Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spellbound stworzy czwartego Gothica

138 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze puszcza tez na konsole bo ja zaprzestalem inwestowania w komputer i kupuje PS3 wiec mam nadzieje ze wyjdzie to wlasnie na ta konsolke! ale jakos to czarno widze to studio niema zbyt dobrego doswiadczenia, 4 bedzie najlepsza?! hmm no 3 tez miala byc najlepsza a to dodatku do 3 nie bedzie? i dobrze bo ja 3 tylko raz skonczylem:/ jej poprzedniczki po 14 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że odebranie praw do serii firmie-matce było dobrym posunięciem. Bo o ile PB miała pomysł i umiała budować ten specyficzny, Ghotycki klimacik, o tyle strona techniczna serii nigdy nie była jej mocną stroną. I, nie oszukujmy się, Gothik 3 w starciu z Oblivionem i polskim Two Worlds ( w v.pl) szans nie miał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jaki będzie ten Gothic 4. Moim zdanie jak na razie najlepszy jest Gothic II. Mogę grać w niego bez przerwy i jeszcze odkrywam nowe zadania i możliwości! A jesli chodzi o czwóreczkę, to dochodziły mnie jakieś słuchy, ze w czwórce znajdą się też lokacje i część zadań z dwójki, ale z czasem przekonamy się jak będzie wyglądać owa czwórka!
No i żeby nie miała tylu błędów co trójka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:13, MISI3Q napisał:

Wg mnie będzie nazwywał się : "Gotthic 4:Wanted Dead or Sherwood"
XD

hehe dobre ;)
albo "Gothic Tycoon" - będziemy zarządzali infrastrukturą Khorinis ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:16, lothar-mb napisał:

> Wg mnie będzie nazwywał się : "Gotthic 4:Wanted Dead or Sherwood"
> XD
hehe dobre ;)
albo "Gothic Tycoon" - będziemy zarządzali infrastrukturą Khorinis ;))


a wiecie ze to nawet ciakawe by było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:14, Probos napisał:

Po III, która była tak cienka, jak kartka papieru, wydawanie IV jest błędem... Radziłbnym się
zastanowić, bo Gothic zaczyna się robić masówką, niczym Simsy...


jaka tam masówka - toż zanim się ukaze G4 bedzie gdzieś ok. 2010 rok. czy cztery + dodatek cześci w ciągu mniej wiecej 10 lat to masówka?
a skoro piranie skrewiły G3 moze faktycznie czas na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Radziłbnym się

Dnia 24.08.2007 o 13:14, Probos napisał:

zastanowić, bo Gothic zaczyna się robić masówką, niczym Simsy...

Nie zaczyna. On od początku był masówką i tak też najpewniej pozostanie.

Szczerze mówiąc, nie obchodzą mnie losy tej gry, bo i całej serii nie lubię. Mam jedynie nadzieję, że w nowym studiu pracują lepsi scenarzyści,a ludzie odpowiedzialni za dialogi mają jakieś pojęcie o swojej robocie. Jeżeli tak, to może wreszcie dostaniemy prawdziwą grę fabularną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj castlerock, tworzenie kolejnej czesci gotnica bez PB mozna porownac do kolejnej czesci twojej ulubionej ksiazki napisanej prez innego autora. Bedzie zatracona cala dusza, tymbardziej ze g4 ma zostac wydany na konsole. Czyli max uproszczen, zero fabuly, glownie beda sie skupiac na oprawie graficznej i nieliczyl bym na jakies nawiazania do poprzednich czesci bo niby skad konsolowcy mieli by wiedziec o co chodzi? Dla mnie wlasnie ci, ktorzy deklaruja iz sa prawdziwymi fanamii serii i kupia wszystko spod gothicowego znaku tak naprawde nie sa fanami. w zalozeniu PB gothic mial byc trylogia i chlopaki zrealizowali swoj plan i powinno zamknac sie ten rozdzial a nie probowac na sile wycisnac z tego tytulu jak najwiecej kasy przy okazji niszczac jego legende. Pozdrawiam wszystkich z podobnymi pogladami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle to już nie będzie ten sam gothic pb zrobiła 3 części to powinna zrobić i czwartą a 3 jest super mam od wczoraj nowego kompa i jeszcze nic mi się w gothicu nie zrobiło a nie ściagałem zadnych patch moim zdaniem gothic3 to najlepsza część gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

Posluchaj castlerock, tworzenie kolejnej czesci gotnica bez PB mozna porownac do kolejnej czesci
twojej ulubionej ksiazki napisanej prez innego autora. Bedzie zatracona cala dusza, tymbardziej
ze g4 ma zostac wydany na konsole. Czyli max uproszczen, zero fabuly, glownie beda sie skupiac
na oprawie graficznej i nieliczyl bym na jakies nawiazania do poprzednich czesci bo niby skad
konsolowcy mieli by wiedziec o co chodzi? Dla mnie wlasnie ci, ktorzy deklaruja iz sa prawdziwymi
fanamii serii i kupia wszystko spod gothicowego znaku tak naprawde nie sa fanami. w zalozeniu
PB gothic mial byc trylogia i chlopaki zrealizowali swoj plan i powinno zamknac sie ten rozdzial
a nie probowac na sile wycisnac z tego tytulu jak najwiecej kasy przy okazji niszczac jego
legende. Pozdrawiam wszystkich z podobnymi pogladami :)


daj spokój, nie mam w zwyczaju przekreślać czegoś definitywnie. Zagram i wtedy ewentualnie bede żałował i płakał za Pirania Bythes.
W tej chwili jestem zwyczajnie zadowolony, że mam na co czekać. Bo nawet na wiedźmina tak nie czekam jak na G4
Jesli nie są fanami to kim u licha są? Prawdziwy fan jest z grą w zdrowiu i chorobie ;)
Ale w jednym masz rację - na konsole wersji nie kupię. tylko na PC ;)
ja rowniez pozdrawiam wszystkich ale niezaleznie od ich pogladów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>max uproszczen
To znamy już z trzeciej części.

Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

zero fabuly,

W tym Gothic nigdy specjalnie nie przodował. Pozatym, to, że gra jest tworzona z myślą o konsolach i PC wcale nie przekreśla fabuły, panie ekspercie. Wręcz przeciwnie - kiedyś, a konsolach, to właśnie fabuła była często głównym motorem napędowym rozgrywki. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że gry na konsole mają o wiele częściej lepszą fabułe niż te z PC.

Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

glownie beda sie skupiac
na oprawie graficznej


Znowu czuje się, jakbym słyszał o G3.

Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

i nieliczyl bym na jakies nawiazania do poprzednich czesci bo niby skad
konsolowcy mieli by wiedziec o co chodzi?


Może stąd, że grali w Gothica na PC? To, że ma się konsole nie oznacza, że nie gra się na komputerze.

Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

w zalozeniu
PB gothic mial byc trylogia i chlopaki zrealizowali swoj plan


Mogę się założyć, że gdyby JW nie odsuneło od tego PB to powstała by nowa część.

Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

niszczac jego legende.


Legenda została już dawno zniszczona przez G3.

Dnia 24.08.2007 o 13:55, Shaddix napisał:

Pozdrawiam wszystkich z podobnymi pogladami :)


Czyli nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo przecież, że grafika w Gothic 4 ma być bardziej bajkowa niż realna a fabuła nie będzie bezpośrednio nawiązywała do trylogi. Cała akcja ma się dziać na jakiejś wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:35, castlerock napisał:

daj spokój, nie mam w zwyczaju przekreślać czegoś definitywnie. Zagram i wtedy ewentualnie
bede żałował i płakał za Pirania Bythes.
W tej chwili jestem zwyczajnie zadowolony, że mam na co czekać. Bo nawet na wiedźmina tak nie
czekam jak na G4
Jesli nie są fanami to kim u licha są? Prawdziwy fan jest z grą w zdrowiu i chorobie ;)
Ale w jednym masz rację - na konsole wersji nie kupię. tylko na PC ;)
ja rowniez pozdrawiam wszystkich ale niezaleznie od ich pogladów :P


Oboje mamy swoja definicje "prawdziwego fana" ;) i niema sensu wzajemne przekonywanie sie do swoich racji. Jak juz mowilem dla mnie seria gothc zakonczyla sie na 3 czesci. I jeszcze jedno: nie ma znaczenia czy kupisz wersje na PC czy na konsole, dam glowe ze wersja PC bedzie przypominala konwersje z konsoli i bedzie wygladac tak jak to opisalem we wczesniejszym poscie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować