Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Doom 4 - Temat Ogólny

23 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 21:47, reykan napisał:

Co myślicie o planach stworzenia nowej części? Trójka troche rozczarowała, a jak może być teraz?

Moim zdaniem gra powinna być dobrym wyważeniem FPS-a i horroru. Bo trójka niby była połączeniem, ale ani nie potrafiła porządnie wystraszyć (F.E.A.R. rządzi !), ani nie była wybitnym FPS-em (tu rządzi moim zdaniem Far Cry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to 3 byla calkiem niezla... nie mówie, ze dobra, a juz zrobienie filmu bylo porazka ;p. Ciekawe co nowego stworza tym razem (albo wogóle, ciekawe czy juz potwierdzone ze robia cz.4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:52, reykan napisał:

Coś tam o tym pisali w jednym z ostatnich CDA bodaj.


Pisali ze silnik tech-5 ktory zostal stworzony przez id software i wykorzystany do ich nowej gry bedzie takze silnikiem na ktorym bedzie wlasnie gra DOOM 4. I to wszytsko na temat przyszlego DOOMA 4. Konczymy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończymy? A zobacz sobie choćby temat Mafii 2, który powstał sporo przed oficjalnym ogłoszeniem prac wczoraj. Na razie ten temat powinien opierać się właśnie na domysłach i tym, co gracze chcą zobaczyć, czego oczekują, jakich innowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:59, reykan napisał:

Kończymy? A zobacz sobie choćby temat Mafii 2, który powstał sporo przed oficjalnym ogłoszeniem
prac wczoraj. Na razie ten temat powinien opierać się właśnie na domysłach i tym, co gracze
chcą zobaczyć, czego oczekują, jakich innowacji.


Nie no chodzi mi tyle na temat nowosci na dzisiaj. Jutro pewnie bedzie wywiad z id software na games convertion wiec moze cos powiedza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekaliśmy, id Software oficjalnie potwierdziło rozpoczęcie prac nad Doomem 4 http://www.gram.pl/news_6g7iGu1_Powiedzcie_czesc_czwartemu_Doomowi.html . Trzecia część była moim zdaniem strasznie nudna i przez to wręcz niegrywalna, mam nadzieję że tym razem id pójdzie po rozum do głowy i zrobi (w przeciwieństwie do trzeciej części) prawdziwy przebój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że teraz będzie o wiele lepiej. Głównie za sprawą grafiki, która może być nawet lepsza od Crysisa. Oby zrobili grę straszniejszą od poprzedniczki i lepiej wyważoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 12:45, Kraju92 napisał:

Myślę że teraz będzie o wiele lepiej. Głównie za sprawą grafiki, która może być nawet
lepsza od Crysisa. Oby zrobili grę straszniejszą od poprzedniczki i lepiej wyważoną.


w D3 problemem nie była grafika tylko ciemności i ciasnota. i wybór albo masz latarkę i widzisz monstera i on cie napiernicza, albo go nie widzisz bo strzelasz po omacku. mnie to tak wkurzyło, że grę dokonczyłem na god mode
:(

ale dodatek wydał mi sie o niebo lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 13:54, castlerock napisał:

w D3 problemem nie była grafika tylko ciemności i ciasnota. i wybór albo masz latarkę
i widzisz monstera i on cie napiernicza, albo go nie widzisz bo strzelasz po omacku.
mnie to tak wkurzyło, że grę dokonczyłem na god mode


Ja nie mówiłem że grafika w D3 była zła, a nawet powiem że na tamte czasy była świetna, ale masz rację, albo latarka, albo broń, co było bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moim zdanie doom 3 był dobrym horrorem. Trzymał klimat dzieki wszechobecnej ciemności , ale sama sieczka troche nudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wlasnie Doom 3 byl (i jest) dla mnie the best dynamicznym FPP, gralem chyba w niego najwiecej i sie nie nudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym dooma 3 na xboxa 360 gdyby miał achivementy. :]
I uważam że fajnie by było gdyby doom 3 miał CO NAJMNIEJ 2 zakończenia. Tak jak wyżej pisaliście dobre i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że DooM 3 był słaby itd. po prostu zapowiadano giganta a wyszedł mały ludzik i to do tego utykający :P gra jest dobra lecz ID za dużo obiecywało a za mało spełniło lecz i tak uważam że DooM 3 jest dobrą strzelaniną i zawsze można w niego zagrać nie wspominając już o dodatku do niego :) niestety te osoby które zakupiły "PL" wersje zostały przez wydawce pozbawione dodatku nie wiem jak to się stało że nie został wydany no ale było minęło.

Co do DooM''a 4 ciężko coś powiedzieć więcej niż to że będzie na silniku Tech 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować