Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Napoje Gazowane

123 postów w tym temacie

Tylko Coca Cola. Królowa wszystkich napojów jakie istnieją ^^ Drugiej takiej nie ma...
Czasem lubię tez napić się Fanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:31, keVlar napisał:

Nie wiem dlaczego, ale mi Cola, Sprite, Mountain Dew itp. zawsze smakują lepiej z puszki, może
to daje jakiś metalowy posmak?

fakt ;) aluminium to aluminium, zawsze lepiej. Mi też każdy napój "lepiej" smakuje z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:31, keVlar napisał:

Nie wiem dlaczego, ale mi Cola, Sprite, Mountain Dew itp. zawsze smakują lepiej z puszki, może
to daje jakiś metalowy posmak?

Ja bym to tłumaczył inaczej. Zauważ że w puszki mają mniejszą od butelek pojemność, w środku jest więcej samej coli, niż wody, z którą jest zmieszana, inaczej niż w przypadku butelek. Oczywiście to tylko hipoteza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:01, ArcydemonXXX napisał:

no to sie dopisz do istniejącego tematu


Naprawdę wystarczy raz podać link. Po co robisz to kilkukrotnie? Uważasz, że temat jest dublem? Pisz na formularz. I na tym Twoja rola powinna się kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:41, Firaxo napisał:

> Nie wiem dlaczego, ale mi Cola, Sprite, Mountain Dew itp. zawsze smakują lepiej z puszki,
może
> to daje jakiś metalowy posmak?
Ja bym to tłumaczył inaczej. Zauważ że w puszki mają mniejszą od butelek pojemność, w środku
jest więcej samej coli, niż wody, z którą jest zmieszana, inaczej niż w przypadku butelek.
Oczywiście to tylko hipoteza :P


Ale przecież woda to ileśtam procent, czyli pojemność nie ma znaczenia. A ta cola z puszki to taka słodsza jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z gazowanych lubię Pepsi i MD (z tym że MD u mnie w sklepie nigdy nie ma... tylko jak gdzies na wyjeździe jestem to piję). Ale Pepsi to tak okazyjnie, bo po niej spać nie mogę ;] Na codzień wolę niegazowane - Nestea, soki i wodę niegazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coca Cola...mój ulubiony napój :) Do wszystkiego... do obiadu w pizzerii ale i wysokiej klasy restauracji, na napicie się w nocy, albo na imprezie...właściwie tylko do śniadania bym nie wypił. Bardziej niż cokolwiek innego lubię colę... Nie piję jej strasznie dużo, raczej tak w sam raz... czasem nawet jest zdrowa, a jeśli nie jest, to na pewno mi nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:42, walgierz napisał:

> no to sie dopisz do istniejącego tematu

Naprawdę wystarczy raz podać link. Po co robisz to kilkukrotnie? Uważasz, że temat jest dublem?
Pisz na formularz. I na tym Twoja rola powinna się kończyć.

To nie były te same. Jeden podałem z jedzeniem, a drugi z napojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście skład tej Waszej Coli? Nie? Zapraszam do lektury ;). Ja osobiście lubię wodę mineralną, tylko nie tą ''gazowaną'' nasyconą CO2, tylko tą mineralizowaną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:24, ArcydemonXXX napisał:

To nie były te same. Jeden podałem z jedzeniem, a drugi z napojami

Jak Ci sie temat nie podoba to: gram.pl/moderator...

A ja tam lubie z gazowanych napoi najbardziej Coca Cole, Sprite i 7up:) Mógłbym to pić litrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona to oczywiście Cola z czterema kostkami lody i plasterkiem cytryny. Poza tym całkiem niezłe są 3 Cytryny. A tak to jeszcze lubie Pepsi i Fantę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy Sprite zmienił jakoś skład? Po prostu jest ohydny!!! Kiedyś nie potrafiłem pić niczego innego, teraz jest na odwrót... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować