Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Napoje Gazowane

123 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 21:38, keVlar napisał:

Dla mnie jedyną różnicą jest cena. Cola jest droższa. A propo, nikt jeszcze nie wspomniał o
Coli cherry, dla mnie strata kasy, a dla Was?


W sklepie szkolnym kiedyś sprzedawali za 30 gr więcej niż zwykłą ;).Smak ten sam,puszka inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:42, Dreamwave napisał:

> Dla mnie jedyną różnicą jest cena. Cola jest droższa. A propo, nikt jeszcze nie wspomniał
o
> Coli cherry, dla mnie strata kasy, a dla Was?

W sklepie szkolnym kiedyś sprzedawali za 30 gr więcej niż zwykłą ;).Smak ten sam,puszka inna.


Smak nie jest do końca ten sam, smakuje jak rozwodniona cola z wiśniowym posmakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cola, Pepsi, Fanta, Sprite, 3 Cytryny (limonki, pomarancze czy z czego tam jeszcze sa), Hoop (fruti, cola)...jednym slowe pije wszystko co gazowane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:50, keVlar napisał:

> > Dla mnie jedyną różnicą jest cena. Cola jest droższa. A propo, nikt jeszcze nie wspomniał

> o
> > Coli cherry, dla mnie strata kasy, a dla Was?
>
> W sklepie szkolnym kiedyś sprzedawali za 30 gr więcej niż zwykłą ;).Smak ten sam,puszka
inna.

Smak nie jest do końca ten sam, smakuje jak rozwodniona cola z wiśniowym posmakiem


Na pewno masz rację,sądząc po nazwie.Piłem raz i dawno,nie pamiętam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:45, nekromanta7 napisał:

moze mam porabane kubki smakowe ale nie czuje roznicy miedzy coca cola a coca cola light :P


Jeżeli chcesz poczuć różnicę, wrzuć mentosa do Coli Light, a potem do zwykłej, prawie takie same.
Btw. Prawie, robi wielką różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:51, wielk napisał:

a ja lubię najbardziej Nestea Green Tea :D mniaaam

Też ją lubie ale wole od niej zwykłą cytrynową albo brzoskwiniową. Nie oto jak liptona z benzoesanem sodu.
A z gazowanych lubię zimnie pepsi i tonik z lodem i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:45, nekromanta7 napisał:

moze mam porabane kubki smakowe ale nie czuje roznicy miedzy coca cola a coca cola light :P

Ja wyczuwam różnicę. W kaloriach cola light ma tylko jedną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 12:59, dulak napisał:

Ja wyczuwam różnicę. W kaloriach cola light ma tylko jedną ;)


e tam to dla kobiet dobre my faceci potrzebujemy masy :D
chlopaki pijta coca cole!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:00, nekromanta7 napisał:


> Ja wyczuwam różnicę. W kaloriach cola light ma tylko jedną ;)

e tam to dla kobiet dobre my faceci potrzebujemy masy :D
chlopaki pijta coca cole!! :P

No racja bądźmy solidarni z kaloriami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepszym napojem gazowanym jest...
Buskowianka (woda mineralna) - koniecznie w szklanej butelce bo z plastikowej nie smakuje tak dobrze
http://www.ubz.pl/page.php?action=menu&id_1=16 - tutaj mozecie sobie zobaczyc jakie sa rozne buskowianki ale najlepsza jest ze szklanej butelki

co do pepsi coli i innych napojow... toz to prawie sam cukier - rownie dobrze mozna jesc cukier lyzeczka i popijac woda - fakt - smak troche gorszy bedzie ale dostarczycie dokladnie to samo organizmowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, często bywa tak, że ze szklanej butelki smak wody jest taki...Lepszy ;)
Ale i tak mimo wszystko kupuje wode w plastikowych butelkach bo poprostu w moim mieście łatwiej je dostać.Często kupuje Cisowianke albo jakąś tanią wode z taniego marketu.
Ale i tak NAPOJE gazowane są lepsze od wody ;] Możesz kupić tanio naprawde dobry napój (niekoniecznie niezdrowy) i pić go przed kompem i się cieszyc, że za ponad 2 zł kupiłeś 2 l picia full wypas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wód mineralnych gazowanych - przede wszystkim "Staropolanka" cytrynowa, jabłkowa jest zbyt słodka, truskawkowa nie ma smaku.

Z napojów nie będących wodą mineralną - Slice (obojętnie jaki smak), Grappa i Lift.
Tanie a dobre.
Cola "Lato" też nie jest zła, 3 litry za złotówkę, smaku coli wprawdzie jak na lekarstwo ale za te pieniądze nie spodziewałem się niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować