Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Noo...CDA może jest duże, fajne gry dają i w ogóle, ale wtedy było strasznie drogie!!!

19,90, niektóre numery nawet 21,90, a TS chyba nawet mniej niż 10 zł...

Poza tym, CDP nijak się nie ma do gazet, chyba tylko tym, że ich gry są w nich recenzowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:58, Son Goku SSJ5 napisał:

Też mi sie takie coś zdążyło :)

To sie już wszystkim zdażyło:P

A co do TopSecret, wątpie żeby CDP chciało go reaktywować... Bo niby po co? Swoje miejsce w prasie komputerowej znaleźli już w CDA, mają tam Insidera, więc po co im jeszcze TopSecret?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:05, tykus napisał:

Być może też CDP powołało oddział CDP Pink do robienia casuali 18+.
Wtedy wszystko staje się jasne - tajemnicze TS jest skrótem od nowej gry pt. Topless Soleili :)

Dokładnie. Już dostałem maila w tej sprawie. Zostałem przyjęty do CDP Pink jako boss designer. Tylko, że TS to nie skrót od Topless Soleili tylko Total Strip-poker, masz stare informacje ;P I dodatkowo powiem, że Soleila pojawi się jako jeden z bossów, właśnie testuje zapis z sesji ''motion capture'' c(: z jej udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:03, Lucas016 napisał:

Dokładnie. Już dostałem maila w tej sprawie. Zostałem przyjęty do CDP Pink jako boss designer.
Tylko, że TS to nie skrót od Topless Soleili tylko Total Strip-poker, masz stare informacje
;P I dodatkowo powiem, że Soleila pojawi się jako jeden z bossów, właśnie testuje zapis z sesji
''motion capture'' c(: z jej udziałem.


Niech no tylko Sol tutaj wpadnie to ją popamiętasz :) Zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP kiedyś wydawał Tanią Serię (gry były bo 10 zł), więc reaktywacja Taniej Serii? A może rzeczywiście reaktywacja Top Secret? Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a może będzie to Tani Szok! :P Będą w nim pojawiały się gry zaraz po premierze (no nie aż tak), np S.T.A.L.K.E.R.
A tak w ogóle co do TopSecret. Lubiłem te czasopismo, mam parę numerów, fajnie by było jakby zostało reaktywowane. :) Może CDP z nimi współpracuje? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy trafiłem dziś na TS czytając recenzję jednej z książek z cyklu "Poza firewallem". Najśmieszniejsze jest to, że bez zastanowienia kilka razy kliknąłem w niego myśląc, że to jakaś nowy konkurs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:03, Lucas016 napisał:

Dokładnie. Już dostałem maila w tej sprawie. Zostałem przyjęty do CDP Pink jako boss designer.
Tylko, że TS to nie skrót od Topless Soleili tylko Total Strip-poker, masz stare informacje
;P I dodatkowo powiem, że Soleila pojawi się jako jeden z bossów, właśnie testuje zapis z sesji
''motion capture'' c(: z jej udziałem.


Nie nie nie. Wtedy by było TSP. Chyba że skrócimy do zwykłego Total Strip. W sumie szkoda, że zmieniono nazwę. Ale wiadomo, że będzie więcej szlachetncyh postaci w grze. Coni-z i akne coś wspominały. Widać, że do motion capture są dobrze "wykształcone" :) A nasza gwiazda specjalna jako Piramidogłowa ciągle chętna do wystąpienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:39, tykus napisał:

Nie nie nie. Wtedy by było TSP. Chyba że skrócimy do zwykłego Total Strip. W sumie szkoda,
że zmieniono nazwę. Ale wiadomo, że będzie więcej szlachetncyh postaci w grze. Coni-z i akne
coś wspominały. Widać, że do motion capture są dobrze "wykształcone" :) A nasza gwiazda specjalna
jako Piramidogłowa ciągle chętna do wystąpienia? ;)

Ale będziesz miał hardkorowo przerypane jak Sol i reszta ekipy CDP to zobaczy xD Ale będzie hardkooor xD III Wojna Światowa xD Ale żeś sobie nagrabił... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:42, NuGGet napisał:

Ale będziesz miał hardkorowo przerypane jak Sol i reszta ekipy CDP to zobaczy xD Ale będzie
hardkooor xD III Wojna Światowa xD Ale żeś sobie nagrabił... xD


Przecież mamy tu już III Wojnę Światową w postaci znanego wszystkim wuwusia ;) Czekaj na trailer tej giery, spokojnie przebije Wiedźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:42, NuGGet napisał:

Ale będziesz miał hardkorowo przerypane jak Sol i reszta ekipy CDP to zobaczy xD Ale będzie
hardkooor xD III Wojna Światowa xD Ale żeś sobie nagrabił... xD

Ktoś mnie wołał? Ja i TS? Umywam ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować