Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Ta nieźle... tylko jak wpisuje -install d: to mi wyskakuje że nie może znaleźć ścieżki... Mógłbyś mi podać gdzie dokładnie mam to wpisać ?

Ale ja namolny jestem = /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś namolny, a forum jest po to by pomagać :)
Po pierwsze d to litera napędu twojego DVD ( więc niekoniecznie D, możne być E lub F musisz zobaczyć)
Druga sprawa, jeśli dalej tak pisze to postawiłeś SPACJĘ w złym miejscu, możesz poprawić lub skopiować tą ostatnią po / komendę ( i zmienić literkę napędu na taką jaką masz): Steam.exe -install e:
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no u mnie też jest D:

Hmm... Póki co to to też nie pomaga. Poczekamy zobaczymy. A ty jak instalowałeś ? Wchodziłeś do instalacji przez Steam''a czy przez Mój Komputer-->Stacja Dysków ?

I przez ile mniej więcej Ci się te Cache robiły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W końcu jakoś udało mi się jakoś zainstalować tą gierkę (ja uczciwy gracz męczyłem się z instalacją ,a jakiś pirat pewnie w wersję no-steam sobie pobrał i spokojnie pykał ;/)
No, do rzeczy.
Włączyłem gierkę, następnie z niej wyszedłem i kiedy ponownie spróbowałem zagrać obowiązkowo mi chce jakąś łatkę pobrać, więc mam pytania:
a-nie da się grać dopóki nie pobierze się patcha?
b-czy da się jakoś zobaczyć ile waży ten patch?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak jak opisałem w tamtym poscie. Wpierw zmieniłem scieżkę, potem wyłączyłem steama ( całkowicie), włączyłem z nowego skrótu, i dopiero potem włożyłem Empire do napędu. Po chwili wpisałem klucz, cache kilkanaście sekund i potem z płyty pierwszej i drugiej (25 minut) i patch ( ok 100Mb - 8 minut) i to tyle
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mroczny Baran

a) nie da się
b) ok 80 - 100 MB ( jeśli to ten pierwszy po instalce jest)

Edit: lol, sorki, sam sobie przypadkiem odpowiedziałem, tak to jest zamiast edit, szybko odpowiedz kliknąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Ja tak samo miałem na laptopie (gre kupiłem w piątek i musiałem wyjechać na weekend, więc zainsatalowałem na laptopie) Cache tak śmigneły że ledwo je widziałem, instalacja i aktualizajca też raczej szybko... Czy ma to jakieś znaczenie że zainstalowałem na laptopie ? Tam jest Blueconnect i szybko wszystko poszło a na stacjonarnym się grzebie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, to że zainstalowałeś na laptopie na pewno nie ma nic do tego. Jednak łącze internetowe na PC już może mieć ( jeśli właśnie steam Ci próbuje na siłę grę ściągnąć a nie z dysku instalować to się grzebie strasznie)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, narazie nic nie pomogło... Może coś z tym skrótem źle zrobiłem. A mógłbyś mi powiedzieć gdzie dokładnie mam wpisać C:\Steam\Steam.exe -install d: ? Bo tam jest pare linijek (wiem że to głupio brzmi, ale już tyle siedze nad tą instalacją, że musze badać wszystko krok po kroku : /)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze nie potrafi włączyć gry, czy sam pozostałem na placu boju? :P Bo już straciłem wszelką nadzieję, że tą grę kiedykolwiek włączę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:59, Ponton95 napisał:

Co ci się pokazuje jak klikasz OK ?

No właśnie nic, normalnie zatwierdza, zobacz, czy na pewno w dobrym miejscu masz spację po .exe
ahh i skrót musisz nowy zrobić a nie stary modyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz nie zostałeś sam... Ja od wczoraj z Całego Świetnego Empire zobaczyłem tylko : Updating Steam i Tworzenie Lokalnych plików Cache (Na tym drugim się zacieło) Myśle że jesteśmy ostantnimi maruderami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, slepy jakis jestem - gdzie jest opcja wyłączenia animacji ruchu jednostek na mapie strategicznej (coby sie szybciej ruszały). Nie moge znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:26, Skie napisał:

wybaczcie, slepy jakis jestem - gdzie jest opcja wyłączenia animacji ruchu jednostek
na mapie strategicznej (coby sie szybciej ruszały). Nie moge znalezc :/


w menu ( ale nie głównym, tylko podczas gry na mapie strategicznej. Opcje>ustawienia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować