwiązanie będzie skuteczne? Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:11, Wrukos napisał:

Hmm.. może proste rozwiązanie będzie skuteczne? Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty
graficznej, powinno pomóc.


Mam najnowsze, zawsze aktualizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:38, Sipso2008 napisał:

> Hmm.. może proste rozwiązanie będzie skuteczne? Zainstaluj najnowsze sterowniki
do karty
> graficznej, powinno pomóc.

Mam najnowsze, zawsze aktualizuje...


No właśnie mam ten sam problem na najnowszych sterownikach. Co mnie denerwuje bo tylko w tej grze mam takie dziwne problemy a niby gra jest pod nividie. Jedynym sensownym rozwiązaniem póki co jest zainstalowanie starszych sterowników lub nie grać. A swoją drogą zastanawia mnie czy Napoleon total war będzie miał te same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam inny problem z empire i steam. Od 2 dni próbuje mi ściągnąć patcha. Dochodzi do pewnego momentu i zaczyna ściągać od nowa. Przeinstalowałem steam i empire na inną partycję ale to nic nie dało. Jakieś rady bo mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 13:17, Miniu napisał:

edit No prosze bedzie jednak jeszcze jeden patch tym razem nastawiony na poprawe AI
http://shoguntotalwar.yuku.com/topic/67565/t/New-Empire-Total-War-update-info-.html


Zobaczymy co poprawią. dotychczas zebrane informacje nie dają podstaw do skakania z radości - w skrócie ja to odczytuję tak: "zmniejszymy częstość występowania niektórych idiotycznych zachowań SI (melee bug, "kupą Mości Panowie", "co zrobić, jak do nas strzelają - pobiegać w tę i z powrotem"), ale ich NIE ZLIKWIDUJEMY". Innymi słowy "sami nie bardzo wiemy jak nam to wyjdzie ..."

Zagram jeszcze jedną kampanię ... ba może nawet Frapsem udokumentuję i się podzielę na Youtubie, ale tylko jak będzie widoczna poprawa, bo tak to nawet kampanii nie skończę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś "ręcznie" a nie przez steama ściągnąć ostatniego patcha bo mam neostrade 512 i ściąga mi się z prędkością 35 kB/s - 45kb kB/s także po 3 godzinach mam dopiero 3%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 15:19, tvmars napisał:

Można jakoś "ręcznie" a nie przez steama ściągnąć ostatniego patcha bo mam neostrade
512 i ściąga mi się z prędkością 35 kB/s - 45kb kB/s także po 3 godzinach mam dopiero
3%.


Z tego co wiem nie da rady. Trzeba się męczyć ze steam. Ja ostatnio też na 512 ściągałem. Trochę to trwało niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem w sierpniu w tę grę, ale crashe, bugi i kiepska optymalizacja mnie zniechęciły. Jak jest teraz? Ponoć Napoleon jest na tym samym silniku i jest dobrze ponoć zoptymalizowany,,, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:23, Adamak napisał:

Ostatni raz grałem w sierpniu w tę grę, ale crashe, bugi i kiepska optymalizacja mnie
zniechęciły. Jak jest teraz? Ponoć Napoleon jest na tym samym silniku i jest dobrze ponoć
zoptymalizowany,,, ?

Jak twórcy mówią silnik Napoleona jest bardzo zmodyfikowany i dlatego wiele aktualizacji, które zostały poczynione na tym pół-dodatku nie wejdą do Empire. Dla mnie gdyby nie błędy to poprzedniczka była by najlepszą częścią serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 08:19, Los_Emilos napisał:

> Ostatni raz grałem w sierpniu w tę grę, ale crashe, bugi i kiepska optymalizacja
mnie
> zniechęciły. Jak jest teraz? Ponoć Napoleon jest na tym samym silniku i jest dobrze
ponoć
> zoptymalizowany,,, ?
Jak twórcy mówią silnik Napoleona jest bardzo zmodyfikowany i dlatego wiele aktualizacji,
które zostały poczynione na tym pół-dodatku nie wejdą do Empire. Dla mnie gdyby nie błędy
to poprzedniczka była by najlepszą częścią serii.

Cóz... czyli Empire jak byłlo gniotem tak i jest gniotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest grywalna (mnie-więcej) bo sporo błędów zostało naprawionych ale niestety w dalszym ciągu daleko do Medieval 2 lub Rome które miały to "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:25, Los_Emilos napisał:

Jest grywalna (mnie-więcej) bo sporo błędów zostało naprawionych ale niestety w dalszym
ciągu daleko do Medieval 2 lub Rome które miały to "coś".

Ale mi chodzi o optymalizację, crashe itp. :P Teraz gram w medka II i powiem, że I była lepsza... ta jest jakoś tak dziwna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem ze steamem.Otóż pobrałem aktualizację do empire, po to by mi znowu ruszyła, no i wyskakuje mi okienko że się pobrało, no i klikam na opcje zamknij i uruchom pono6wnie steama by aktualizację zainstalowano. Steam mi się włącza i nic. Klikam na ikonkę empire i znowu wyskakuje mi pobieranie aktualizacji. Co robić? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, po powrocie do Empire (a raczej jego braku, potem powiem) spotkała mnie niemiła niespodzianka... otóż gra włącza się, ale zacina się przy animacji Segi. Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować