Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 01:42, Volvox napisał:

Ha! Wojman trafil - TS to Totalny Spam :))))


A wiesz co jest najfajniesze? Ze w poprzednim poscie chcialem napisac "jesli totalny spam sie nie zakonczy (...)". Zjadlem przez pomylke wyraz "totalny". :) Ale zagadke rozwiazalem. Co jest ngroda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 01:35, Xantus napisał:

- Wspominano cos o zastapieniu FC
- Siedzi tu Akne (pozdrowka ;) a ona chyba wlasnie od seriii jest :)


Też tak myślę, że chodzi tu o serię, w której to Akne odgrywa dużą rolę :)

Puszczam wodze mojej wyobraźni i stwierdzam, że TS to może być:
Turmalinowa Seria - gdyż turmaliny to takie sprytne mineraly, o wielu barwach i ciekawych właściwościach magnetycznych. Zatem gry w tej serii będą różnorodne (podobnie jak barwy tych minerałów), oraz będą przyciągać graczy do siebie, niczym turmaliny dzięki swoim właściwościom po podgrzaniu ;)

I jak, blisko byłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak klikałem sobie na wiadomości na gram.pl i ten znaczek pojawiał się dokładnie w co drugiej wiadomości. Nie trudno sie więc domyślić, że ten znaczek ma się po prostu pojawić każdemu, nie sposób go nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ale jeśli wypowiadacie się tutaj to proszę o przeczytanie całego tematu, a szczególnie pierwszej strony, gdzie np. został już dawno poday link do obrazka :-)

Poza tym. Albo akne jest na tyle fajna że nam powie o co chodzi, albo jest na tyle niefajna że zostanie spalona na stosie ]:>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:02, SSj2- napisał:

Poza tym. Albo akne jest na tyle fajna że nam powie o co chodzi, albo jest na tyle niefajna
że zostanie spalona na stosie ]:>>

Pracownicy CDP na pewno wiedzą o co chodzi, ale podejrzewam że to jest jakaś niespodzianka/nowość i od razu nie zdradzą szczegółów. Oczywiście mogę się mylić, ale taka wersja ma swój sens. Według mnie kolejne osoby chwalące się "ja też mam" niczego nie wnoszą do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Paweusz słusznie napisał, abyśmy nie zamieszczali bezsensownych screenów z logiem TS przy newsach, bo i po co?! Każdy kto wchodzi w ten temat już to widział, jak nie na żywo to od wcześniejszych użytkowników. Po co każdy z osobna ma wstawiać zdjęcie i chwalić się: ''patrzcie, ja też znalazłem''...? To nie jest konkurs bombkowy - nie jesteście wyjątkowi, bo zobaczyliście owe TS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:36, Igor FCBayern napisał:

Przed chwilą Paweusz słusznie napisał, abyśmy nie zamieszczali bezsensownych screenów z logiem
TS przy newsach, bo i po co?! Każdy kto wchodzi w ten temat już to widział, jak nie na żywo
to od wcześniejszych użytkowników. Po co każdy z osobna ma wstawiać zdjęcie i chwalić się:
''patrzcie, ja też znalazłem''...? To nie jest konkurs bombkowy - nie jesteście wyjątkowi,
bo zobaczyliście owe TS!

Ale może wkurzymy kogoś z CDP, ten ktoś nie wytrzyma i nam powie o co chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:37, NuGGet napisał:

Ale może wkurzymy kogoś z CDP, ten ktoś nie wytrzyma i nam powie o co chodzi xD

Na to bym nie liczył ;) Znając ich to nawet po torturach nic nie powiedzą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 11:37, NuGGet napisał:

Ale może wkurzymy kogoś z CDP, ten ktoś nie wytrzyma i nam powie o co chodzi xD


Szybciej moderatorzy podegradują za spam :P :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować