Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Wiedźmin - wrażenia z gry

106 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nasza specgrupa na Games Convention w Lipsku znalazła sobie doskonała bazę wypadową: stoisko Wiedźmina. A skoro już tam jedzą, piją i odpoczywają pomiędzy kolejnymi atrakcjami, to przecież nie mogli sobie odmówić przyjemności zagrania w udostępnianą na targach wersję beta, prawda?

Przeczytaj cały tekst "Games Convention 2007 - Wiedźmin - wrażenia z gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:35, Mr. Cin napisał:

no no coraz więcej o wiedźminie. ( nie dowiedziałem się co zachowuje dzięki smaczkom bo ktoś
obrazek tam wstawił :(

Odśwież - musiał się przesunąć na tekst w przeglądarce, bo nie ma metody, by rzeczywiście zasłoniła grafika tekst (CMS na to nie pozwala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Wiedźmin nie będzie się zacinać na maksymalnych detalach, ponieważ posiadam taką samą konfigurację. :-)

Dobry chwyt- wygłodzeni redaktorzy z chęcią coś przekąszą, testując tym samym grę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:35, Mr. Cin napisał:

no no coraz więcej o wiedźminie. ( nie dowiedziałem się co zachowuje dzięki smaczkom bo ktoś
obrazek tam wstawił :(



U mnie pomaga kliknięcie na obrazek prawym przyciskiem myszy. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawcie tytuł newsa, bo dziwnie wygląda: "Wiedmin - wraenia z gry" :-P. A tak w ogóle - Wiedźmin RULEZ! Czemu tak późno wyjdzie?!?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować