Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Czy ktoś z was grając bitwę gdzie są jakieś budynki i mając włączony Antyaliasing ma na nich niebieskie kropki. Żeby się ich pozbyć muszę go wyłączyć co trochę psuje efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:54, Lucas01 napisał:

Czy ktoś z was grając bitwę gdzie są jakieś budynki i mając włączony Antyaliasing ma
na nich niebieskie kropki. Żeby się ich pozbyć muszę go wyłączyć co trochę psuje efekt.


Jeśli posiadasz kartę ATI, w Catalyst Control Centre wyłącz adaptive anti-aliasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Gram w Droga Ku Niepodległosci, zdobyłem już Fort Niagara i po zbudowaniu stoczni (nastawionej na bitwy) gra po kilku minutach gry wywala "Program (...) przestał działać". O co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tymi problemami ze steam. Moglby ktos napisac krok po kroku jak zainstalowac gre poprawnie, tak zeby od razu wszystko dzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

steam wypuścił właśnie aktualizację klienta, który powinien rozwiązać większość problemów, szczególnie tych wiszących na wiecznej aktualizacji i updatem przy każdorazowej próbie włączenia gry
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:45, Principes napisał:

> Czy ktoś z was grając bitwę gdzie są jakieś budynki i mając włączony Antyaliasing
ma
> na nich niebieskie kropki. Żeby się ich pozbyć muszę go wyłączyć co trochę psuje
efekt.

Jeśli posiadasz kartę ATI, w Catalyst Control Centre wyłącz adaptive anti-aliasing.


Dzięki za pomoc.
Też mi się udało to odkryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:37, Maciek2194 napisał:

> Skad mozna sciagnoc demo?
Jeżeli masz Steam to tam możesz za free ściągnąć...jeżeli nie to zainstaluje stema albo
poszukaj w necie


Dobra... a co to steam? (pierwsze slysze cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm. Piękna strategia pewnie i to jeszcze można Polakami grać (W kampanii, bo w innych Total War''ach tego nie widziałem oprócz Medieval:Total War). Tylko te wymagania :/ Może nie to, że się boję, ale jak strategia przycina :| Co się z tym światem dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:54, Lucas01 napisał:

Czy ktoś z was grając bitwę gdzie są jakieś budynki i mając włączony Antyaliasing ma
na nich niebieskie kropki. Żeby się ich pozbyć muszę go wyłączyć co trochę psuje efekt.


Mam pytanie?
Mam zasilacz 350V karta graficzna GeForce 7300GT
Przy Empire Total War mogę jedynie grac na najniższych ustawieniach.
Czy do danie 1G RAM i zmiana zasilacza da jakieś efekty?? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 09:56, skorpion277 napisał:

Mam pytanie?
Mam zasilacz 350V karta graficzna GeForce 7300GT
Przy Empire Total War mogę jedynie grac na najniższych ustawieniach.
Czy do danie 1G RAM i zmiana zasilacza da jakieś efekty?? Proszę o pomoc


Podaj całą konfigurację komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff po 2 dniach i nastu godzinach ściągnęło się i zagrałem wczoraj. Dziwne że nie potrzebowało tzn "krzyczało" o 2 płytę (pewnie wsjo ściągnęło). Gra warta tego żeby poczekać choć oczywiście uważam nadal to za bzdurę.
Na ustawieniu grafiki w ULTRA - pięknie mi chodzi i coś wspaniałego. AI kompa trochę czasami śmieszy ale cóż nie ma gry doskonałej.

Niestety nie mogę odnaleźć kodu do HMS Victory czy wie ktoś z Was gdzie tego szukać ? Czytałem w postach że na jakiejś wkładce ale żadnej oprócz karty rejestracji elektronicznej w pudełku nie było.

Poniżej podaje konfi.kompa.
AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2
ASUS GeForce 9800 GT 512MB DDR3
KINGSTON KVR800D2N5K2/ 4G
zasilacz 500W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:47, Maciek2194 napisał:

Hum...gram RP i mam za sojusznika rosje...jak ją zmusić aby mojego wroga prusy zaatakowała?
i ile można

Akurat do ataku na inne państwo ciężko namówić. Pewnie trzeba by było oddać jakiś region, ale to idiotyzm. Też mam sojusz z Rosją, i wystarczy mi, że mnie nie atakuje, Prusami sam się zająłem. Wystarczy zająć im Królewiec, który jest od nich odłączony (nie zgadzaj się na oddania Gdańska !) dalej jest już łatwo. Zająć Śląsk, i prosta droga do Berlina. Ja zająłem Królewiec przed 20 turą, i był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:55, Darkstar181 napisał:

> Hum...gram RP i mam za sojusznika rosje...jak ją zmusić aby mojego wroga prusy zaatakowała?

> i ile można
Akurat do ataku na inne państwo ciężko namówić. Pewnie trzeba by było oddać jakiś region,
ale to idiotyzm. Też mam sojusz z Rosją, i wystarczy mi, że mnie nie atakuje, Prusami
sam się zająłem. Wystarczy zająć im Królewiec, który jest od nich odłączony (nie zgadzaj
się na oddania Gdańska !) dalej jest już łatwo. Zająć Śląsk, i prosta droga do Berlina.
Ja zająłem Królewiec przed 20 turą, i był spokój.

Tylko , że ja kryzys przeszedłem i miałem ciężko...a Królewiec jest tak ufortyfikowany, ze łoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tym wywalanie do windy? Bo własnie wróciłem na pulpit z bitwy którą już wygrywałem! Wkurza mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:15, Lucas01 napisał:

> Mam pytanie?
> Mam zasilacz 350V karta graficzna GeForce 7300GT
> Przy Empire Total War mogę jedynie grac na najniższych ustawieniach.
> Czy do danie 1G RAM i zmiana zasilacza da jakieś efekty?? Proszę o pomoc

Podaj całą konfigurację komputera


Podaje konfiguracje komputera.
Intel(R) Core(TM)2 CPU
4300 @ 1.8GHz 1.8GHz, 1,00GB RAM
GeForce7300 GT
zasilacz 350V
dysk twardy 250G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować