Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Gra: Enter the Matrix - wkrótce w kioskach!

70 postów w tym temacie

Łeeee:/ Mam już EtM z XKN:/ Mogliby na zakonczenie eXtra Gry dać jakiegoś hiciora:/ Matrix jest fajny, ale mogli dać coś lepszego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na szczęście nie biorę udziału w konkursie fotograficznym, dzięki temu zaoszczędzę pieniądze jakie musiałbym wydać na ten numer. Grę już mam z XKN, druga mi więc nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:52, Widow4 napisał:

szłyszałem że ta gra nie jest zbyt ciekawa mogliby dać Enter The Matrix Path of Neo

To jest dopiero nieciekawa gra PoN to porażka jednym słowem. Grafika coś okropnego. Skopane sterowanie, wogóle kiepska.
Co do EtM do bardzo dobra gra tylko znów to samo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż , ja się raczej nie skuszę .Gra już raczej powinna być dodawana jako gratis a nie wydawana na nowo za powiedzmy sobie szczerze ( jak na tą grę ) nie małą kasę .Mam nadzieję że licencja się już zwróci i nie będziemy musieli tej gry oglądać w promocjach lub innych pomysłach .
Gra już przy premierze okazała się klapą , zresztą opierała się na chwilowej modzie na Matrixa która już dawno przeminęła .Według mnie , nie ma sensu odgrzebywanie gier , które nie stawały na jakość a na słowa w tytule .Podobnie nie raz było z grami na podstawie filmów czy książek , takie odcinanie kuponów od jednej produkcji zawsze kończy się klapą .Udane konwersje z dużego ekranu można policzyć na kilku palcach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam mi sie podobało jak musiałem dokopać kilkunastu ochroniażom a najbardziej mi sie podobało jak musiałem dokopać kikudziesięciu Smithom fajne bijatyki a szczególnie pod koniec jak znasz duzo wiecej chwytów
i tricków i masz dużo dłuższy bullet time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować