Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Hm dziwne. Zmieniłem język z polskiego na angielski i zaczął mi się ściągać patch do DoW 2 i Empire. Zmieniłem z powrotem i dalej się ściągają te dwa patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:39, blind sniper napisał:

A mnie wyskakuje błąd "W tej chwili gra jest niedostępna . Spróbuj ponownie za jakiś
czas"


To jest typowy problem steama, który zrugało już na prawdę wiele osób ;D. W takiej chwili trzeba czekać bo serwery steama są przeciążone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:43, jcl99 napisał:

Warto kupować tę grę?
Można prowadzić "Zjednoczone Państwo Obojga Narodów"?


Tak, nasze państwo jest dostępne od początku kampanii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długa ta aktualizacja (jeszcze 2 godziny :/) i pasek jest ok. w połowie (czyli tak jakieś 1 godzinę i będzie) zobaczymy co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyt jeszcze ostatni gra mi działała normalnie a dzisiaj włanczam i jak chce rozegrać jakąś bitwe to owszem załaduje sie ale potem wywala mnie do windowsa i tak w kółko!!!! Miał już ktoś taki problem? jak to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:54, Altair 666 napisał:

Mam pyt jeszcze ostatni gra mi działała normalnie a dzisiaj włanczam i jak chce rozegrać
jakąś bitwe to owszem załaduje sie ale potem wywala mnie do windowsa i tak w kółko!!!!
Miał już ktoś taki problem? jak to naprawić


W sieci, czy na singlu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:54, Altair 666 napisał:

Mam pyt jeszcze ostatni gra mi działała normalnie a dzisiaj włanczam i jak chce rozegrać
jakąś bitwe to owszem załaduje sie ale potem wywala mnie do windowsa i tak w kółko!!!!
Miał już ktoś taki problem? jak to naprawić


Chyba dokładnie nie czytałeś postów przed twoim . Już od ok. 3 stron mamy ten problem wszyscy. Poczekaj na najnowszą aktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:29, micol napisał:

Zrób nowy folder na dysku i tam skopiuj pliki z dwóch płytek. Później odinstaluj i zainstaluj
znowu. Potem steam zacznie ściągać aktualizacje - poczekaj cierpliwie do końca. U mnie
zadziałało.

Możesz dokładniej opisać co zrobić aby ściągnąć to uaktualnienie? Czy dobrze rozumiem że muszę odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz? I czy sprawdzałeś działanie bitew w polskiej wersji po tej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 16:57, blind sniper napisał:

Chyba dokładnie nie czytałeś postów przed twoim . Już od ok. 3 stron mamy ten problem
wszyscy. Poczekaj na najnowszą aktualizacje


O tu się mylisz,ja takiego problemu nie mam :o A co do err. to rzeczywiście dziwne że większosć osó ma cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:58, jadhtiger napisał:

> Zrób nowy folder na dysku i tam skopiuj pliki z dwóch płytek. Później odinstaluj
i zainstaluj
> znowu. Potem steam zacznie ściągać aktualizacje - poczekaj cierpliwie do końca.
U mnie
> zadziałało.
Możesz dokładniej opisać co zrobić aby ściągnąć to uaktualnienie? Czy dobrze rozumiem
że muszę odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz? I czy sprawdzałeś działanie bitew
w polskiej wersji po tej aktualizacji.


W takiej sytuacji nie musisz robić nic. Trzeba czekać, aż twórcy zrobią nową aktualizację. ;/
Na początku myślałem, że to przypadek jednak to samo pokazało się drugi raz i zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:00, micol napisał:

W takiej sytuacji nie musisz robić nic. Trzeba czekać, aż twórcy zrobią nową aktualizację.
;/
Na początku myślałem, że to przypadek jednak to samo pokazało się drugi raz i zrezygnowałem.

Myślałem że to już - szkoda, mogłem zostać przy wersji angielskiej i trochę pomęczyć Ruskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...gdy włączam jakąkolwiek potyczkę czy z kompem czy w kampanii to po chwili gdy wyświetlana jest porada to robi się biały ekran i gre włącza...empire przepraszamy za kłopoty-ła
WTF!? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal borykam się z instalacją (Pliki Cache robią sie w nieskończoność) Jakieś nowe rozwiązania na ten problem ??

Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na miłość... Nie zmieniajcie języka w grze niczym rękawiczek, gdyż wiąże się to z pobraniem ponoć 140mb plików. Sami tworzycie sobie problemy, ale do pomstowania na Steam jesteście pierwsi.

Dnia 11.03.2009 o 17:06, Maciek2194 napisał:

Mam problem...gdy włączam jakąkolwiek potyczkę czy z kompem czy w kampanii to po chwili
gdy wyświetlana jest porada to robi się biały ekran i gre włącza...empire przepraszamy
za kłopoty-ła
WTF!? ;/


Czy TAK CIĘŻKO było rzucić okiem na ostatnie posty w temacie?
Najnowsza aktualizacja "gryzie się" (w szczególności) z polską i niemiecką wersją językową. Angielczycy problemów nie mają. Poprawka niwelująca ten błąd to - jeśli wierzyć twórcom - kwestia godzin, gdyż ma ukazać się jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pomoc techniczna CDP odpowiedziała, że mam skonsultować się z dostawcą internetu. Ale tak na logikę, to przecież gra powinna chodzić offline, po zainstalowaniu i aktualizacji. Tak więc internet nie powinien mieć żadnego znaczenia.
Patrząc na wasze wypowiedzi widzę, że ładny problem wystąpił :) Nawet się cieszę, że nie było mi dane zasmakować gry i tak brutalnie zostać wyrwanym z tej genialnej (mam nadzieję, bo nie grałem) gry. Chciałbym, żeby CA poszło po rozum do głowy i następną część wydało bez tego gównianego Steama. To jedyny warunek, a może kupię kolejną część. Jeśli takowa będzie, bo po tej premierze CA wraz z tym Steamem powinni zakopać głowę w piasku i wstydzić się pokazać jakikolwiek tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest już przesada chciałem przeinstalować grę a instalując ją przerwałem na chwilę instalację i teraz gra jest ale jej nie ma... A jak chce ją "odinstalować" to steam pokazuje mi że nie mam miejsca na dysku. od kiedy do usunięcia gry jest potrzebne miejsce na dysku...

Dobra odinstalowało się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować