Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

MAm problem w znalezieniu filmików z gry czyli skończyłem bitwe zapisuje i nigdzie jej ni8e ma proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy patche poprawiły optymalizację? Miałem grę pożyczoną (w zasadzie konto steam :P) i gra chodziła płynnie na dosyć wysokich ustawieniach, ale jeden aspekt był tragiczny, po dłuższej grze, gdy minęło już sporo tur, tury AI trwały bardzo długo, musiałem czekać nawet 40 minut na swoją kolej, czy to się zmieniło? Bo jeśli nie to pozostaję przy Medieval II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 00:09, damlon napisał:

Mam pytanie: czy patche poprawiły optymalizację? Miałem grę pożyczoną (w zasadzie konto
steam :P) i gra chodziła płynnie na dosyć wysokich ustawieniach, ale jeden aspekt był
tragiczny, po dłuższej grze, gdy minęło już sporo tur, tury AI trwały bardzo długo, musiałem
czekać nawet 40 minut na swoją kolej, czy to się zmieniło? Bo jeśli nie to pozostaję
przy Medieval II


Jaki masz sprzęt?? 40 minut to raczej wina kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 00:09, damlon napisał:

Mam pytanie: czy patche poprawiły optymalizację? Miałem grę pożyczoną (w zasadzie konto
steam :P) i gra chodziła płynnie na dosyć wysokich ustawieniach, ale jeden aspekt był
tragiczny, po dłuższej grze, gdy minęło już sporo tur, tury AI trwały bardzo długo, musiałem
czekać nawet 40 minut na swoją kolej, czy to się zmieniło? Bo jeśli nie to pozostaję
przy Medieval II



Jedno pytanie: czy któraś a frakcji SI miała w tym czasie Rumelię i Anatolię? Bo tamten most lądowy był najbardziej skopany - aby przejść na którąś ze stron trzeba wejść do Istambułu. Trochę go poprawiono (zresztą wszystkie mosty lądowe sprawiały podobne problemy w 1.1) i po patchu 1.6 (numer pokazuje nadal jako 1.5) trwa to krócej, ale nadal na jakieś 2-3 minuty potrafi mi się tam kolejka zatrzymać. (Wcześniej miałem do 5 minut, niekiedy dłużej - gdy w pobliżu były walki).

Najlepiej wyślij w tę okolicę szpiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2010 o 08:18, Lucas01 napisał:


Jaki masz sprzęt?? 40 minut to raczej wina kompa.


Intel Core2Duo 2.13GHz (6400)
GeForce 7950GT 512MB
3GB RAM
Win XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa tylko dodatkowe jednostki . Poczekaj na jakas przecene i jak bedziesz jeszcze w Empire gral to wtedy mozesz kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym by ktoś napisał jak ocenia Empire: Total War, może być w formie + i - oraz ocena końcowa, co się w niej podoba, co nie. Ile jest patchy do gry i jak je ściągać? Grę będę miał dopiero jutro więc się pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę rejestrujesz na Steamie - trzeba. Patche ściągną się same po rejestracji. Są ogromne, ale Steam maksymalnie wykorzystuje twoje łącze.

+ na początku wciąga niemiłosiernie. Jak już podbijesz Europę, to masz trochę dość :)
+ pięknie wyglądające bitwy morskie
+ fajne bitwy lądowe
+ pokonanie Prusów grając Polską - niezapomniane ;)
+ nie wiem, po prostu mam jakąś sympatię do tej gry - mimo jej wszystkich wad, bardzo przyjemnie spędziłem 50 godzin

- zabugowane, nieintuicyjne, czasami wręcz absurdalne bitwy morskie (dlaczego ostrzał dzioba jest taki nieskuteczny??? Dlaczego nie ma kolizji okrętów???)
- oblężenia miast są śmiechu warte. Już nie będę się rozpisywał, jak zobaczysz, to przyznasz mi rację. :)
- AI jednostek słabe, chociaż na szczęście nie tragiczne
- AI innych państw na mapie kampanii bardzo słabe. Ale są na to mody - DathMod podobno świetnie się sprawdza. Będę musiał sprawdzić go.

Nie grałem na najnowszym patchu, tylko na tym poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:00, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie czy łatka z Kampanią wieloosobową została już wydana ??

Z tego co ja wiem, to tylko w Napoleon Total War występuje ale też pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 00:00, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie czy łatka z Kampanią wieloosobową została już wydana ??


Kampania dwuosobowa w Empire wyszła z rok temu. Tyle że wyszła w formie beta - trzeba było się zapisać na testowanie. Obecnie podobno nadal można ściągnąć łatkę pozwalającą na start takiej kampanii, ale tylko z amerykańskiego lub angielskiego serwera totalwar.com - czyli musisz zmienić wersję językową strony i pojawi ci się zakładka "Multiplayer beta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:44, bezimienny45 napisał:

A ja mam takie pytanko. Jak przebiega instalacja gry. W jakieś recenzji przeczytałem
że trzeba ściągnąć aż 11 GB żeby móc zagrać. Czy to prawda????

:DDDD Oczywiście, że nie. Wystarczy normalna instalacja + logowanie na... no tym... a SteaMIE i pobiera patch''e i aktualizacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:44, bezimienny45 napisał:

A ja mam takie pytanko. Jak przebiega instalacja gry. W jakieś recenzji przeczytałem
że trzeba ściągnąć aż 11 GB żeby móc zagrać. Czy to prawda????


Zależy jaką masz wersję gry dvd czy online. Jak dvd to po instalacji z płytek zaczyna ściągać patche ( coś koło 1,5 giga jak się nie mylę), wersja online to już ściąganie 16,5 giga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować