Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 15:18, rafekx 12 napisał:

> Do czego jest Disc 2 w Empire: Total war...takie banalne pytanko ;P

Do drugiej części instalacji gry:) Proste.

A z Steam są jakieś problemy?)(pytam bo z DoW2 miałem spore ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:21, Maciek2194 napisał:

> > Do czego jest Disc 2 w Empire: Total war...takie banalne pytanko ;P
>
> Do drugiej części instalacji gry:) Proste.
A z Steam są jakieś problemy?)(pytam bo z DoW2 miałem spore ;o)


No ja nie miałem,ale patrząc na większość innych gramowiczów to problemy chyba są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 15:06, rafekx 12 napisał:

Język da sie zmienić,jak przy każdej grze z steam''a :)

Dzięki:-) Nie wiedziałem- dopiero co założyłem konto.
Na razie ściągam demko. Ciekawe jak sobie z nim poradzi mój laptop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 15:21, Maciek2194 napisał:

A z Steam są jakieś problemy?)(pytam bo z DoW2 miałem spore ;o)


A z tym to jest jak chodzenie po polu minowym. Jeden przejdzie a inny bumm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnych problemów z instalacją... wrzuciłem płytkę, steam załapał, wpisałem klucz, instalacja z płyty, dociągnięcie patcha i w ok15-20 minut już moge grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:30, tylor2 napisał:

> Na razie ściągam demko.

Skad mozna sciagnoc demo?

Jeżeli masz Steam to tam możesz za free ściągnąć...jeżeli nie to zainstaluje stema albo poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:33, Skwarek pl napisał:

Nie miałem żadnych problemów z instalacją... wrzuciłem płytkę, steam załapał, wpisałem
klucz, instalacja z płyty, dociągnięcie patcha i w ok15-20 minut już moge grać ;]

Jak kurna instalujesz dwa dni po premierze, to co się dziwić.
Ale ja po za godzinnym wieszaniem się STEAMa też jakoś nie miałem problemów. Po prostu serwery w dniu premiery były przeciążone i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliście najnowszy, newslatter gram.pl, zapomnieli tylko dodać że znalazła się także na niechlubnej liście gier sprawiających najwięcej problemów z instalacją :)

"Od premiery Empire: Total War minęło raptem kilka dni, a gra już znalazła się w czołówce przeróżnych list. Od najchętniej kupowanej gry strategicznej, przez najlepiej ocenianą do najbardziej miodnej. Poza tym trudno znaleźć recenzję, która byłaby jej nieprzychylna. Już od poniedziałku na gram.pl trwa tydzień z Empire: Total War, w ramach którego przybliżamy tę wspaniałą strategię w cyklu artykułów - serdecznie zapraszamy do ich lektury. Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego egzemplarza ETW, możesz zamówić u nas edycję podstawową za 109,90 zł lub edycję specjalną Doborowe Jednostki za 144,90 zł. Dołącz do graczy, którzy już mogą poszczycić się budową mocarstw i historii!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:42, kirgi napisał:

widzieliście najnowszy, newslatter gram.pl, zapomnieli tylko dodać że znalazła się także
na niechlubnej liście gier sprawiających najwięcej problemów z instalacją :)

"Dołącz do graczy,
którzy już mogą poszczycić się budową mocarstw i historii!"


Chyba do niedoszłych graczy którzy już mogą poszczycić się najbardziej zszarpanymi nerwami... ja chce to tylko zainstalować czy ja tak dużo wymagam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:39, Darkstar181 napisał:

> Nie miałem żadnych problemów z instalacją... wrzuciłem płytkę, steam załapał, wpisałem

> klucz, instalacja z płyty, dociągnięcie patcha i w ok15-20 minut już moge grać ;]

Jak kurna instalujesz dwa dni po premierze, to co się dziwić.
Ale ja po za godzinnym wieszaniem się STEAMa też jakoś nie miałem problemów. Po prostu
serwery w dniu premiery były przeciążone i tyle.


O, właśnie. Lekcja na przyszłość dla wszystkich - gry zintegrowane ze Steam kupować należy kilka dni po premierze. Nikomu korona z głowy nie spadnie, za to oszczędzicie sobie nerwów.

Dnia 06.03.2009 o 15:39, Darkstar181 napisał:

Chyba do niedoszłych graczy którzy już mogą poszczycić się najbardziej zszarpanymi nerwami...
ja chce to tylko zainstalować czy ja tak dużo wymagam... :/


Zaraz postaram się jeszcze poszukać możliwych rozwiązań... Na chwilę obecną niestety nie wiem już, jak ci pomóc...
Znając życie, remedium na twoje problemy jest banalnie proste. Może jakaś usługa/program w tle interferuje z procesem instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy będą kupować kilka dni po premierze to będzie to samo :P :D A rozwiązanie mojego problemu po przekopaniu internetu wydaje się nierozwiązywalne. Sensei TW na forum TW pisze że naciskają na Valve żeby fixy jak najszybciej zrobili. Zostaje tylko czekać. A co do procesów to już próbowałem wyłączać dosłownie wszystko. Ale wygląda na to że może coś być z procesami lub z vistą bo instalacja z internetu tak samo się blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plz pomóżcie. Kupiłem sobie empire no i wkładam dysk 1 instaluje się steam jest ta instalacja prosi mnie o dysk 2 no to wkładam. Zainstalowało się i klikam w steamie na uruchom i zaczyna sie pobieranie jakichś no to dobra przetrwalem i to az w koncu sie skonczyło. No i dobra. wchodze znowu na steam i mam tam Empire total war ------> 100%gotowe no to klikam na uruchom i przez ułamek sekundy pokazuje mi sie komunikat ,,przygotowanie do uruchomienia Empire Total War" i potem to znika a system nie podejmuje zadnej akcji. Dodam ze mój sprzęt spełnia wszystkie wymagania. plz pomóżcie bo zaraz tutaj dostane nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale Empire działa mi po angielsku zamiast po polsku (mam oczywiście oryginał). Sprawdzam właściwości w Steamie i jest ustawione na polski, ale gra chodzi po angielsku. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:29, kapec11 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale Empire działa mi po angielsku zamiast po polsku (mam oczywiście
oryginał). Sprawdzam właściwości w Steamie i jest ustawione na polski, ale gra chodzi
po angielsku. Co robić?


A jaki wybrałeś język instalacji ?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Tego się nie spodziewałem- soundtrack w edycji "wyborowej" to prawie 10 minut muzyki! Przygotowywałem się na dłuższy odsłuch a tu już koniec. :P Ale edycja i tak fajna. Znaczy się to duże kartonowe pudełko i cena skojarzyły mi się z czasami kiedy (wszystkie) gry kosztowały właśnie tyle ile Empire: TW Doborowe Jednostki- czyli dla przykładu taki Baldur''s Gate w pierwszej edycji: 150 zł. Ale on w tym pudełku miał mapę (zalakowaną;)), książkę, 6(albo 5?) płyt, grubą instrukcję i pewnikiem coś jeszcze... W każdym razie dawno już po rewolucji pudełek DVD (grubych, chudych) nie widziałem na pułkach sklepów takich kartonowych kolosów.

Ps. I jak to jest z tymi doborowymi jednostkami? Ja kupuję wersję super ekstra wypas i moja gra jest "pełniejsza" od tych co kupili zwykłą wersję- bez dodatkowych jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem miłą niespodziankę. Mała rzecz a strasznie cieszy. ^_^

Wiedzieliście, że oddziałom można zmieniać nazwy ?
klikamy PPM na oddział na mapie kampanii i w zakładce opisu jednostki możemy zmienić jej nazwę (nie główną ale tą drugą poprzez kliknięcie tam kursorem... możemy zatem przemianować jakiś pułk kawalerii czy batalion piechoty nazwą swojego miasta, swoim nazwiskiem czy czymkolwiek co wam wpadnie na myśl :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować