Zaloguj się, aby obserwować  
seb_rowerowy

Propzycja-Kody na życzenie

28 postów w tym temacie

jakiż ty uczynny :P kody są tylko dla noobow ktorzy nie potrafią radzić sobie w życiu i w grach... wg mnie kody należy używać po przejściu gry wszystkimi możliwymi sposobami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:53, WorldWar3PL napisał:

jakiż ty uczynny :P kody są tylko dla noobow ktorzy nie potrafią radzić sobie w życiu i w grach...
wg mnie kody należy używać po przejściu gry wszystkimi możliwymi sposobami .


powiem ci że z kodów wyrasta się!!! Jak bylm młodzy to używałem kodów a teraz "na mój honor" nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:56, Arar napisał:

> jakiż ty uczynny :P kody są tylko dla noobow ktorzy nie potrafią radzić sobie w życiu
i w grach...
> wg mnie kody należy używać po przejściu gry wszystkimi możliwymi sposobami .

powiem ci że z kodów wyrasta się!!! Jak bylm młodzy to używałem kodów a teraz "na mój honor"
nie


Tez potępiam kody, ale czasami mi się przydają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:56, Arar napisał:

> jakiż ty uczynny :P kody są tylko dla noobow ktorzy nie potrafią radzić sobie w życiu
i w grach...
> wg mnie kody należy używać po przejściu gry wszystkimi możliwymi sposobami .

powiem ci że z kodów wyrasta się!!! Jak bylm młodzy to używałem kodów a teraz "na mój honor"
nie


Hehehe... ja tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:53, WorldWar3PL napisał:

jakiż ty uczynny :P kody są tylko dla noobow ktorzy nie potrafią radzić sobie w życiu i w grach...
wg mnie kody należy używać po przejściu gry wszystkimi możliwymi sposobami .


Noobem jest ktos kto uwaza innch a noobow, jak ma ochote to niech sobie uzywa, placi za gre i gra jak chce nie widze pwodou do obrazania kogokolwiek. Ja sam uzywam kodow (czasami bo czasami ale uzywam) bo uwazam ze gra ma bawic i odprezac a nie wkurzac bo jakis programista nie uwzglednil zdolnosci niektorych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:04, kowalov napisał:

> jakiż ty uczynny :P kody są tylko dla noobow ktorzy nie potrafią radzić sobie w życiu
i w grach...
> wg mnie kody należy używać po przejściu gry wszystkimi możliwymi sposobami .

Noobem jest ktos kto uwaza innch a noobow, jak ma ochote to niech sobie uzywa, placi za gre
i gra jak chce nie widze pwodou do obrazania kogokolwiek. Ja sam uzywam kodow (czasami bo czasami
ale uzywam) bo uwazam ze gra ma bawic i odprezac a nie wkurzac bo jakis programista nie uwzglednil
zdolnosci niektorych graczy.


Masz całkowitą rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:07, natkasuper1 napisał:

Kurczę, robi nam się tutaj dyskucja : użwywać kodów czy nie :D. A temat jest zupełnie inny
:).


Tak w gruncie rzeczy to jedyne w tym temacie o czym mozemy rozmawiac to wspanialomyslnosc autora gdyz zbyt wielkiego pola do popisu nam nie zostawil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:08, kowalov napisał:

> Kurczę, robi nam się tutaj dyskucja : użwywać kodów czy nie :D. A temat jest zupełnie
inny
> :).

Tak w gruncie rzeczy to jedyne w tym temacie o czym mozemy rozmawiac to wspanialomyslnosc autora
gdyz zbyt wielkiego pola do popisu nam nie zostawil :P


Dzięki za pchwaly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:10, seb rowerowy napisał:

Dzięki za pchwaly!!!


Nie ma za co :-P. Fajnie z twojej strony ale to nie zmienia faktu ze gadac to tu nie ma o czym? Chocia nie masz kod po ktorym EA wyda patch do battlefielda ktory zamiast psuc naprawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 19:10, seb rowerowy napisał:

Dzięki za pchwaly!!!


to był sarkazm. A mam pytanie po co mamy się do ciebie zgłaszac po kody jeśli jest cała masa stron z tipsami? No chyba że piszesz b. dobre solucje albo masz jakieś "własne" tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:13, Arar napisał:


> Dzięki za pchwaly!!!
>

to był sarkazm. A mam pytanie po co mamy się do ciebie zgłaszac po kody jeśli jest cała masa
stron z tipsami? No chyba że piszesz b. dobre solucje albo masz jakieś "własne" tipsy.


bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:15, seb rowerowy napisał:

> > > > Dzięki za pchwaly!!!
> > > > > > to był sarkazm. A mam pytanie po co mamy się do ciebie zgłaszac po kody jeśli jest cała
masa
> stron z tipsami? No chyba że piszesz b. dobre solucje albo masz jakieś "własne" tipsy.


bez komentarza


Niestety, Arar ma rację :). Jak nie wierzysz to zajżyj na www.gry.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że mamy na forum pięciolatka :)

Istnieje coś takiego jak www.google.pl
Tam wpisuje się tytuł gry wraz z sopiskiem cheats albo kody i w ciągu 5 sekund posiadamy listę kodów. Powiedz mi więc, napisałeś sobie skrypt, zgromadziłeś bazę danych i teraz tak tylko społecznie trzymasz kompa online, tak? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować