Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Informuje ze po ciezkich trudach udalo mi sie Total Wara odpalic.

Jezeli steam bedzie sie fochal, restartnijcie kompa. U mnie pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:21, Vued napisał:

Ale wy już dostaliście grę? Na gramie kupowaliście czy gdzie?

To wszystk ozależy od tego czy kupowałeś podstawową czy specjalną edycję, ja brałem specjalną i dojdzie ona do mnie jutro, jakoś z tego powodu nie rozpaczam, i tak mam moc pracy, więc więcej czasu z pracą równa się większa kasa..;) a jak będzie Total war to zero pracy i zero kasy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:39, Malcollm napisał:

> Ale wy już dostaliście grę? Na gramie kupowaliście czy gdzie?
To wszystk ozależy od tego czy kupowałeś podstawową czy specjalną edycję, ja brałem specjalną
i dojdzie ona do mnie jutro, jakoś z tego powodu nie rozpaczam, i tak mam moc pracy,
więc więcej czasu z pracą równa się większa kasa..;) a jak będzie Total war to zero pracy
i zero kasy..:)


Aha, ja tez zamawiałem edycję specjalną więc powinna jutro dojść. No cóż, pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:51, Tank25 napisał:

Trochę to irytujące, kupujesz grę w dniu premiery i już musisz ściągać patche. Kurczę
nie mogli dopracować wszystkiego jak się należy, albo zostawić wybór czy grać z patchem
czy bez patcha.
Naprawdę szkoda, że nie jestem piratem.


Otrzymujesz najnowszą wersję gry w momencie instalacji, w czym problem? Fakt, że udało im się wyłapać pomniejsze błędy i tytuł jeszcze bardziej dopracować w przedziale czasowym między wysłaniem płyty-matki do tłoczni a datą dostarczenia kopii do sklepów uważam osobiście za pozytywne zjawisko.
Automatyczne ściąganie patchy można zresztą wyłączyć.

Rozumiem, że proces instalacji trwa nieco dłużej, niż powinien (w zależności od szybkości łącza internetowego), ale Steam ma zbyt wiele zalet, by wieszać na nim psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:21, necron1501 napisał:

Mam pytanie do osób które mają już grę. Jakie wrażenia???? Czy dobrze rozwiązali mapę
strategiczną??? A czy dobrze wojenną???


Mapa wojenna wbiła mnie w fotel,fakt że może nie uczestniczyłem w tak duzej bitwie[10 jednostek na 8] ale było extra,pięknie i cudownie.żeby nie szkoła to bym grał do rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:23, rafekx 12 napisał:

Mapa wojenna wbiła mnie w fotel,fakt że może nie uczestniczyłem w tak duzej bitwie[10
jednostek na 8] ale było extra,pięknie i cudownie.żeby nie szkoła to bym grał do rana:D


Tylko godzinę grałeś? Ja jak dostanę moją wersją w łapy to chyba na drugi dzień zrobię sobie wolne od szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 20:34, Vued napisał:

Tylko godzinę grałeś? Ja jak dostanę moją wersją w łapy to chyba na drugi dzień zrobię
sobie wolne od szkoły :P


Około godzinki,:) Dla mnie nie ma sensu uciekać ze szkoły,wole sie pouczyć i pograć w pełni zasłużenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym komuś zarzucał brak wiedzy ( sam jestem zielony ze steama ) ale jak czytam o "aktualizacji cache gry" i oczekiwaniu ponad dzień, to wydaje mi się, ze coś wam poszło nie tak i całą grę wam ciągnie ze steama. ja jak ciągłem demo przy mojej kosmicznej prędkości 30 -70kbs to było ponad dwie godzinki a demo waży ponad 2 GB, więc dzień oczekiwania to coś za długo na update. :/ Może by ktoś dokładnie opisał jak gre zainstalować z płyty a nie by steam całą ciągnął ? (Ja dopiero z rana do sklepu biegnę mam urlop do poniedziałku więc się wyszaleję, jeśli steam nie będzie fochał własnie)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!! Bardzo proszę o pomoc ze STEAM-em bo mi też chce gre z netu ściągać!!!! JAk to obejść?? Po co mi dwie płyty jak to z netu idzie.... Można to jakoś obejść????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować