Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Może to będzie Top Seller? No bo gdy zabrakło Fajnej Ceny to w przedziale cenowym 49.90zł nie było już naturalnego rywala dla konkurencyjnej serii Super$eller Cenegi. A nazwy byłyby podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:53, Baal Namib napisał:

Tak, to seller to dobra myśl. Ciekaw jestem jak pudełka będą wyglądać :D


Zastanawiam się, czy nie pobawić się w photoshopie, i zwizualizować pudełka nowej serii (chociaż wciąż to nie pewne : P ) Skożystam z twojej nazwy, chociaż ciut Cenegą zalatuje ^_^ Niedługo pokaże moje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pesymista...

>PJ MW
> Tyle tylko że ja nie znam takiego wydawnictwa w Polsce... W zasadzie to poza Cenegą nie ma
> już chyba żadnego innego wydawcy którego gry mogłyby pojawić się na gram.pl.

może jakies niepolskie - przecierz sa gry ktore nie sa w polsce sprzedawane ew. tylko przez CD-A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:00, Vytrix napisał:

Tak będzie wyglądać, jak to będzie wytwórnia gier... A za chwilkę zrobię pudełko Top Seller''a
;)


aj sory za 2 posty... - dokładnie o cos takiego mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna akcja CDP polegająca na pojedynczych symbolach i podjudzaniu ciekawości. Szale spamu na ten temat i niedomyślnych domysłach. Oni tak lubią ;P Taki marketing, ale mogliby kiedyś zagrać w otwarte karty. Stroblony, kolejny krok, kolektyw, gadżety za wPLN, tam było tak samo.
Możliwe, iż to będzie tania seria, następca fajnej ceny, choć możemy też się bardzo mylić. Nie przesadzajmy z domysłami, już nadto ograne to się zrobiło, coraz niej bawi. Poczekajmy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz, ten niby konkurs na Dzień Dziecka który się okazał sprzedażą gadżetów z wPLN, a ile było postów ponad 600 w ciągu mniej niż 20 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 22:11, Liqid napisał:

Możliwe, iż to będzie tania seria, następca fajnej ceny, choć możemy też się bardzo mylić.
Nie przesadzajmy z domysłami, już nadto ograne to się zrobiło, coraz niej bawi. Poczekajmy
i tyle.

Pamiętam numer z Dniem Dziecka:) Ludzie myśleli że obniżki gier... a tutaj jakieś gadżety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu powstaje nowe wydawnictwo, które nie jest nam jeszcze znane, a Cd Project chce się zająć dystrybucją jego gier. Stąd taka tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO była nazwa reykan :-) Dobry pomysł, też się zacznę bawić ... :-) Fajnie by było, jakby zrobili konkurs, na zaprojektowanie pudełka do serii... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:11, Lamb3rt napisał:

Tajny szpieg? :) To ten sam co dawał nam info w sprawie stroblonów? :) Cóż... W takim razie
trzeba ponownie odwiedzić stronę:

http://beta.gram.pl

:)


No i popsules niespodzianke. TS to sktot od wyrazow "to stroblon" czyli gramsajty zmieniaja nazwe. :) A co do beta.gram.pl sa tam dwa znaki zapytania, mozna przypuszczac, ze CD Projekt szykuje jakies dwie niespodzianki. Tak sobie pomyslalem, ze swieta sie zblizaja, wiec moze na gram.pl pojawia sie jakies nowe uslugi. Tyle smakowitych pomyslow sie pojawilo w tym watku, a nie wiadomo kto jest najblizej prawdy. Trzeba szczegolnie chyba zwracac uwage na te znaczki, tak sobie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:16, Baal Namib napisał:

TO była nazwa reykan :-) Dobry pomysł, też się zacznę bawić ... :-) Fajnie by było, jakby zrobili
konkurs, na zaprojektowanie pudełka do serii... :D


ee nieee... nie jestem grafik! ale moze TS to Tania Seria co jest nazwa robocza i bedzie konkurs na nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:09, MonkOfWar napisał:

Ja dotychczas tego symbolu nie widziałem, nie wiem cóż on może oznaczać...

"Tania seria" - za proste.
"Top Secret" - mało prawdopodobne.
"Team Speak" - bez sensu.
"Tuddrussel''s Slayers" - gildia anty-Tuddowa w WoWie?
"Trzymać Sol!" - Sol odchodzi, akcja protestacyjna?

Itd., itp.. Ciekawe, kiedy się dowiemy, oby to coś dużego :P .

PS "Tarka Siarczana" czy "Trampki Szałwiowe"?



A może The Sims! :D Może trójka się szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować