Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

>Mam też nadzieję, że kolorem tej serii nie będzie zielony, bo wówczas zrobi się z tego jeszcze większa komedia. :D

Niby że pudełka będą zielone? No Fajna Cena miała podpis pomarańczowy a pudełka nie były w pomarańczkę :) . A skoro TS to następca FC więc pudełka też powinny być premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:10, mike91 napisał:

Niby że pudełka będą zielone? No Fajna Cena miała podpis pomarańczowy a pudełka nie były w
pomarańczkę :) . A skoro TS to następca FC więc pudełka też powinny być premierowe.

Akne o ile mi się coś nie poplątało jakiś czas wspomniała o tym, że nowa seria już nie będzie premierówkami i znaczek serii będzie widoczny na pudełku... Chociaż może mi się coś poplątało. :D Sama nalepka może sobie być jakiego chce koloru ważne by na pudełku nie wsadzili jakiegoś wrednego kolorku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam! Co wygrałam? :P

A teraz ciut bardziej serio: Może faktycznie to ma związek z jakąś tańszą serią, jednak nazwa "Tania Seria" jest zupełnie nietrafiona :P A może to ''nazwa robocza''? Albo gram.pl przygotowało coś takiego, co nam nawet przez myśl nie przeszło :D

20070824202053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też trafiłem na taki znaczek. Mnie skrót TS skojarzył się z "Totalne Szaleństwo", ale jak miałaby był taka nazwa serii, niewytrzymałbym:) Najlepiejby było, jakby jakiś niebieski coś napisał na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że znaczek TS (co wcale nie koniecznie musi znaczyć "tania seria", przecież jest wiele kombinacji pasujących nazwy) będzie widniał na pudełku, a reszta jak w premierówce, bądź zrobią z tego znaczku "łatwoodlepialną" nalepkę.

Mnie zastanawiają tytuły, jakie mogą się pojawić w serii, jak myślicie, jakie gry na początek się załapią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:25, paweldomar1 napisał:

Też trafiłem na taki znaczek. Mnie skrót TS skojarzył się z "Totalne Szaleństwo", ale jak miałaby
był taka nazwa serii, niewytrzymałbym:) Najlepiejby było, jakby jakiś niebieski coś napisał
na ten temat.

Dobre, dobre :D A może to faktycznie będzie Totalne Szaleństwo polegające np. na mega promocji - wyprzedaży? To by było extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:22, Magwisienka napisał:

Ja też mam! Co wygrałam? :P

A teraz ciut bardziej serio: Może faktycznie to ma związek z jakąś tańszą serią, jednak nazwa
"Tania Seria" jest zupełnie nietrafiona :P A może to ''nazwa robocza''? Albo gram.pl przygotowało
coś takiego, co nam nawet przez myśl nie przeszło :D

Tia.. okaże sie, ze to skrót od rewolucji "Tani Ser". Tłumy ludzi rzucających się do sklepów, bo wreszcie poniżej 10zł za kg... Mówiąc serio to albo jakiś konkurs, nowość na gram.pl albo nowa seria wydawnicza. Nazwa "Tania Seria" rzeczywiście była by beznadziejna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek pojawia mi się bardzo często. Pasuje mi do znaków firm, które znajdują się na pudełkach z grą np. Ubisoft, EA itp.. A tak w ogóle to myślę, że to będzie jakaś wrześniowa promocja ! Oby nas pozytywnie zaskoczyli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak było na początku z gramsajtami? Trzeba było wpisać kod na specjalnej stronie żeby mieć gramsajta. Potem dostali możeliwość posiadania gramsajta wszyscy.

Do czego zmierzam? Do tego że tam były 3 znaki zapytania i jeden ubył bo stał się nim gramsajty (początkowo nazywane stroblonami) Zostały jeszcze dwa. Może ten znaczek oznacza coś nowego dodatkową obpcję. Nie wiem dokładnie ale może to oznaczać "TopSecret".

Możliwość że to nowa seria w której będą gry jest bardzo prawdopodobna. Ale gry za 3 dychy to w niej raczej nie będą. Bo eXtraKlasyka kosztuje 20, a złota edycja 25 zł więc o tylko 5 zł by nie podnieśli... myślę że gry będą kosztować w granicach 35~60 zł i znajdą się w niej na początek takie hity jak SupCom, Jade Empire, Test Drive i inne które teraz są w miarę drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:35, struksik napisał:

Pamiętacie jak było na początku z gramsajtami? Trzeba było wpisać kod na specjalnej stronie
żeby mieć gramsajta. Potem dostali możeliwość posiadania gramsajta wszyscy.

Do czego zmierzam? Do tego że tam były 3 znaki zapytania i jeden ubył bo stał się nim gramsajty
(początkowo nazywane stroblonami) Zostały jeszcze dwa. Może ten znaczek oznacza coś nowego
dodatkową obpcję. Nie wiem dokładnie ale może to oznaczać "TopSecret".

Możliwość że to nowa seria w której będą gry jest bardzo prawdopodobna. Ale gry za 3 dychy
to w niej raczej nie będą. Bo eXtraKlasyka kosztuje 20, a złota edycja 25 zł więc o tylko 5
zł by nie podnieśli... myślę że gry będą kosztować w granicach 35~60 zł i znajdą się w niej
na początek takie hity jak SupCom, Jade Empire, Test Drive i inne które teraz są w miarę drogie.


Za 6 dych to przecież Platyna jest O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jednakże nie sądzę, by była to nowa seria. W końcu CDP ma ich aż 4..

- Extra Klasyka Next 19,99
- Extra Klasyka Gold 24,99
- Platynowa Kolekcja 59,99
- Złota Edycja 99,90-129,90

Raczej nie wyobrażam sobie "kolejnego" łącznika pomiędzy seriami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taki łącznik będzie, bo sam Michał Kiciński zapowiadał go i to właśnie we wrześniu. :> Coś musi zapewnić lukę po Fajnej Cenie, a brakuje mi serii w okolicach cenowych 35-40zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:29, akne napisał:

Stawiam na "Tani Ser".
"Ser dla wszystkich".
;-)


Wspaniale. :P Na takie cos czekam od lat. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, ze na forum znajde chociaz czesciowa odpowiedz na to co mnie gryzło
wchodze na gram, a tu przy kazdym newsie (prawie) mi jakis znaczek lata - to siuu na forum i odpowiedz (czesciowa) jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:29, akne napisał:

Stawiam na "Tani Ser".
"Ser dla wszystkich".
;-)

Już wiemy dlaczego ten ser jest zielony... ta taniość musiała być czymś spowodowana. ;)

A kiedy ten ser będzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok rozważam kilka możliwości:
-Jakaś nowa seria (Tania seria, Totalne Szaleństwo albo Tanie Szaleństwo; Wpadłem też na Tanie Shity xD)
-Tani Ser - 10 zł za kg :P
-Tani Samochód, samochód za jedyne 40 zł, kartonowy :P
-TeamSpeak, czyli komunikacja głosem.
Jeszcze można pokombinować z pomysłami na to :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być niemiły, ale gdyby cała ta akcja okazała się po prostu kolejną "Tanią Serią" albo jakąś wrześniową obniżką cen nowych gier to byłbym lekko zawiedziony... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować