Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Hmmm mieli wczoraj ujawnić kolejne tytuły i chyba coś tego nie zrobili...

Ciekawi mnie jak nazwą edycję FEARa zawierającą grę + oba dodatki skoro złota edycja już jest - pewnie Antologia. Ale antologia Warhammera już jest i nie ma tam najnowszego dodatku, więc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:27, Misiek690 napisał:

LOL Setllers 10-lecie jest w Extra Kalsyce i jakby sie pojawiło w Topsellerze to raczj
nikt przy zdrowych zmysłach go nie kupił 20 zł drożej. XD


Nie zauważyłeś, że Settlersi w XKN są bez dodatku Wikingowie?

Co do tych gier, które podał Kamil - na pewno kupię Maskę Zdrajcy jeśli tylko się pojawi, bardzo podobał mi się NWN2. Poza tym, bez szczególnej rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:33, Adamzzz napisał:

> LOL Setllers 10-lecie jest w Extra Kalsyce i jakby sie pojawiło w Topsellerze to
raczj
> nikt przy zdrowych zmysłach go nie kupił 20 zł drożej. XD

Nie zauważyłeś, że Settlersi w XKN są bez dodatku Wikingowie?

Co do tych gier, które podał Kamil - na pewno kupię Maskę Zdrajcy jeśli tylko się pojawi,
bardzo podobał mi się NWN2. Poza tym, bez szczególnej rewelacji.

Też jakoś mnie nie ekscytują gry z tej serii jest tylko kilka hitów , ja to chyba kupię Gothic 3 jak kiedyś wejdzie do TopSeller :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlersi 10-lecie + wikingowie są tak samo prawdopodobni jak FEAR z pierwszym dodatkiem.
Trzeba mieć 2 z matmy by kupić taki zestaw za sugerowane 39,90 skoro w NEK można mieć podstawkę za 19,90 + dodaek za 14,90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:34, kedzior141 napisał:

Fear i Warhammer mnie nie interesują.
Czekam na Stalkera i Lost ;)

Stalkera się raczej nie doczekasz, niedawno zszedł do platyny. Chyba, że z okazji nadchodzącej premiery dwójeczki CDP zrobi taki myk, ale nie spodziewałbym się. Za to z Lostem to kto wie, już prędzej. Gra okazała się niewypałem. Choć z tego tytułu lepiej byłoby zrobić wyprzedaż tego co już mają niż wydawać po raz drugi crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, taki zakup sie w ogóle nie kalkuluje. Przyznam szczerze, że ja sam nie wiedziałem tego że dodatek do Settlersów - Wikingowie - jest już dostępny w EK Dodatek. Tak w ogóle to jest jakaś strona internetowa gdzie można zobaczyć wszystkie gry z tych serii? Wiem że kiedyś była, ale teraz to już nie wiem jak z tym jest. Mam też nadzieje że już jutro zostaną ogłoszone kolejne tytuły nowego rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:42, Melchah napisał:

> Fear i Warhammer mnie nie interesują.
> Czekam na Stalkera i Lost ;)
Stalkera się raczej nie doczekasz, niedawno zszedł do platyny.


O ile się nie mylę to w tym samym czasie co antologia dawn of war. Poza tym właśnie szansa na Stalkera jest tym większa, że pod koniec wakacji premiera prequela.

kamciu609
Oprócz dvd jest jeszcze instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 10:36, Evil Khan napisał:

Settlersi 10-lecie + wikingowie są tak samo prawdopodobni jak FEAR z pierwszym dodatkiem.
Trzeba mieć 2 z matmy by kupić taki zestaw za sugerowane 39,90 skoro w NEK można mieć
podstawkę za 19,90 + dodaek za 14,90...


Zaloz sie ze mna o opis, skoro jestes taki pewien :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie o nowych tytułach TS ?? Drugi dodatek do FEAR, oraz W40k antologia, LOST byłby ciekawy bo jako fany serialu bym pograł w to. CO jeszcze może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:04, Kerigun napisał:

Ktoś coś wie o nowych tytułach TS ?? Drugi dodatek do FEAR, oraz W40k antologia, LOST
byłby ciekawy bo jako fany serialu bym pograł w to. CO jeszcze może być ??

Ja trochę myślałem o Gothic 3 albo też Wiedźmin Edycja Rozszerzona - to może być właśnie ta polska premiera , okaże się co będzie , a może dadzą Colin Mc Rae Dirt , okaże się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:21, heaton 1992 bdg napisał:

ta polska premiera , okaże się co będzie , a może dadzą Colin Mc Rae Dirt , okaże się

CDP nie ma praw do Dirta, Codemasters sam zajmuje się wydawaniem na terenie Polski a dystrybucję zleca LEMowi
PS. spamujesz ostro, wszędzie Cię pełno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Dirta nie ma szans, bo CDP nie jest dystrybutorem tej gry w Polsce, podobnie zresztą jak i na Rozszerzoną Edycje Wiedźmina. Wystarczyło przeczytać co wchodzi w jej skład, a już staje sie jasne że jest to po prostu niemożliwe, bo CDP musiałby chyba do tego interesu sporo dopłacać. Zresztą z tego co pamiętam premiera tej edycji Wieśka ma mieć miejsce jakoś po wakacjach, czyli później niż ten nowy rzut TS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 21:05, Emillo2 napisał:

> ta polska premiera , okaże się co będzie , a może dadzą Colin Mc Rae Dirt , okaże
się
CDP nie ma praw do Dirta, Codemasters sam zajmuje się wydawaniem na terenie Polski a
dystrybucję zleca LEMowi
PS. spamujesz ostro, wszędzie Cię pełno ;(

jak ty to mówisz nie spamuje wszędzie , pisze też często z sensem , zdarza mi się pisać głupoty , a żeby nie było offtopu , to ja stawiam jednak że do tej serii wejdą niedługo S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla a także Supreme Commander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, nowych ''selerów'' jak nie było, tak nie ma :|
Mi to wszystko jedno co będzie - w tym momencie szansa że rzucą coś, co uruchomi mój komputer są znikome. DoW owszem - ale to już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować