Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2009 o 20:10, Paoro napisał:

Mam pytanie w związku z polską nacją w Empire.. otóż na: http://www.sega.co.uk/empire/gameinfo/factions.php
nie ma Rzeczpospolitej Obojga Narodów? Z tego co wiem to na bank będzie grywalna, ale
czy tylko u nas? czy wszędzie, a to w tym linku to tylko przeoczenie.. brakuje chyba
też Prus i koloni amerykańskich.


Nie ma możliwości, to musi być przeoczenie. Pamiętam wywiad, w którym zostało powiedziane że wszystkie liczące się nacje w tym wieku będą grywalne a polska była wtedy ważnym graczem na arenie europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta mowili, ze Polakow czeka niespodzianka takze na bank powinna byc Rzeczypospolita tym bardziej ze bedzie dostepne pudelko w polskich barwach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 20:10, Paoro napisał:

Mam pytanie w związku z polską nacją w Empire.. otóż na: http://www.sega.co.uk/empire/gameinfo/factions.php
nie ma Rzeczpospolitej Obojga Narodów? Z tego co wiem to na bank będzie grywalna, ale
czy tylko u nas? czy wszędzie, a to w tym linku to tylko przeoczenie.. brakuje chyba
też Prus i koloni amerykańskich.


Co jakis czas Sega dodaje do tej czesci frakcje, ktore sa juz w pelni ukonczone, trzeba poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze, kiedy tak beda wysylane pre-ordery na te gre ?

Co mysclicie o tej grze? Nie ma to ja kstary, dobry TW, he? ;) Podoba mi sie, ze ponoc Polska kampania ma byc dostepna od poczatku, nie wiem tylko dlaczego pisze, ze dzieje sie to po raz pierwszy w historii serii. Toz to juz w medku 1 mozna bylo kierowac poczynaniami naszych wojakow od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:17, piotr961103 napisał:

- to już nie starożytność

Masz coś do R:TW? Ja od tej gry zacząłem wielbić serie.

Dnia 05.01.2009 o 17:17, piotr961103 napisał:

- lepsza grafika

Grafika tu nie jest ważna, ta gra ma niesamowitą grywalność

Dnia 05.01.2009 o 17:17, piotr961103 napisał:

- stosunkowo małe wymagania techniczne

Sprawa dyskusyjna. Na dzień dzisiejszy są to olbrzymie dla mnie wymagania ale jak już będę miał nowy komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:40, Los Emilos napisał:

> - to już nie starożytność
Masz coś do R:TW? Ja od tej gry zacząłem wielbić serie.

Nie ,znudziła mnie się starożytność,gra będzie się toczy się w czasach ery kolonializmu
Może troche przesadziłem że Empire Total War ma małe wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:48, Lukasz924 napisał:

zamowił juz ktos egzemplarz tej gry?? jak myslicie bedzie warto w nia zagrac??

Jak w każdego Total War a przy tym bitwy morskie i cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:25, Los Emilos napisał:

Jak w każdego Total War a przy tym bitwy morskie i cały świat.


Cały świat? Potwierdzone to jest? Jestem wielkim fanem Total War, ale o Empires mało czytałem, wolę sobie zostawić niespodzianki do czasu, aż przyjdzie Preorder z EK :D Oby jak najszybciej można było zamówić, bo kaska już czeka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, całego świata to nie ma. Z tego co wiem to jest Europa, północna część Afryki, Ameryka Północna i Południowa i Indie. Jak dla mnie i tak bardzo dużo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos, jak w calej grze ma sie Polska ? Jak duza bedzie, jak wygladala bedzie husaria i jak bedzie sie miaa jej skutecznosc w porownaniu do zagranicznej jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:14, Izrafel92 napisał:

A wie ktos, jak w calej grze ma sie Polska ?

Historycznie powinna być mizerniuchnym, acz ogromnym krajem... zapewne będzie jedną z najtrudniejszych do prowadzenia.

Dnia 05.01.2009 o 20:14, Izrafel92 napisał:

Jak duza bedzie, jak wygladala bedzie husaria
i jak bedzie sie miaa jej skutecznosc w porownaniu do zagranicznej jazdy ?

Eh... husaria w XVIII wieku? Co jeszcze? Rajtarzy w czasie D-Day''u? Pomyśl nim zapytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dokładnie nie orientuje ale przesadziłem z tym całym światem ale całym światem znanym w tamtym okresie. Sorry za wprowadzenie w błąd :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 00:10, MastAlol napisał:

>Sorry za wprowadzenie w błąd :/ .

Ja się nie gniewam :) Ważne, żeby gierka była wypaśna, a na taką się właśnie zapowiada
:D


Ja się trochę bije bitew lądowych, bo jeśli muszkieterzy mają cały czas stać i obrywać to nie będzie ciekawie ale takie realia. Dla mnie najważniejszą rzeczą są bitwy morskie (teraz będę mógł stworzyć Imperium Brytyjskie :D ) i niestety nadal dyplomacja będzie zwalona ale tak to gra będzie niezłą raczej chyba że głupie błędy zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować