Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 17:32, Malcollm napisał:

Spokojnie sobie pograsz ja mam Athlona xp 3000 do tego GF 8600 i 2 gb ramu i gra mi smiga
na medium bez problemu przy ustawieniach oddzialów na bardzo wielkie... wypróbowałem
demo i tak wcześniej kupiłem w ciemno..:)



Dzieki ;) Ale kompa nowego i tak kupie, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:41, Izrafel92 napisał:

Dzieki ;) Ale kompa nowego i tak kupie, hehe.


No ba ja też myślę o zmianie by z nowego Empajera wszystkie soki wycisnąć...:):) tylko ze widzisz tyle smacznych tytułów do kupienia ze nie wiadomo co najwpier nowy komp czy nowe gry..:)
Empire zajmie zaszczytne miejsce Medivala II którego męczę od czasu wydania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisaliscie o pełenj polskiej wersji gry. Co za problem kupić angielska wersję, a teksty po Polsku napewno będą w siecie, wiec będzie chyba możliwość podmienienia ich.

Skąd ściągnąć demko bez STEAM?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:07, Ceteris Paribus napisał:

Pisaliscie o pełenj polskiej wersji gry. Co za problem kupić angielska wersję, a teksty
po Polsku napewno będą w siecie, wiec będzie chyba możliwość podmienienia ich.


Primo: nie każdemu uśmiecha się sprowadzać każdej nowej gry z zagranicy. Troszkę to trwa, a i wychodzi drożej. Uwierz mi, coś o tym wiem.
Secundo: pomysł zamiany plików średnio mi się uśmiecha; jak widzisz - wszyscy liczą na to, że będzie istniała możliwość zmiany wersji językowej bezpośrednio w Steam. Jeśli tak - pozostanie tylko się cieszyć i życzyć sobie więcej gier korzystających z jego dobrodziejstw.

Dnia 01.03.2009 o 13:07, Ceteris Paribus napisał:

Skąd ściągnąć demko bez STEAM?!


Nie ma takiej możliwości. Pełna wersja również będzie z tym systemem zintegrowana.

Dnia 01.03.2009 o 13:07, Ceteris Paribus napisał:

Martwi mnie niestety czas wczytywania sie gry,to naprawde może popsuć lekko zabawę


Gry z serii TW są na tyle złożone, że bez patcha lub dwóch się nie obejdzie. Te zaś powinny pomóc tak w kwestii optymalizacji, jak i czasu wczytywania poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja grę dopiero zamówię w tygodniu:/ brałem ją razem z tytułami promocyjnymi ea ( za 2 grę zapłacisz 1 grosz) ale niestety po podliczeniu sumy nie uwzględniało mi tej promocji:/ btw na hd4870 4 gb ramu oraz e8400 pójdzie na full?

edit: ta gra będzie miała steam? na czym to mniej więcej polega? będzie to moja pierwsza gra ze steam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:36, żyrafa napisał:

Kurde, a ja grę dopiero zamówię w tygodniu:/ brałem ją razem z tytułami promocyjnymi
ea ( za 2 grę zapłacisz 1 grosz) ale niestety po podliczeniu sumy nie uwzględniało mi
tej promocji:/


Empire wydaje CDP, a nie EA...

Dnia 01.03.2009 o 13:36, żyrafa napisał:

btw na hd4870 4 gb ramu oraz e8400 pójdzie na full?


Zdziwię się, jeżeli będzie inaczej... Tylko nie przesadzaj z AA.

Dnia 01.03.2009 o 13:36, żyrafa napisał:

edit: ta gra będzie miała steam? na czym to mniej więcej polega? będzie to moja pierwsza
gra ze steam..


Half-life 2 nie masz? Dziwne.;)
Wejdź sobie na stronę:
http://store.steampowered.com/
Pobierz Steam i zainstaluj na partycji, na której masz dużo wolnego miejsca. Utwórz konto, zapamiętaj hasło i login. Tyle.
Podczas instalacji grę w systemie tym aktywujesz (jest to proces jednorazowy, możesz zawsze przejść w tryb offline i bawić się bez potrzeby łączenia się z internetem). Gra automatycznie będzie ściągała patche (można to wyłączyć). Koniec z wymogiem umieszczenia płyty w napędzie. Każdy tytuł możesz ściągnąc bezpośrednio na dysk. Steam to jednocześnie sklep,gdzie gry możesz zakupić (obecnie średnio jest to opłacalne, ze względu na wysoki kurs euro do zł).Zapoznaj się z jego możliwościami, gdyż genialna to rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z dnia gdy na steamie pojawiło się demo, było opisane mniej więcej tak : ...."Wersja demo zawiera...i jest tylko w języku angielskim. Pełna wersja gry w pakiecie będzie zawierać języki: angielski,niemiecki, francuski czeski i polski (nie jestem pewien ale rosyjski chyba też był)
Pozdrawiam

EDIT : Żyrafa powinno śmigać na max, ja mam 4850 i core duo e6750 i wymiata na medium/high ( nie ma morzu) Steam będzie potrzebny do zarejestrowania gry i jeśli lubisz to do gry po sieci, jednak będzie wymagany na pewno do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem ale znalazłem właśnie a edit się skonczył:
Note: This demo is presented in English language only. However, the full game contains French, German, Italian, Spanish, Russian, Czech and Polish languages.

Więc wydaje mi się , że kwestia językowa została rozwiązana... ;)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy ludzie macie problem... tak jakby w tej grze było gdzie podkładać głosy. Chyba co najwyżej do narratora przy filmach ( a tych w grze nigdy wiele nie było) czy też za doradcę, którego po pierwszej godzinie się wyłącza.

No chyba że na siłę będą tłumaczyć odzywki jednostek, ale to by była niezła głupota.

Tak w ogóle to wie ktoś kiedy jest planowana wysyłka ? 3 czy 4 marca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:02, RavenSoul napisał:

Ale wy ludzie macie problem... tak jakby w tej grze było gdzie podkładać głosy. Chyba co najwyżej do narratora przy filmach ( a tych w grze nigdy wiele nie było) czy też za doradcę, którego po pierwszej godzinie się wyłącza.


To + tłumaczenia niektórych nazw w zupełności wystarczy, by człowieka krew zalała.

Dnia 01.03.2009 o 14:02, RavenSoul napisał:

Sorki za post pod postem ale znalazłem właśnie a edit się skonczył:
Note: This demo is presented in English language only. However, the full game contains
French, German, Italian, Spanish, Russian, Czech and Polish languages.

Więc wydaje mi się , że kwestia językowa została rozwiązana... ;)


Tak, czytałem ten fragment. Cóż, teroretycznie każda gra na Steam ma możliwość "przełączenia" wersji językowej na preferowaną przez użytkownika, lecz konsul CDP zasiał w mym sercu niepewność swą odpowiedzią:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&pid=184
Hmmm... Pomyłka z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:54, Principes napisał:

> Kurde, a ja grę dopiero zamówię w tygodniu:/ brałem ją razem z tytułami promocyjnymi

> ea ( za 2 grę zapłacisz 1 grosz) ale niestety po podliczeniu sumy nie uwzględniało
mi
> tej promocji:/

Empire wydaje CDP, a nie EA...


czytaj uważnie: razem z tytułami ea co oznacza, iż nie napisałem ze empire wydaje ea.
Btw: czyli jeżeli nie będę grał przez sieć to nie instalować steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:17, Principes napisał:

Tak, czytałem ten fragment. Cóż, teroretycznie każda gra na Steam ma możliwość "przełączenia"
wersji językowej na preferowaną przez użytkownika, lecz konsul CDP zasiał w mym sercu
niepewność swą odpowiedzią:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&pid=184
Hmmm... Pomyłka z jego strony?


Hmm, racja, trochę dziwna,lakoniczna i źle poskładana ta jego wypowiedź ;)
Może wersja PL ( pudełkowa ) będzie zawierać tylko język polski ? Zdarzały się już takie "kfiatki" w naszym rodzimym przemyśle. Mam nadzieję, ze to pomyłka.
Ja osobiście kupuję w UK, więc na bank będę miał po angielsku, liczę jednak na to, że przez steama uda mi się uruchomić subtitles po polsku. Chociaż wypowiedz ze steama ( słowo contains dokładnie) jest w takim tonie jakby gra już miała te języki zaimplementowane od początku z możliwością przełączania... Cóż jak patrzę na steama to za 2 dni i 17 godzin się dowiemy...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:25, RavenSoul napisał:

> Tak, czytałem ten fragment. Cóż, teroretycznie każda gra na Steam ma możliwość "przełączenia"

> wersji językowej na preferowaną przez użytkownika, lecz konsul CDP zasiał w mym
sercu
> niepewność swą odpowiedzią:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&pid=184
> Hmmm... Pomyłka z jego strony?

Hmm, racja, trochę dziwna,lakoniczna i źle poskładana ta jego wypowiedź ;)
Może wersja PL ( pudełkowa ) będzie zawierać tylko język polski ? Zdarzały się już takie
"kfiatki" w naszym rodzimym przemyśle. Mam nadzieję, ze to pomyłka.
Ja osobiście kupuję w UK, więc na bank będę miał po angielsku, liczę jednak na to, że
przez steama uda mi się uruchomić subtitles po polsku. Chociaż wypowiedz ze steama (
słowo contains dokładnie) jest w takim tonie jakby gra już miała te języki zaimplementowane
od początku z możliwością przełączania... Cóż jak patrzę na steama to za 2 dni i 17 godzin
się dowiemy...
Pozdrawiam



A co znajdzie sie w pudelku z pre-orderem zamowionym na gram? Bedzie wogole cos poza instrukcja ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:25, RavenSoul napisał:

czytaj uważnie: razem z tytułami ea co oznacza, iż nie napisałem ze empire wydaje ea.


Twoja wypowiedź była niepokojąco dwuznaczna, stąd moje sprostowanie. ;)

Dnia 01.03.2009 o 14:25, RavenSoul napisał:

Btw: czyli jeżeli nie będę grał przez sieć to nie instalować steam?


Zarejestrować grę musisz, więc instalacja Steam i założenie konta to wymóg. Problem żaden, a korzyści wiele.

Dnia 01.03.2009 o 14:25, RavenSoul napisał:

Hmm, racja, trochę dziwna,lakoniczna i źle poskładana ta jego wypowiedź ;)
Może wersja PL ( pudełkowa ) będzie zawierać tylko język polski ? Zdarzały się już takie
"kfiatki" w naszym rodzimym przemyśle. Mam nadzieję, ze to pomyłka.
Ja osobiście kupuję w UK, więc na bank będę miał po angielsku, liczę jednak na to, że
przez steama uda mi się uruchomić subtitles po polsku. Chociaż wypowiedz jest w takim
tonie jakby gra już miała te języki zaimplementowane od początku z możliwością przełączania...
Cóż jak patrzę na steama to za 2 dni i 17 godzin się dowiemy...
Pozdrawiam


Planowałem sprowadzić grę z UK, lecz po krótkiej analizie sytuacji na rynku walutowym doszedłem do wniosku, że na chwilę obecną nie byłoby to opłacalne. Muszę uważnie racjonować wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:35, Izrafel92 napisał:

A co znajdzie sie w pudelku z pre-orderem zamowionym na gram? Bedzie wogole cos poza
instrukcja ? xd


No jak to co ? 0_o
Będzie pudełko i instrukcja po angielsku. Dodatkowo ulotka po polsku z kluczami na steam które umożliwią ściągniecie gry przez steam i ew. druga z kluczem do bonusowej jednostki i napis "dzikujemy. Ekpa GRAM PL" ^_^

Wybaczcie taki nastrój mam wesoły z okazji zbliżającej się premiery ;)
Pozdrawiam

Edit: Principes ja z kolei uznałem, że sprowadzanie gry z polski tutaj jest dla mnie mało opłacalne , skoro sklep GAME'a mam pod nosem i kartę stałego klienta ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:26, Principes napisał:

Primo: nie każdemu uśmiecha się sprowadzać każdej nowej gry z zagranicy.


No cóż, mój błąd. Byłem pewien, że gra będzie wydawana w dwoch wersjach językowych.

Dnia 01.03.2009 o 13:26, Principes napisał:

Secundo:


Watpię, że tak będzie, choć mały % zawsze na to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:23, kurczak-AFC napisał:

Eeee, wolisz, żeby gra wczytywała się krótko i ścinała ; /? Mi tam długość ładowania
w grach nie przeszkadza oO.

P.S.
Zapominasz o ogonkach :P.


Tak niech się wczytuje 2 min. dla osoby która prowadzi z 15 bitew na turę :)

A co do ogonków to naprawdę straszne,jak mogłem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 14:08, Darkstar181 napisał:

Tak w ogóle to wie ktoś kiedy jest planowana wysyłka ? 3 czy 4 marca ?


Na gramie? 4,niezły pre-order no nie,skoro premiera jest 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować