Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 22:01, SinClers napisał:

tani ser przecież to ściema :/

Jeśli przeczytasz dokładnie posty to zobaczysz,iż ja wymyśliłem "Tani Ser", więc nic dziwnego, że to ściema ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja tego nie mam :-) Ciekawe czemu, chyba powyłączałem dla gram.pl wszystkie blokady ^^ ... A może jednak nie? x-D Trzeba będzie sprawdzić... :-)
Ale serio to może być coś z tą "Tanią Serią" , ale pierwsze skojarzenie z ubóstwianym przeze mnie konkursem bomb(k)owym ^^

Cóż, poczekamy, zobaczymy :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:23, Mr.M napisał:

Heh, a ja tego nie mam :-) Ciekawe czemu, chyba powyłączałem dla gram.pl wszystkie blokady
^^ ... A może jednak nie? x-D Trzeba będzie sprawdzić... :-)
Ale serio to może być coś z tą "Tanią Serią" , ale pierwsze skojarzenie z ubóstwianym
przeze mnie konkursem bomb(k)owym ^^

Cóż, poczekamy, zobaczymy :->

też to wymyśliłem tylko później posta dodałem :)
czytasz mi w myślach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nic takiego jeszcze nie pokazało ale sądze ze to taki wstępniak do jakiejs nowej serii gier czy cos bo od dłuższego czasu CDP nic superowskiego nie zrobiło. A ten gratis przy kupnie 2 gier z EKN w postaci darmowej gry JAVA to niewypał zrobiony na siłe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tania seria raczej nie bo Cenega już tą nazwę serii ma od dawna gry są za 14.90zł. Byłby to plagiat.
TS - może Top Secret albo coś nowego konkurencyjnego dla Kompani Graczy co ruszy w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:30, Carl92 napisał:

Tania seria raczej nie bo Cenega już tą nazwę serii ma od dawna gry są za 14.90zł. Byłby to
plagiat.
TS - może Top Secret albo coś nowego konkurencyjnego dla Kompani Graczy co ruszy w poniedziałek.


coś mi świta w głowie kompania braci ale nie mogę se przypomnieć.
powiedz mi proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:31, luzac napisał:

"TERAZ SZKOŁA"! Piórniki, akcesoria, gry do nauki, podręczniki... CDP zmienia branżę, przyznajcie
się ;)

może nie branże tylko w swojej ofercie będą przybory szkolne i wogule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:31, luzac napisał:

"TERAZ SZKOŁA"! Piórniki, akcesoria, gry do nauki, podręczniki... CDP zmienia branżę, przyznajcie
się ;)


ROTFL x-D Padłem ze śmiechu ;-D

A co do Taniej Serii... Racja, zapomniałem , że C. już to ma ^_^ A więc pozostaje Top Secret, zresztą CDP jakoś lubi takie sekrety, pamiętajcie, jak było z Gsajtami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukując po sieci znalazłem takie coś TeamSpeak a obok zielone kułeczko a to kuleczko na gramie jest w TS?
Może to zbieg okoliczności, ale...

20070824223903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:34, Mr.M napisał:

> "TERAZ SZKOŁA"! Piórniki, akcesoria, gry do nauki, podręczniki... CDP zmienia branżę,
przyznajcie
> się ;)

ROTFL x-D Padłem ze śmiechu ;-D

A co do Taniej Serii... Racja, zapomniałem , że C. już to ma ^_^ A więc pozostaje Top
Secret, zresztą CDP jakoś lubi takie sekrety, pamiętajcie, jak było z Gsajtami ;-)

o co chodzi z tym top secret? jak wyglądał sekret z gramsajtami?
pewnie jakaś nowa usługa będzie tak jak z gramsajtami i gram ircem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, gdyby to było Top Secret to litery byłyby na jakimś konspiracyjnym (ale wymyśliłem), szarym tle, a nie na radosnej zieleni :D
Może gram.pl otwiera oficjalny kanał na TeamSpeaku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była taka strona b. tajemnicza , tam trzeba było wpisywać też tajemnicze kody a i tak nikt do końca nie wiedział o co chodziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:39, Carl92 napisał:

Przeszukując po sieci znalazłem takie coś TeamSpeak a obok zielone kułeczko a to kuleczko na
gramie jest w TS?
Może to zbieg okoliczności, ale...

IMO TS będzie jakąś nową formą komunikacji gramowiczów. Mamy już forum, IRCa, a teraz przyszedł czas na komunikację głosową. Ciekawe czy odgadujemy w dobrym kierunku...?
Może jakaś kolejna podpowiedź? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe skoro jest IRC to może i coś w stylu komunikacji głosowej o tak by jeszcze bliższej poznać forumowiczów ;)
Ja bym tam się nie obraził. Chętnie bym pogadał z wieloma osobami np; z tobą :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten trop jest właściwy, to młodzi gramowicze z mutacją głosu będą mieli jazdę ;)
Albo to jest skrót od Ten Seconds - jeśli w 10 sekund naładujesz ile chcesz gier i potwierdzisz zamówienie - płacisz tylko połowę kwoty za przesyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować