Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

W sumie, TS może oznaczać również:

Tani s... - no wiecie, ten teges. Może jakieś magiczne łóżkowe akcesoria z logiem gram.pl, ewentualnie gry erotyczne w promocji ;)

Teraz spadajta - nie wiem, może będą czystki? ;)

Tanio Sprzedam - alternatywna wersja używek, bądź, z braku możliwości skorzystania z nazwy "Tania Seria".

To Skurczybyk... - możliwość błyskawicznego zgłaszania łamania regulaminu forum w postaci guziczka TS obok pozostał przycisków w poście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już zaczyna wkurzać. Nie można na spokojnie newsa poczytać, bo jakiś jaskrawozielony znaczek ciągle rozprasza, i jeszcze tekst zasłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze nie chce mi się tego wszystkiego czytać, więc o co chodzi ? Odkryliście ? Czy to rzeczywiście tania seria ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możę CDP zacznie emitować własny kanał telewizyjny a logiem tego kanału będzie ten znaczek a napis "TS" będzie onzaczać "Telewizja Super" :-)
Gram.pl -Telewizja Super nowej generacji xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhhh
no dobra przyznam się...
TS oznacza Tragiczne Szmaty (nazwa własna sieci lumpeksów)
po prostu niedługo otwarcie nowego sklepu tej sieci vis a vis CDP i w ten sposób wyrażamy naszą radość

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:29, Coni-z napisał:

ehhhh
no dobra przyznam się...
TS oznacza Tragiczne Szmaty (nazwa własna sieci lumpeksów)
po prostu niedługo otwarcie nowego sklepu tej sieci vis a vis CDP i w ten sposób wyrażamy naszą
radość

:D


xDD Leżę xD

Ale może jednak jakiś malutki przeciek? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:29, Coni-z napisał:

TS oznacza Tragiczne Szmaty


Oby tylko nie byla to nazwa nowej serii wydawniczej CDP :D

Dnia 25.08.2007 o 12:29, Coni-z napisał:

(nazwa własna sieci lumpeksów)


Czyzby CDP rozszerzalo dzialalnosc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:29, Coni-z napisał:

ehhhh
no dobra przyznam się...
TS oznacza Tragiczne Szmaty (nazwa własna sieci lumpeksów)
po prostu niedługo otwarcie nowego sklepu tej sieci vis a vis CDP i w ten sposób wyrażamy naszą
radość

:D


A to takie buty, tzn. ciuchy. :P A Gramowicze dostaną jakąś zniżkę? :>
To już wiem, skąd bierzecie koszulki, a także czapeczki z logami gier. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:37, Qbli napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27047&pid=136 - ten obrazek wszystko wyjaśnia - jeśli
odwróci się litery w TS i przeczyta z wyrazem pod spodem powstanie "kompostem" - CDP wchodzi
do branży ogrodniczej! Wór ziemi za 70 wPLN w sklepie gram.pl!



Hmmm... czyzby to byla aluzja do nowej gry w produkcji CDP o ogrodnictwie? Simsy a''la Wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie oglaszala by ta osoba calej polsce ze go ktos rzucil ;p. Zastanówmy sie jaka to moze byc nazwa. Niech kazdy napisze swoich kilka propozycji, których jeszcze podanych dzisiaj nie bylo... bez wulgaryzmów prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz zobaczyłem TS to najechało mi na screena w newsie i myślałem że tak ma być xD Ale czytając ten temat zrozumiałem o co chodzi. Kojarzy się to z Tanią Serią Cenegi czy też z Totalizatorem Sportowym. Jednak myśląc nieco dłużej niż zwykle (!!!) doszedłem do paru wniosków. Podam może ten najbardziej prawdopodobny. CDP Red niedługo wydaje Wiedźmina. Wypadałoby więc zrobić jakąś kolejną. Być może też CDP powołało oddział CDP Pink do robienia casuali 18+. Wtedy wszystko staje się jasne - tajemnicze TS jest skrótem od nowej gry pt. Topless Soleili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczek graficznie kojarzy mi się z logiem "zmartwychwstałego" Top Secret, które nota bene znów "umarło". Nie sądzę jednak by CDP znów chciało to czasopismo ożywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować