Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 21:28, PioMrex napisał:

Ja bym chciał, aby była w postaci wydania "Mega Total War Eras", wydanie podobnie jak
na zachodzie "Total War Eras" ale z Medievalem II (który jakby ktoś pytał mam, jak resztę
serii). Takie mega "wypasione" wydanie, ewentualnie do wyboru drugie skromniejsze wydanie
kolekcjonerskie.


Wiesz właściwie "Total War Era’s" w takim wydaniu w jakim można było je nabyć również w Polsce (wersja angielskojęzyczna) np. przez sklep Ultimy (chyba płaciłem ca.150 PLN?) teraz (po niewczasie) wydawane ew. przez CD Projekt byłaby ... musztardą po obiedzie (cena pewnie by nie przekraczała 50 PLN wiec czy opłacałoby się to CDP?).

1.Lepiej jakby wydaliby teraz w "Extra klasyce" "Rome: Total War" wraz z dodatkami.

2.No chyba że CD Projekt wydałby "nowa” wersję ""Total War Era’s" z dodanym "Medievalem II Total War" wraz z dodatkiem - no to wtedy miałoby to sens - zresztą jak pamiętam CD Projekt zamierzał wydąć "Total War Era’s" w Czechach (zraz zobaczę na czeskiej stronie CD Projektu) czy to zrobił?:)

3.Ponadto to ważne co CD Projekt ew. umieści w Edycji Kolekcjonerskiej (gdyby coś takiego wydawał) „Empire: Total War”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Czechach CD Projekt wydał "Total War: Eras" i to dojść dawno (wersja angielskojezyczna) cena 1799 -CZK i jest dotępna w sprzedaży.

Tylko w Polsce jakoś CD Projektowi nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:41, strajker napisał:

1.Lepiej jakby wydaliby teraz w "Extra klasyce" "Rome: Total War" wraz z dodatkami.

Tylko, że ja chcę te wszystkie "papiury" co były w Eras.

Dnia 22.10.2008 o 21:41, strajker napisał:

2.No chyba że CD Projekt wydałby "nowa” wersję ""Total War Era’s" z dodanym
"Medievalem II Total War" wraz z dodatkiem - no to wtedy miałoby to sens - zresztą jak
pamiętam CD Projekt zamierzał wydąć "Total War Era’s" w Czechach (zraz zobaczę
na czeskiej stronie CD Projektu) czy to zrobił?:)

Tylko ja to chcę po polsku, a myślę, że wraz z Medkiem 2gim wydanie Mega Eras spokojnie zmieściłoby się w zadowalającym CDP przedziale cenowym.

Dnia 22.10.2008 o 21:41, strajker napisał:

3.Ponadto to ważne co CD Projekt ew. umieści w Edycji Kolekcjonerskiej (gdyby coś takiego
wydawał) „Empire: Total War”.

Stąd moja sugestia co do dwóch wydań kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem screeny i szczerze mówiąc nie są one jakieś... fenomenalne. Poza tym seria idzie cały czas do przodu z epoką, zaraz będziemy mieli World War: Total War, a wtedy cała dusza serii zniknie :(

Na gwiazdkę kupie sobie Medievala II, w Empire chyba nie zagram. To już nie ta epoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za cicho w tym temacie ;] Uwilebiam gierki z seri "Total War", tylko jedno mnie smuci.... wszystkie znaki na ziemi wskazują na to, że naszej ojczyzny nie będzie w gronie frakcji grywalnych.... niestety, Polska w tych czasach nie liczyła się zbytnio. Co nie zmienia faktu, że gra zapowiada się naprawde ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 08:45, tomasz23 napisał:

Niestety się mylisz :) Polska będzie raczej na 100 %. Na okładce jest polski żołnierz
i polskie flagi oraz masz tu filmik, który to potwierdza http://pl.youtube.com/watch?v=tWTav64Mobk
btw Polska była wtedy jednym z największych i najpotężniejszych państw w Europie...

No to miło mnie zaskoczyłeś. Pisząc, że nie liczyła się zbytnio, miałem na mysli skoncentrowanie się twórców na wydarzeniach w US. Mam tylko jeszcze nadzieje, że w tej części "sojusz" nie będzie tylko wyrazem na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 08:45, tomasz23 napisał:

Niestety się mylisz :) Polska będzie raczej na 100 %. Na okładce jest polski żołnierz
i polskie flagi oraz masz tu filmik, który to potwierdza http://pl.youtube.com/watch?v=tWTav64Mobk
btw Polska była wtedy jednym z największych i najpotężniejszych państw w Europie...


Nawet nie raczej, będzie jedną z nacji do wyboru przy wyborze nowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:31, Vued napisał:

Wiadomo coś o Edycji Kolekcjonerskiej Empire Total War? Czy w ogóle takowa będzie?


Będzie. Ustalamy z SEGĄ warunki wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:21, Jay Z napisał:

Będzie. Ustalamy z SEGĄ warunki wydania.


Uhhh, bardzo mnie ucieszyłeś, bo już myślałem że nie będzie... Teraz wystarczy tylko czekać i szykować pieniążki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że niedługo zostaną podane wymagania zalecane bo zamierzam właśnie pod tą grę kupić sobie Empire: Total War a nie tam żadnego GTA4 lub GoW a nie chce się przejechać że komp będzie trochę za słaby aby pociągnąć mi na średnio-wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:08, Los Emilos napisał:

Mam nadzieje że niedługo zostaną podane wymagania zalecane bo zamierzam właśnie pod tą
grę kupić sobie Empire: Total War a nie tam żadnego GTA4 lub GoW a nie chce się przejechać
że komp będzie trochę za słaby aby pociągnąć mi na średnio-wysokich.


Ja też właśnie na tę wiadomość czekam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:08, Los Emilos napisał:

Mam nadzieje że niedługo zostaną podane wymagania zalecane bo zamierzam właśnie pod tą
grę kupić sobie Empire: Total War a nie tam żadnego GTA4 lub GoW a nie chce się przejechać
że komp będzie trochę za słaby aby pociągnąć mi na średnio-wysokich.

Wg mnie to ta gra będzie miała większe wymagania niż wspomniany wcześniej GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu minimalne wymagania:
* Procesor: 2,4 GHz
* Pamięć: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista)
* Karta grafiki: 256 MB, obsługa DirectX 9
* System operacyjny: Windows XP/Vista

Z tego co widźę to kupująć komputer taki tani (1000zł-1400zł) powinno mi bez problemu pójść na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować