Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawe efekty dema BioShocka

122 postów w tym temacie

No ciekawe, ciekawe. Taki Sita, miał to samo zdjęcie wczoraj już, zanim ten news został opublikowany- jego gramsajt nie kłamie. Pogratulować tylko dostępu do materiałów, do których gramowicze dostęp już dawno mają :D

--------------------
E ten news to chyba jakiś fake. Nie podano specyfikacji kompa, wiemy jedynie że mu poszła. Tylko co ma do tego Bioshock? To miało być śmieszne w takim razie, czy nie? Bo ja tutaj nic śmiesznego nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję mu, będzie musiał kupować cały komp...Cóż, może BioShock byłjedną z nowszych gier, anormalnie to grał w coś starszego, co wymagało mniej pamięci i nnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba mieć pecha, żeby kompa spalić przy grze. Jedyne co mi się spaliło przez całą moją 10 letnią kadencje gracza to monitor (na dodatek to brat go spalił, chciał odpalić GTA1 na rozdzielczości 800x600 i tyle z monitora zostało...tak to w ogóle fajne czasy to były 800x600 to była rozdzielczość!). Mam nadzieje, że nigdy takiego przykrego incydentu nie zaliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy podajcie linka do demka Bioshocka :) Wczoraj szukałem pół dnia i nie mogłem znaleźć :( A co do newsa to gość miał pewnie jakiś szajs Mode.com-a. Lepiej dać więcej kasy i mieć coś porządnego np. Chieftec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:12, marquiz napisał:

Wydaje mi się, że producenci powinni pisać w "wymaganiach minimalnych" i "wymaganiach rekomendowanych"
rozdzielczość jaką mają na myśli,bo są ludzie którzy grają na lcd 17 calowych w 1024x768 a
są inni co grają na telewizorach full hd w 1920x1080...


Tych z full hd to jest tyle ze ich na palach mozna policzyc :)). Ja gram w 1680x1050 pod dx 10 i jest super. Zadnychn przyciec i co najwazniejsze caly czas mam 60 klatek na sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prawo sie stac. widac ze spalil mu sie zasilacz, ktory byl bardzo markowy i pewnie wydajny jak sie patrzy. dlatego ludziska jak juz pakujesie tyle kasy na kompa, odpekajcie te 200-300zl na markowy zasilacz, zeby cos takiego wam sie tez nie przytrafilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:58, cienislaw napisał:

zatem ciekawe co oznacza ''demo dzialalo bez zarzutow'', bo dla mnie jak
framerate spada z okolicy 60fps o polowe to juz nie jest fajnie.


Widzisz dla Ciebie jest "niefajnie" a dla większości osób wystarcza. Przy 30-40 klatkach/s można spokojnie i komfortowo sobie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:43, Elf The Silvos napisał:

O ludzie, nie panikujcie...:) Facet miał pecha- skoro maszyna miała odmówić posłuszeństwa to
odmówiła i nie sądzę, żeby Bioshock miał cokolwiek do tego. Poza tym, gdyby to CDP był wydawcą
tego tytułu, to w życiu nie pojawił by się tu ten news. Chyba, że się mylę ;) ?


Pewnie, że to nie wina Bioshocka :D. Chlopak pewnie miałw budzie jakis tani, kiepski zasilacz no i - efekty specjalne gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:10, lothar-mb napisał:

> O ludzie, nie panikujcie...:) Facet miał pecha- skoro maszyna miała odmówić posłuszeństwa
to
> odmówiła i nie sądzę, żeby Bioshock miał cokolwiek do tego. Poza tym, gdyby to CDP był
wydawcą
> tego tytułu, to w życiu nie pojawił by się tu ten news. Chyba, że się mylę ;) ?

Pewnie, że to nie wina Bioshocka :D. Chlopak pewnie miałw budzie jakis tani, kiepski zasilacz
no i - efekty specjalne gotowe ;)



mial i to napewno. Ale zeby do takiej grafiki takie cos?? zenada poprstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedział pół sekundy oniemiały. No to trzeba powiedzieć że to prawie cała wieczność. Szkoda że u mnie Bioshock raczej nie odpali no a jakby odpalił to też bym pewnie miał takie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac na zdjęciu, to winą było przepięcie/zwarcie (woda, śrubokręt) a nie przeciążenie. Uszkodzenie jest po stronie wysokiego napięcia, efekt i miejsce wystapienia wskazują na to że nie było to spowodowane obciążeniem zasilacza.
Dwie "nogi" sterownika prawie wyparowały. Tyle "technikaliów" dla mnie to "pic na wode".
Gość zaistniał w sieci i o to dokładnie chodziło.... A teraz się wszyscy podniecają co ten Bioshock wyrabia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:56, Mr_Hyde napisał:

Co do tego spalenia ... Coz jak ma sie tanie noname''owe zasilacze to tak bywa ;]

Drogie tzw. markowe też się fajczą. Mój Yesico poległ przy starcie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:01, logray napisał:

Drogie tzw. markowe też się fajczą. Mój Yesico poległ przy starcie systemu.


tyle ze dzieje sie to zdecydowanie zadziej niz w przypadku noname, plus noname czesciej pociagaja za soba plyte czy dyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Jasne Kulken x1550 Obsluguje Direct x 10 Ma Takze Wbudowane GDDR4 i Zunifikowane Shadery Nom :] i tania bo 100 zloty max :d Eh To żart No Naprawde Śmieszne Pytanie CZlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować