Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Napoje Gazowane

123 postów w tym temacie

Pan i władca - PEPSI
a jeżeli pepsi brak to może być Hoop-Cola, która jest równie smakowa. Nie rozumiem jak można pic Coca-Cole, jak jest takie coś jak Pepsi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już tu pisałem, ale chciałem dodać, że nie oglądam meczu Realu bez zimnego Lifta Biała Oranżada. Po prostu te 2 sprawy łączą się dla mnie tak jak Flip i Flap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najpierw Sprite, Fanta i Pepsi. Najbardziej mi smakują jak są jakieś limitowane edycje, o takich orientalnych smakach. Np. jak w tym roku były te fany world, albo np. Pepsi jabłkowa ...chyba była najlepsza :D :) ^^ =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:44, bitelz90 napisał:

U mnie najpierw Sprite, Fanta i Pepsi. Najbardziej mi smakują jak są jakieś limitowane
edycje, o takich orientalnych smakach. Np. jak w tym roku były te fany world, albo np.
Pepsi jabłkowa ...chyba była najlepsza :D :) ^^ =P

Tylko szkoda, że tak szybko te edycje się kończą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gazowanych to tylko i wyłącznie woda. Czasem Coca Cola, Fanta albo Sprite. I nie piję tak żeby pić, tylko po to by popić, a nimi się praktycznie nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że CocaCola jest dobra jako rozpuszczalnik do rur. Dlatego ją piję od czasu do czasu aby sobie jelita przeczyścić ze zglinizny.

Sprajt najbardziej mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Pepsi, Fante i Spirte. Jak jestem na wakacjach to piję je litrami, ale tak to raczej rzadko, jak idę na pizze do miasta to zdecydowanie częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 19:19, cybekziom napisał:

Tylko szkoda, że tak szybko te edycje się kończą ;]


Oj, szkoda, szkoda bo wypiłem tylko jedną puszkę jabłkowej Pepsi i więcej ich już nie dostałem. Teraz tak myślę, że było i strasznie mało, albo tak ludziom wtedy chciało się pic. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gazowane... Hm. Jak już musi coś być, to najczęściej RedBull / woda gazowana. Dobry jest też 7UP Bite, ale tego w Polsce nie zaznam, więc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupuję taniochy w Biedronce, choć wiem, że są obrzydliwe. Nie wiadomo o co chodzi? O pieniądze. Ale jak wpadnie jakaś grubsza kaska, to chętnie napiję się Pepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc napoi typu: pepsi, fanta nie pijam. Uznaję tylko Nestea lub Icetea. Z gazowanych napoi to spożywam tylko wody mineralne smakowe... są bardzo smaczne i myślę, że zdrowsze. Najczęściej pije gorczańską lub arctic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować