Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 21:56, bart-91 napisał:

A jak myślicie, jakie jednostki dostanie Polska? Technicznie byliśmy zacofani, dominowała jazda.
Pewnie dostaniemy Husarie, Pancernych,cienkich muszkieterów, Kawalerie Narodową i może kosynierów.
jakie jeszcze jednostki wg. was mogłyby się znaleźć?


Ech...przykro mi o tym mówić, ale...
Nie wiadomo do końca, czy Rzeczpospolita Obojga Narodów będzie grywalną nacją.
W grze będzie, ale czy twórcy pozwolą nam nią pokierować - nie wiadomo.
Autorzy mówią iż nacji grywalnych dostaniemy zaledwie 10 (!). A tłumaczą to tym, że nie są w stanie przedstawić wszystkich państw tak, jakby chcieli...
No cóż - ja chętnie poczekam pół roku dłużej na grę, a w zamian chcę dostać następne 10 grywalnych nacji.
Co będzie dalej - zobaczymy...
Polecam śledzenie informacji na ten temat na www.totalwar.org.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:19, Oskar24 napisał:

Polecam śledzenie informacji na ten temat na www.totalwar.org.pl ;]

Moim zdaniem, jak ktoś zna angielski, to niech lepiej odwiedzi twcenter.net. tam sie częściej twórcy wypowiadają:)
Polska będzie niegrywalną frakcją, ale dla chcącego nic trudnego. Modowanie nie jest takie trudne znowu, żeby nie można było odblokować paru państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni wznowić serię Shogun Total War. Bo to była najlepsza moim zdaniem odsłona całej serii. Najlepiej trzymała klimat ze wszystkich częsci Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:46, Nat-Sem napisał:

Moim zdaniem powinni wznowić serię Shogun Total War. Bo to była najlepsza moim zdaniem odsłona
całej serii. Najlepiej trzymała klimat ze wszystkich częsci Total War.



Zgadzam się. Druga część Shoguna byłaby ( o ile twórcy nic by nie zepsuli) wielkim hitem. No i pewnie za parę lat doczekamy się kontynuacji Romy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:01, Doreczek napisał:

Oj, wątpię żeby zrobili kontynuacje Romy... Jakie teraz lata by dali ?? Znów Cesarstwo Rzymskie
??



No a jak było w wypadku Medievala? Czasy w II też się nie zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie za bardzo lubiłem grać w gry spod znaku Total War, ale w tą część chętnie bym zagrał, ja na nią czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:57, Doreczek napisał:

Wiecie kiedy premiera ?? Bo się doczekać nie mogę :P


Z pewnością przyszły rok - późna jesień.
Total War jest wydawane od czasów Rome tak:
2004: gra
2005: dodatek
2006: gra
2007: dodatek
...

Co do kontynuacji Rome - właśnie tego się spodziewałem na przyszły rok...
Trochę mnie zaskoczyli. Jednak nie jestem zawiedziony - w końcu dostaniemy bitwy morskie ;]

Dnia 01.11.2007 o 18:57, Doreczek napisał:

Oj, wątpię żeby zrobili kontynuacje Romy... Jakie teraz lata by dali ?? Znów Cesarstwo Rzymskie ??


A co by mogli innego dać? Klimat Rome był znakomity, więc dlaczego nie mieliby zrobić tego samego, ale trochę lepszego pod względem opcji i o wiele lepszego pod względem wizualnym...
Mam nadzieję, że po Empire i dodatku będzie czas na Rome 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to nie pokoi... Nie lubię tego okresu. Żeby chociaż dali tak np. od XVI lub XVII wieku - to rozumiem, mniej walki prochem, odsiecz wiedeńska itp... Ale w sumie powinni sobie poradzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:22, lukmistrz napisał:

Trochę mnie to nie pokoi... Nie lubię tego okresu. Żeby chociaż dali tak np. od XVI lub XVII
wieku - to rozumiem, mniej walki prochem, odsiecz wiedeńska itp... Ale w sumie powinni sobie
poradzić :D

nareszcie bitwy będą na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:22, lukmistrz napisał:

Trochę mnie to nie pokoi... Nie lubię tego okresu. Żeby chociaż dali tak np. od XVI lub
XVII wieku - to rozumiem, mniej walki prochem, odsiecz wiedeńska itp... Ale w sumie
powinni sobie poradzić :D

też mnie troszkę denerwuje ten okres, bo przyzwyczaiłem się do tych starożytnych i średniowiecznych realii. Ale na gierkę poczekam, zobaczę... Screeny widziałem - super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 08:25, Major W napisał:

kiedy ma wyjść(w którym miesiącu)


Chmmm... No IV kwartał 2008, czyli mniej więcej tak, jak Medieval II (który w Polsce wyszedł 1 grudnia).

marsinteligo - bitwy morskie są wprowadzane po raz pierwszy, więc to o nich jest najgłośniej...
No i trzeba przywyknąć do tego, że raczej nie będzie jakichś posunięć (ale IMO to dobrze) w bitwach lądowych w stosunku do MII (prawie na 100% A.I. będzie bardzo dobre, bo gra jest robiona na całkiem nowym silniku). Więc będzie to samo + nowe realia + większe znaczenie broni palnej (niestety... Po cichu liczę na całkiem dobre statystyki muszkietów) +++ bitwy morskie + o wiele, wiele większy świat (mam nadzieję, że to ogarną). No i dostaniemy zapewne rewelacyjną strategię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej wyczekuję morskich bitew i wielkiej mapy kampanii, lądowe starcia to dla mnie drugorzędna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi czas akcjii tej gry nie pasuje (wolałbym coś znów w starożytności, albo może wczesne średniowiecze :D), ale i tak pewnie kupie sobie tę grę (no bo to w końcu Total War :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieje że odnowili by shoguna total war, te czasy feudalnej Japonii to bardzo ciekawy temat ;).
Fakt bitwy morskie na pewno by się przydały ale jeśli się okażą słabe(jak sobie wyobrażacie sterowanie okrętami ?)
Większe pole manewru na mapach i o wiele rozumniejsze A.I, dobry był pomysł w Medievalu II kingdoms z mapami na danym terenie(że były powiększone np. Brytania itp)ale tu by sie nie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować