Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Napoje Gazowane

123 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 13:51, Dark Demon napisał:

Czy mi się wydaje, czy Sprite zmienił jakoś skład? Po prostu jest ohydny!!! Kiedyś nie potrafiłem
pić niczego innego, teraz jest na odwrót... :/


Mi się raz przytrafiła taka ohydna sztuka :/ Jakby przeterminowane albo co O_o Ale następna wyśmienita ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:41, Firaxo napisał:

> Nie wiem dlaczego, ale mi Cola, Sprite, Mountain Dew itp. zawsze smakują lepiej z puszki,
może
> to daje jakiś metalowy posmak?
Ja bym to tłumaczył inaczej. Zauważ że w puszki mają mniejszą od butelek pojemność, w środku
jest więcej samej coli, niż wody, z którą jest zmieszana, inaczej niż w przypadku butelek.
Oczywiście to tylko hipoteza :P


Hehe;p Nie o to mi chodziło, chodzi o to, że ta sama cola z puszki wlana do szklanki smakuje mi... Gorzej? Nie wiem, jakoś tak... Inaczej, dlatego wolę z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:01, keVlar napisał:

Hehe;p Nie o to mi chodziło, chodzi o to, że ta sama cola z puszki wlana do szklanki smakuje
mi... Gorzej? Nie wiem, jakoś tak... Inaczej, dlatego wolę z puszki

Ja mam inaczej - zawsze lepiej mi się pije Colę, Fantę czy Sprite''a z małej szklanej butelki. Nie czuć przynajmniej tego durnego plastiku, a porcja też mniejsza, więc zdrowiej;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:23, PRZEMOSAL napisał:

Wrzućcie mentosa do coli to się o czymś przekonacie :P.


KABOOM xD Fajne filmiki z tym widziałem w necie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cola bardzo dobrze nadaje się do usuwania krwi, rdzy i jeszcze czegoś. Chcecie to zróbcie eksperyment: ukradnijcie dla młodszego brata albo siostry zęba dla wróżki i włóżcie do szklanki na noc, zęba nie będzie ;p. A mina brata- bezcenna, już nie będzie Ci wypijał coli;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:24, bojanzaw napisał:

> Wrzućcie mentosa do coli to się o czymś przekonacie :P.

KABOOM xD Fajne filmiki z tym widziałem w necie xD


A propos, ciekawy eksperyment - http://pl.youtube.com/watch?v=znoSaHwbHYg .
Kuuupa kasy na to poszła.
Ale żeby nie odbiegać od tematu - z gazowanych napojów to Pepsi, ale i tak najwięcej piję wody mineralnej:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:18, Bonzaii napisał:

Witajcie prosze pisać w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17645&u=259 użyj
szukaj następnym razem bo nie gryzie.


To jest temat o napojach gazowanych i tylko o nich, a poza tym, skoro żaden moderator się nie przyczepił, to Ty też nie powinieneś sobie zawracać tym głowy.

Dnia 24.08.2007 o 19:18, Bonzaii napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez ArcydemonXXX

Dnia 24.08.2007 o 19:18, Bonzaii napisał:

no to sie dopisz do istniejącego tematu


walgierz

Naprawdę wystarczy raz podać link. Po co robisz to kilkukrotnie? Uważasz, że temat jest dublem? Pisz na formularz. I na tym Twoja rola powinna się kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast preferuję Pepsi (właśnie popijam :)). Czasem kupie taką wielką 2,5 litrowa butle :D za 5,20 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Pepsi. Po długotrwałym piciu napojów Pepsi-podobnych doskonale je rozróżniam i niektóre są dla mnie nie do wypicia. Oprócz Pepsi, toleruję jeszcze Hoop Colę. Coca-Coli nie cierpię. Z gazowanych lubię jeszcze Mountain Dew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:34, keVlar napisał:

A ja właśnie nie łapię czym się różni cola od pepsi. Dla mnie to jedno i to samo.


Pepsi jest (jak dla mnie) ciut słodsza od Coca-Coli. Przynajmniej ja to odczuwam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyną różnicą jest cena. Cola jest droższa. A propo, nikt jeszcze nie wspomniał o Coli cherry, dla mnie strata kasy, a dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować