Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 10:25, Dziewul napisał:

To jest taki bajer od steama będziesz mógł w tego unreala pograć tylko w weekend.
Niektórzy to mają szczęście ja pitole się już 40 godzin z instalacją (a raczej z jej
nie rozpoczynaniem sie wogóle) a tu niektórzy ot tak po prostu mogą zainstalować :/


Mi instalacja ruszyla jak zmienilem region sciagania (czy jak to sie tam nazywa w tym Steamie) z Niemieckiego na jeden w USA. Gdy ta gra wrescie sie zainstaluje ma jedna zalete, ktora nie czesto sie spotyka w nowych grach, a mianowicie plytka w napedzie podczas grania nie jest do niczego potrzebna. A te badziewia kolo zegrara najlepiej jest powylaczac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam podobne programy tylko zamiast AVG mam Avasta. No i mam viste i oczywiście mam tylko NTFS. Siedze też na oficjalnym forum Total war i tam gosciu z supportu pisał że miał być jakiś steam fix wczoraj... a do dzisiaj go nie ma :/ ja już nie moge ręce mi opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się bawiłem ze zmianą tych cholernych regionów. :/ a jaki miałeś problem z instalacją może mam podobny to jeszcze pomęcze te regiony. A co do badziewia koło zegara jestem tak zdesperowany że już nawet antywirusa odinstalowywałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę (14h:P) i wrażenia mam mieszane, przede wszystkim za mało w tym wojny i SI na normalu jest zbyt pasywna:( Poza tym bitwy wydają się miej taktyczne ze względu na mniej rodzajów jednostek. Oblężeń w ogóle nie ogarniam, nie wiem np. jak wejść pikinierami na mury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 10:48, Dziewul napisał:

Już się bawiłem ze zmianą tych cholernych regionów. :/ a jaki miałeś problem z instalacją
może mam podobny to jeszcze pomęcze te regiony. A co do badziewia koło zegara jestem
tak zdesperowany że już nawet antywirusa odinstalowywałem :D


A w którym miejscu masz problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kółko mam tworzenie lokalnych plików cache. Nawet z internetu jak probuje pobrać gre (mam wystarczającą ilość miejsca na dysku). Próbowałem w offline przejść na steamie to mi pisze wtedy że serwery są zajęte!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 11:12, Dziewul napisał:

W kółko mam tworzenie lokalnych plików cache. Nawet z internetu jak probuje pobrać gre
(mam wystarczającą ilość miejsca na dysku). Próbowałem w offline przejść na steamie to
mi pisze wtedy że serwery są zajęte!!!!!!!!!!


Może to wina zbyt wolnego łącza...
Fakt, że w nieskończoność tworzy ci pliki cache jest dla mnie dowodem, że gra nie ma zamiaru instalować się z dysku. Wyłącz Steam całkowicie, w menedżerze zadań upewnij się, że nie jest uruchomiony. Włóż płytkę do napędu i spróbuj ruszyć z instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 11:12, Dziewul napisał:

W kółko mam tworzenie lokalnych plików cache. Nawet z internetu jak probuje pobrać gre
(mam wystarczającą ilość miejsca na dysku). Próbowałem w offline przejść na steamie to
mi pisze wtedy że serwery są zajęte!!!!!!!!!!



Może spróbuj tego znalazłem w necie

Zwykle lokalna zawartosc (pliki cache) kasuje sie przez klikniecie prawym na grze w liscie gier Steam, wybranie pozycji "Wlasciwosci", przejscie do zakladki "Pliki lokalne" i klikniecie na "Usun lokalna zawartosc gry".

Jesli okaze sie, ze ten sposób nie dziala, bedziesz musial zamknac Steam i usunac dane pliki GCF recznie.

Pliki te przewaznie znajduja sie w katalogu:

C:\Program Files\Steam\SteamApps

Po skasowaniu plików, bedziesz musial ponownie pobrac jego zawartosc by grac w gre, która zawieral. Nastapi to po uruchomieniu gry z menu "Gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 11:26, Principes napisał:

> W kółko mam tworzenie lokalnych plików cache. Nawet z internetu jak probuje pobrać
gre
> (mam wystarczającą ilość miejsca na dysku). Próbowałem w offline przejść na steamie
to
> mi pisze wtedy że serwery są zajęte!!!!!!!!!!

Może to wina zbyt wolnego łącza...
Fakt, że w nieskończoność tworzy ci pliki cache jest dla mnie dowodem, że gra nie ma
zamiaru instalować się z dysku. Wyłącz Steam całkowicie, w menedżerze zadań upewnij się,
że nie jest uruchomiony. Włóż płytkę do napędu i spróbuj ruszyć z instalacją.


Jestem prawie na 100 % pewien że to nie jest za wolne łącze. Gość na forum total war ma ten sam problem. Przestawił ustawiania w steamie na prawidłowe dla siebie czyli modem 56 i UK&Irlandia i teraz zaczyna się instalacja mu zpłyty ale wyskakuje że serwery są zajęte. W akcie desperacji przestawiłem ustawienia na takie jak jesgo (czyli dla mnie nie poprawne) instalacja się zaczyna też jak u niego i wyskakuje że serwery są zajęte więc wydaje mi się że to jest jakiś bug w steamie. A łącze mam ok 2 mb. Spróbuje teraż sposobem Lucasa01 zaraz napisze cyz do przodu poszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisałeś lucas i po pobraniu przez steam jakichś tam platform wróciłem do punktu z plikami cache nawet przestawienie na modem 56 i UK & irlandia nie rusza w ogóle dysku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 11:57, Dziewul napisał:

Zrobiłem tak jak napisałeś lucas i po pobraniu przez steam jakichś tam platform wróciłem
do punktu z plikami cache nawet przestawienie na modem 56 i UK & irlandia nie rusza w
ogóle dysku :/


A odinstalowałeś steam ?? Zrób restart zainstaluj steam z płyty empire na innej partycji (ntfs) w katalogu tak jak podaje steam tylko zamiast c:\*********** np e:\*******

Ewentualnie zajrzyj na

http://supportwiki.steampowered.com/pl/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy go instalowałem i odinstalowywałem. a dysk mam tylko jeden. Dobra narazie daje sobie spokój poczekam na steam fix czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem udało mi się wreszcie zainstalować grę i ją odpalić, dzisiaj do pracy przyniosłem własnego lapa aby umilić sobie piątek i dupa jak próbuje go uruchomić w wersji offline, poprzestawiałem w Steamie na offline i mi wyskakuje komunikat," że gra nie jest gotowa do działania w Trybie Offline", nie mam możliwości przełączenia internetu pomiędzy komputerami.


Ktoś szukał Save
Save zapisywany jest w folderze "Documents and Settings" (należy w opcjach folderów/narzędzia zaznaczyć "pokaż ukryte pliki i foldery").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie odnośnie gry w bez neta. Mianowicie czy Empire można w ogóle odpalić nie mając połączenia z netem ??
Pytam ponieważ w poniedziałek wyjeżdżam do pracy w góry i niestety nie mam tam internetu, a chętnie bym pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:08, Tauri napisał:

Ja również mam pytanie odnośnie gry w bez neta. Mianowicie czy Empire można w ogóle odpalić
nie mając połączenia z netem ??


Oczywiście. Gra musi mieć status 100%, uruchom ją, by sprawdzić, czy nie potrzebuje dociągnąć uaktualnień. Następny krok to kombinacja File-go offline. Dopiero teraz można odłączyć komputer od internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:46, Principes napisał:

> Ja również mam pytanie odnośnie gry w bez neta. Mianowicie czy Empire można w ogóle
odpalić
> nie mając połączenia z netem ??

Oczywiście. Gra musi mieć status 100%, uruchom ją, by sprawdzić, czy nie potrzebuje dociągnąć
uaktualnień. Następny krok to kombinacja File-go offline. Dopiero teraz można odłączyć
komputer od internetu.


Z tego co mówisz to i tak do instalacji muszę mieć połączenie internetowe, a ja w pracy instalować będę grę na stacjonarce, która ( jak każdy inny komp w robocie)nie po połączenia z netem. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja do kupienia na STEAMIE ma do wyboru język polski w ustawieniach? Czy jestem skazany na polską wersje pudełkową jeżeli chcę mieć te grę w ojczystym języku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 14:45, Minsc i Boo napisał:

Czy wersja do kupienia na STEAMIE ma do wyboru język polski w ustawieniach? Czy jestem
skazany na polską wersje pudełkową jeżeli chcę mieć te grę w ojczystym języku??


Język da sie zmienić,jak przy każdej grze z steam''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego jest Disc 2 w Empire: Total war...takie banalne pytanko ;P
Są jakieś problemy w instalacji? Czy Steam jakieś aktualizacje będzie scogał przez 244535 godzin? Można nie aktualizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować