Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 09:56, skorpion277 napisał:

> Czy ktoś z was grając bitwę gdzie są jakieś budynki i mając włączony Antyaliasing
ma
> na nich niebieskie kropki. Żeby się ich pozbyć muszę go wyłączyć co trochę psuje
efekt.

Mam pytanie?
Mam zasilacz 350V karta graficzna GeForce 7300GT
Przy Empire Total War mogę jedynie grac na najniższych ustawieniach.
Czy do danie 1G RAM i zmiana zasilacza da jakieś efekty?? Proszę o pomoc


Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do osób które bezproblemowo zainstalowały grę i mają tylko Empire Total War zainstalowane w Steamie. Czy możecie mi powiedzieć ile plików macie w folderze steam\appcache?? I ile one "ważą"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:46, Dziewul napisał:

Mam wielką prośbę do osób które bezproblemowo zainstalowały grę i mają tylko Empire Total
War zainstalowane w Steamie. Czy możecie mi powiedzieć ile plików macie w folderze steam\appcache??
I ile one "ważą"??


Już nieważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:49, Dziewul napisał:

> Mam wielką prośbę do osób które bezproblemowo zainstalowały grę i mają tylko Empire
Total
> War zainstalowane w Steamie. Czy możecie mi powiedzieć ile plików macie w folderze
steam\appcache??
> I ile one "ważą"??

Już nieważne :P

off top
Edytuje się posty ;p

Nie da rady nie umiem pokonać Królewca...mam za małą armię i w gogle...i mało kasy... Ech jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego steam uważa że jestem za mało kompetentny żeby wybrać sobie folder w którym chce mieć zainstalowaną gre i na siłe stara się zainstalować gre na C:\ gdzie nie ma nie było i nie będzie miejsca. Z dawn of war 2 ta sama historia nie wybierzesz sobie lokalizacji bo steam sam wie gdzie ja chce miec zainstalowaną gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:30, skorpion277 napisał:

Podaje konfiguracje komputera.
Intel(R) Core(TM)2 CPU
4300 @ 1.8GHz 1.8GHz, 1,00GB RAM
GeForce7300 GT
zasilacz 350V
dysk twardy 250G


Ram na pewno by się przydało min 2giga, zasilacz jak dla mnie min 500W tylko dobrej firmy a nie jakiś krzak
Grafika musiałbym sprawdzić ale wymiana też zalecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 13:05, Maciek2194 napisał:

Nie da rady nie umiem pokonać Królewca...mam za małą armię i w gogle...i mało kasy...
Ech jakieś rady?


-Poczekać na pieniądze i dokupić jednostki
-nie prowadzić bitew na autoresolve (AI jest tak denne, że przegrywając kompletnie bitwe na auto, osobiście ją wygrałem ze stratami trochę ponad 200 na ponad 2300 zabitych wroga)
-wojsko ukryte w budynkach rozstrzelać artylerią ( nie reagują na ostrzał zazwyczaj)
-zrobić wyłom w forcie jednak jednostkami wejść po linach na mury i prowadzić ostrzał z góry


@AlmostAngel steam zawsze instaluje gry w swoim katalogu, przeinstaluj steama na D i po problemie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 13:27, Pariah-UK napisał:

> Nie da rady nie umiem pokonać Królewca...mam za małą armię i w gogle...i mało kasy...

> Ech jakieś rady?

-Poczekać na pieniądze i dokupić jednostki


Właśnie raz miałem tak, że za dużo wydawałem na jednostki i miałem 0 w skarbcu

Dnia 07.03.2009 o 13:27, Pariah-UK napisał:

-nie prowadzić bitew na autoresolve (AI jest tak denne, że przegrywając kompletnie bitwe
na auto, osobiście ją wygrałem ze stratami trochę ponad 200 na ponad 2300 zabitych wroga)


Rzadko kiedy prowadzę...ale jakiś boje się, ze spapram oblężenie

Dnia 07.03.2009 o 13:27, Pariah-UK napisał:

-wojsko ukryte w budynkach rozstrzelać artylerią ( nie reagują na ostrzał zazwyczaj)


tak robię

Dnia 07.03.2009 o 13:27, Pariah-UK napisał:

-zrobić wyłom w forcie jednak jednostkami wejść po linach na mury i prowadzić ostrzał


Tego jeszcze nie robiłem... ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 13:27, Pariah-UK napisał:

@AlmostAngel steam zawsze instaluje gry w swoim katalogu, przeinstaluj
steama na D i po problemie

Pozdrawiam


Dzięki za podpowiedź, ale dalej uważam że steam jest strasznie kretyński i kompletnie user unfreandly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...trochę dziwna zmiana jest w Empire,mianowicie,wybiłem Anglią całe plemie Czirokezów a mimo to nie dostałęm kasy za to[w M II Królestwa były tak że sie dostawało za to $] trochę dziwne to no ale przynajmniej zająłem nową prowincje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra godzina instalacji 10 minut update, durny steam, i 15 gb na dysku. Ale jak zobaczyłem sam tutorial to już mi wku*w przeszedł. Wypas !! WYgląda prześlicznie a chodzi jeszcze lepiej. Polecam gra miażdży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:46, Dziewul napisał:

Mam wielką prośbę do osób które bezproblemowo zainstalowały grę i mają tylko Empire Total
War zainstalowane w Steamie. Czy możecie mi powiedzieć ile plików macie w folderze steam\appcache??
I ile one "ważą"??


Czy udało ci się zainstalować?

Na marginesie. W przyszłym tygodniu powinien ukazać się patch poprawiający większość błędów, być może również przyspieszający działanie gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mogę włączyć... Napis "Ta gra jest aktualnie niedostępna" śni mi się po nocach, już nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dwa posty jeden po drugim, ale mam pytanie... Czy da się u was włączyć grę poza Steam, to jest przez plik .exe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 15:47, ibisz napisał:

Sorki za dwa posty jeden po drugim, ale mam pytanie... Czy da się u was włączyć grę poza
Steam, to jest przez plik .exe?


Nie,nie uda sie włączyć gry poza steam''em,on jest absolutnie konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 15:47, rafekx 12 napisał:

> Sorki za dwa posty jeden po drugim, ale mam pytanie... Czy da się u was włączyć
grę poza
> Steam, to jest przez plik .exe?

Nie,nie uda sie włączyć gry poza steam''em,on jest absolutnie konieczny.

Nie no, po prostu myślałem, że mój plik jest uszkodzony, bo w supporcie pisze, że niektóre gry mogą być włączone bez Steama. Ok, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już znalazłem parę błędów w tłumaczeniu. W sumie najbardziej jak na razie rzucający się w oczy to ten gdy ginie twój generał podczas bitwy. Po śmierci generała z naszej armii pojawia się komunikat:
Ten mądry generał zginął bohaterską śmiercią podczas dowodzenia na polu walki. Jego śmierć osłabiła armie wroga.
No cóż, powinno być chyba: Jego śmierć osłabiła twoją armię.

Załączam obrazek.

20090307161025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ten tekst rozumiałem tak:

Generał walczył zaciekle, jednak zginął.
Jego zabicie nie było jednak łatwe - walczył do ostatniego uderzenia serca, tłukąc tylu wrogów ilu mógł.

Zatem zginął bohatersko, gdyż osłabił armię przeciwnika ;-)
I pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem klient beta Steama, który podobno usuwa błędy w Empire TW, które nie pozwalają na włączenie lub zaaktualizowanie gry. Szkoda, że mi i tak nie działa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 15:36, Principes napisał:

> Mam wielką prośbę do osób które bezproblemowo zainstalowały grę i mają tylko Empire
Total
> War zainstalowane w Steamie. Czy możecie mi powiedzieć ile plików macie w folderze
steam\appcache??
> I ile one "ważą"??

Czy udało ci się zainstalować?

Na marginesie. W przyszłym tygodniu powinien ukazać się patch poprawiający większość
błędów, być może również przyspieszający działanie gry.



Nie udało mi się jeszcze dzisiaj ściągnąłem fixa do steama nowego ale on nie poprawia mojego problemu z plikami cache :/ ludzie którzy maja ten problem na forum TW takie bluzgi już walą że aż strach :D ja jeszcze wytrzymuje i jestem w miare miły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować