Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 16:11, BzyQacz napisał:

So... Chyba będziemy do czyniena z reaktywacją TopSecret...

Hm.. tylko co ma do tego CDP?... Może nowy TopSecret to będzie taki Insider?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiadomo... Ja to w sumie i tak poczekam na oficjalne "hej" od CDP, bo gdybanie to nie jest idealny pomysł... Insider... to byłaby zniewaga dla TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goście którzy pisaliw Top Secret to ci sami, co piszą w KŚG i Play!!! Wątpie by reaktywowali pismo, kto by chciał pisaać tą samą recenzję trzy razy, za każdym razem innym stylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiecie czytać? To będzie jakaś promocja na 100%, bo wczoraj jeszcze w kodzie źródłowym był komentarz o linkowaniu do strony promo_koszyk.asp... To jest pewne, więc nie wymyślajcie jakichś niestworzonych historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także przyglądałem się kodzie stronki, też to zauważyłem, starałem się połączyć ten promo_koszyk.asp z jakimś linkiem do sklepu, np. www.gram.pl/sklep/promo_koszyk.asp ale linki ze sklepu są po "gram.pl/", a nie "gram.pl/sklep/", więc nic z tego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może przytoczyć jakoś w skrócie historię Top Secreta? Mówicie tutaj cały czas, że to może być jego reaktywacja, jednak szczerzę mówiąc to ja nawet nie wiem o co chodzi. ^^ Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top Secret to dość stara gazeta komputerowa, przestano ją drukować kilka lat temu. Autorzy TS''a to ci sami ludzie pracujący w KŚG i Play. TS miał wielu wiernych fanów, ale stracił popularność, w końcu konkurował z CDA. Szkoda, to było świetne pismo, do dziś ma fanów archiwalnych numerów, sam bardzo je lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:24, Kukowsky napisał:

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.



W skrócie, Top Secret był czasopismem, które pojawiło się w 1990. Po upadku wydawnictwa przestało się ukazywać.
W 2002 Axel Springer próbował reaktywować TS, ale z powodu małej liczby czytelników, magazyn przestał się ukazywać w 2003. Więcej tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Top_Secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:30, Ostrowiak napisał:

Top Secret to dość stara gazeta komputerowa, przestano ją drukować kilka lat temu. Autorzy
TS''a to ci sami ludzie pracujący w KŚG i Play.


Eee... Jak obecni twórcy KŚG i Playa mogli kiedyś konkurować z CDA? To tak jakby kilka/-naście lat temu jakaś kioskowa "Tania Seria" (to zbieżności nazw! :P) za 10 zł konkurowała z profesjonalnymi grami za 60/80/100 zł :)

A tak na serio... Co ma CDP do profesjonalnej(?) gazety komputerowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować