Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

FearZone Strefa 22

5 postów w tym temacie

Dzisiaj jest premiera tejże gry. Grę można nabyć w rewolucji cenowej za 29zł.
Jest survival-horror bardzo przypominające serię Resident Evil.
Jak oczywiście, można powiedzieć o grach w RC hmm nie są zbyt wielkimi hitami. Niby kusząco wygląda, ale narazie wstrzymam się z kupnem i poczekam na recenzje.
Chociaż można kupić tę grę ze względu na to, że takich gier tego typu ostatnio brakuje.

Oto kilka screenów z gry:
Niestety tylko takie były.

20070824113911(1)

20070824113921

20070824113925

20070824113930

20070824113934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:39, Carl92 napisał:

Dzisiaj jest premiera tejże gry. Grę można nabyć w rewolucji cenowej za 29zł.
Jest survival-horror bardzo przypominające serię Resident Evil.

Bardzo!? Kilka sceneri wygląda jakby z RE3 i RE2 tlyko pokazane z innej perspektywy (bar i ulica), choć może być ciekawy tytuł, ot taki ubigi klon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, Rewolucja Cenowa wypuszcza raczej dość średnie i mało znane gry. Jedynym produktem, który z niej kupiłem i mi się podobał był Kameleon. No ale do rzeczy. Sądząc po screen'' ach mamy tu oczywiście do czynienia z survival horrorem z domieszką The House of The Dead (sporo przeciwników, właściwie ciągle coś wyskakuje zza rogu). Rzeczywiście, poza Resident Evil 4 i Bioshockiem ostatnimi czasy można zobaczyć posuchę na rynku w tym gatunku. Grafika jest raczej średnia. Na plus zaliczam ładnie zrobione miejscówki, ponieważ ładnie przykryto je brudem i niektóre efekty, np. całkiem okazale zaorezentowany ogień. Na minus słabo zrobiony główny bohater i kiepskie modele przeciników. Tych ostatnich nawet trochę jest, a przynajmniej różnią się wyglądem. Schemat jest zapewne taki: fabuła z wieloma pytaniami na które trzeba poznać odpowiedź, pierwsi słabi i mało liczni przeciwnicy, przeczesanie miejscówki w celu znalezienia jakiegoś klucza czy dziennika (wnioskując z zapowiedzi na czymś to się powinno opierać, a trupy raczej nie są zbyt gadatliwe), jakiś boss, znalezienie zaginionej osoby, armia przeciwników, ucieczka z miasta, jeszcze więcej przeciwników, jakieś banalne zagadki i końcowy boss. Myślę, że tak to wygląda. Ogólnie to średnio całość wypada, na pewno po to nie sięgnę, bo nie interesuje mnie ten gatunek poza RE 4 w którego sie zagrywałem, ale na bezrybiu i rak ryba więc można spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem tą gre, narazie się instaluje, potem opisze wrażenia :) Ale na screenach wygląda nawet ładnie, i ma małe wymagania:
Procek: 1ghz
Grafa: 64 mb
Ram: 256


Do wyboru mamy trzy postaci: Demira, Ebru lub Inzara.
Mam ponad 100 lokacji do zwiedzenia, i setki wrogów :)
Gra ponoć zawiera straszne sceny w klimacie najkrwawszych horrorów, wiarygodne i robiące wrażenie, animacje postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować