Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Codename Panzers: Cold War

38 postów w tym temacie

Sierpień to dobry dla graczy miesiąc, w tym czasie zostały potwierdzone kontynuacje dwóch wielkich gier Mafii i... Codename Panzers (według mnie jednej z najlepszych gier tego typu na rynku). Po Codename Panzers Phase One i Phase Two (i po częsci Rush for Berlin) czyli po zmaganiach w klimatach drugiej wojny światowej... czas na Zimną Wojnę. Jak zawsze będziemy mogli się wcielic w dowódcę pewnej nacji, podobno będziemy mogli dowodzic siłami NATO i Układu Warszawskiego. Data wydania gry jak narazie nie jest znana, ale z wiarygodnych źródeł wiadomo, że będzie to rok 2008. Więcej o CP: Cold War już wkrótce :)

Trailer na YouTube: http://pl.youtube.com/watch?v=xAZMKdDgE-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA był chyba jakiś czas temu nawet news o nowym Panzers:)
Ciekawe jakie będzie, w pierwszą część jeszcze gram, w dwójke narazie nie miałem okazji ale zamierzam to nadrobić:)
Oby "Cold War" też było tak dobre jak poprzednicy:)
Coś mi sie zdaje że ta seria pójdzie tą samą drogą co Call of Duty, i "Cold War" nie będzie się rozgrywało podczas II Wojny Światowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No tak, nie będzie się juz dziac podczas drugiej wojny światowej :P
Ale czy to źle? Już mamy tyle gier o tej tematyce, że naprawdę już wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:00, PAPISHON napisał:


No tak, nie będzie się juz dziac podczas drugiej wojny światowej :P
Ale czy to źle? Już mamy tyle gier o tej tematyce, że naprawdę już wystarczy :P

Nom, o IIWŚ już tego za dużo wyszło:P
Ale już sie nie moge doczekać aż będzie więcej informacji o nowych Panzersach:) Ciekawe czy dalej będzie na tym silniku na którym wyszły poprzednie częśći, czy może coś nowego zmajstrują?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej będzie na tym samym genialnyym enginie Gepard. Jest na nim wiele gier opartych między innymi S.W.I.N.Ia, Codename Panzers (1 i2) Rush for Berlin i Join Task Force. Wystarczy poipatrzec na trailerz, żeby zobaczyc, że Gepard dostał o wiele lepszą fizykę od starszych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:46, PAPISHON napisał:

Dalej będzie na tym samym genialnyym enginie Gepard. Jest na nim wiele gier opartych między
innymi S.W.I.N.Ia, Codename Panzers (1 i2) Rush for Berlin i Join Task Force. Wystarczy poipatrzec
na trailerz, żeby zobaczyc, że Gepard dostał o wiele lepszą fizykę od starszych wersji.

Kurcze, nawet nie wiedziałem że S.W.I.N.E też było na Gepardzie:) Swoją drogą, fajna gierka była:P
A co do Cold War, dobrze że będzie na Gepardzie, może nie będzie jakiś strasznych wymagań sprzętowych. Bo wcześniejsze Panzersy nie miał wcale dużych wymagań:) Już sie nie moge doczekać aż będzie więcej informacji o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekac wiosny 2008 roku, bo jak mówią żródła wtedy mamy spodziewac się tej gry... kurczę chyba wyrósł ze mnie fan gry Codename Panzers... co ja gadam wszystkich gier od Stormregion (CP: Faza pierwsza, CP: Faza Druga, S.W.I.N.E, Rush for Berlin... tylko brakuje mi Join Task Force). Do tego w październiku ma dojśc dodatek do świentego Faces of War... miodzio, będe miec w co grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej o CP: Cold War już wkrótce :)
Hoho... wiesz kiedy już zapowiedziano tę grę? Chyba rok temu. Myślałem że projekt przerwano.
Swoją drogą fajnie że będą to realia zimnej wojny...ale kto tam będzie patrzył na tę grę, po premierze World in Conflict? No, w sumie ja. Ktoś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:04, PAPISHON napisał:

kurczę chyba wyrósł ze mnie fan gry Codename Panzers... co ja gadam wszystkich
gier od Stormregion (CP: Faza pierwsza, CP: Faza Druga, S.W.I.N.E, Rush for Berlin... tylko
brakuje mi Join Task Force).


Tez lubie gry tego producenta. A S.W.I.N.E. jest co najmniej kapitalne, a co wiecej te gre w 2005 roku dal graczom w prezencie z okazji swiat bozego narodzenia. Po prostu udostepnil pelna wersje gry do pobrania z ich oficjalnej strony zupelnie za free. Co do Codename Panzers: Cold War gra zapowiada sie ciekawie, jednak ma te wade, ze wydawca bedzie Electronic Arts, firmy za ktora nie przepadam.

A tak swoja droga to kazda kolejna gra Stormregion miala w Polsce innego dystrybotora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:10, Wojman napisał:

Tez lubie gry tego producenta. A S.W.I.N.E. jest co najmniej kapitalne, a co wiecej te gre
w 2005 roku dal graczom w prezencie z okazji swiat bozego narodzenia. Po prostu udostepnil
pelna wersje gry do pobrania z ich oficjalnej strony zupelnie za free. Co do Codename Panzers:
Cold War gra zapowiada sie ciekawie, jednak ma te wade, ze wydawca bedzie Electronic Arts,
firmy za ktora nie przepadam.

S.W.I.N.E można pobrać za darmo? Musiało mi umknąć:P
I szkoda że EA wyda nowe Panzers, jak widze logo EA Games to mi sie niedobrze robi.. Niedługo jak otworze lodówke to zobacze ich logo:P I już sie za Crysys wzieli nawet... ehhh... Ale może do nowych Panzersów nie bedzie dodatku "Zwierzaki" xD

Dnia 24.08.2007 o 22:10, Wojman napisał:

A tak swoja droga to kazda kolejna gra Stormregion miala w Polsce innego dystrybotora. :)

Panzers Pierwszy - Ja mam z Nicolas Games
Panzers Drugi - Nie wiem już kto to wydał, czy CDP czy Cenega:P
Panzers Trzeci - Kto ma wydać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 22:33, NuGGet napisał:

Panzers Drugi - Nie wiem już kto to wydał, czy CDP czy Cenega:P

Pierwotnie CDP, później gra przeszła do rąk Cenegi.

Dnia 24.08.2007 o 22:33, NuGGet napisał:

Panzers Trzeci - Kto ma wydać?:)

Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:33, NuGGet napisał:

S.W.I.N.E można pobrać za darmo? Musiało mi umknąć:P


Mozna pobrac te gre za darmo. Poszukaj w archiwalnych newsach na stronie tego producenta gier.

Dnia 24.08.2007 o 22:33, NuGGet napisał:

Panzers Pierwszy - Ja mam z Nicolas Games
Panzers Drugi - Nie wiem już kto to wydał, czy CDP czy Cenega:P
Panzers Trzeci - Kto ma wydać?:)


S.W.I.N.E. - Lemon
Codename: Panzers - Cenega
Codename: Panzers II - CD Projekt
Rush for Berlin - Nicolas Games
Codename Panzers: Cold War - Electronic Arts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:42, PAPISHON napisał:

Zapomniałeś o dodatky do Rush for Berlin, pod nazwą Rush for The Bomb ;)


Którego póki co w Polsce jeszcze nie ma:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 22:54, dave03 napisał:

Którego póki co w Polsce jeszcze nie ma:|

Kurczę sam sprawdzałem przed chwilą i niestey nie ma... szkoda, choc jeszcze nie zaczełem grac w Rush for Berlin, bo dzisiaj dopiero kupiłem (10 zł w Media Markcie). Mam nadzieję, że będzie niewiele kosztowac, i że jego wymagania nie są tak wielkie jak piszą na stronach... jutro sciągne sobie demo i zobacze jak to jest z tym RfTB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam nad demem, ale boje się czy moja karta(GF4Ti) sobie z tym dodatkiem poradzi. W podstawkę jednak grałem na max detalach w 1024x768, fakt że czasami miałem niesamowitą rzeź,ale mimo wszystko grałem twardo:D
W tej grze bardzo liczył się RAM którego miałem/mam 512:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurczę u mnie z Ramem podobno, ale karta grafiki o wiele lepsza... jednak mam nadzieję, że pogram sobie w RfTB bez problemów. Żeby nie robic offtopa, mam nadzieję również, że CP: Cold War będzie miał dosyc małe wymagania... wkońcu na trailerze nie wygląda jakoś super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailera niestety nie widziałem. Trochę jednak żałuję że gra nie toczy się w realiach II wojny światowej.
PS Gdzie kupiłeś RfB za 10 zeta?? bo kupiłbym w takim razie sobie kopie zapasowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:12, dave03 napisał:

Trailera niestety nie widziałem. Trochę jednak żałuję że gra nie toczy się w realiach II wojny
światowej.
PS Gdzie kupiłeś RfB za 10 zeta?? bo kupiłbym w takim razie sobie kopie zapasowa:P

Media Markt w Rzeszowie... nakład wyczerpany już :(
Ja się swoją drgą cieszę, że już Codename Panzers nie jest w klimatach drugiej wojny światowej... trochę tych gier już mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować