Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 11:34, Modok napisał:

9 gier i mi tylko pasują 2 gry.

A najlepsze to dodatek do NWN 2 i HOMMV.

Z tym, że HoMM V wcale a wcale nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:37, Kamiloos napisał:

Nie, 9 gra to Empire Earth 3.

Łee... takie badziewie , na pewno nie kupię. Już widzę te komentarze pełne zachwytów pod dzisiejszym newsem o TS-ie. :)

Dnia 06.08.2008 o 17:37, Kamiloos napisał:

Sebat01 - czekam na opis :>

A pewnie że sobie ustawie (wczoraj byłem nie w sosie :D) , ale jutro. W końcu termin chyba nie robi aż takiej dużej różnicy ? ;]
Nie odpisałeś mi do kiedy mam mieć ten podpis , więc do momentu ukazania się tych gier chyba wystarczy , nie ? :)

PS. Bądź konsekwentny i podaj też tytuły z nowego zrzutu do XKH. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż trzy z dziewięciu tytułów z najnowszego zrzutu mnie interesuje to całkiem nieźle , zawsze mogło być gorzej. A więc w dniu 21 sierpnie wybieram się do sklepu i kupuje F.E.A.R.: Perseus Mandate i Timeshift oraz jak dobrze pójdzie to Bionic Commando Rearmed na doczepkę.

Kamiloos <--- Widzę że podpis jeszcze sobie trochę poczeka , bo nie mamy ustalonych kilku ważnych szczegółów , jak odpowiesz na mojego poprzedniego posta , wtedy dopiero będę mógł bez żadnych wątpliwości ustawić sobie odpowiedni podpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:09, Sebat1 napisał:

Aż trzy z dziewięciu tytułów z najnowszego zrzutu mnie interesuje to całkiem nieźle ,
zawsze mogło być gorzej. A więc w dniu 21 sierpnie wybieram się do sklepu i kupuje F.E.A.R.:
Perseus Mandate i Timeshift oraz jak dobrze pójdzie to Bionic Commando Rearmed na doczepkę.

Timeshifta w wersji ANG masz za 19,90 w wirtusie - podro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 14:37, Evil Khan napisał:

Timeshifta w wersji ANG masz za 19,90 w wirtusie - podro ;)


Ale razem z kosztem przesyłki to będzie 30 złotych to ja już wolę zapłacić 40 i mieć polską wersje , a poza tym chciałbym skorzystać (o ile w ogóle będzie) z tej promocji ''''kup 2 + 1 gratis'''' . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:55, Sebat1 napisał:


> Timeshifta w wersji ANG masz za 19,90 w wirtusie - podro ;)

Ale razem z kosztem przesyłki to będzie 30 złotych to ja już wolę zapłacić 40 i mieć
polską wersje , a poza tym chciałbym skorzystać (o ile w ogóle będzie) z tej promocji
''''kup 2 + 1 gratis'''' . :)


Jaka promocja? Jak to 2+1 gratis? Że 2 gry z topsellera kupuje i 3 gratis moge mieć? Od kiedy do kiedy ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie The Settlers II: Dziesieciolecie Zlota Edycja. W jednym pudelku bede mial zarowno podstawke jak i dodatek. Kartonowe pudelko wyrzuce, natomast na boxie DVD odwroce sobie okladke i bede mial ladnie wygladajaca gre na polce. Nie ukrywam, ze do tej pory specjalnie tej nowej edycji Settlers II nie kupowalem, bo czekalem na zestaw podstawka + dodatek w jednym pudelku w przystepnej cenie i sie doczekalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 15:09, Ecko09 napisał:


Jaka promocja? Jak to 2+1 gratis? Że 2 gry z topsellera kupuje i 3 gratis moge mieć?
Od kiedy do kiedy ta promocja?


Zauważyłem że na forum coraz mniej osób potrafi czytać ze zrozumieniem...
On napisał O ILE BĘDZIE...
ludzie nie czytają ze zrozumieniem, a później się podniecają...

Z tego rzutu jedynie interesuje mnie Timeshift. Ale licze ze w nast bedzie Stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 15:09, Ecko09 napisał:

Jaka promocja? Jak to 2+1 gratis? Że 2 gry z topsellera kupuje i 3 gratis moge mieć?
Od kiedy do kiedy ta promocja?


Jak już zapewne wiesz , taka promocja to jeszcze nic pewnego , ale jest bardzo prawdopodobna. Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję że z dniem 21 sierpnia ruszy taka właśnie promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 19:02, Sebat1 napisał:


> Jaka promocja? Jak to 2+1 gratis? Że 2 gry z topsellera kupuje i 3 gratis moge mieć?

> Od kiedy do kiedy ta promocja?

Jak już zapewne wiesz , taka promocja to jeszcze nic pewnego , ale jest bardzo prawdopodobna.
Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję że z dniem 21 sierpnia ruszy taka właśnie promocja.



Oby. Choć ja bym bardziej wolał jedną gre kupić i druga gratis ;P Bo za 2+1 to nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 19:14, heaton 1992 bdg napisał:

Jeśli mowa już o wirtusie to zapatruję się na tą grę : http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109431
, warto za te pieniądze ?

Osobiście uważam że warto ale za 19,90 :
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=383
Grę przeszedłem więc chyba nie była taka zła - zależy kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 08:24, Evil Khan napisał:

> Jeśli mowa już o wirtusie to zapatruję się na tą grę : http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109431

> , warto za te pieniądze ?
Osobiście uważam że warto ale za 19,90 :
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=383
Grę przeszedłem więc chyba nie była taka zła - zależy kto co lubi.

Dzięki , za linka gdzie jest o 10 zł taniej :) Od dziś w Saturnie jest Beowulf za 20 zł , tyle że tam mi nie sprzedadzą , a gra nie jest dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Warhammer 40,000: Dawn of War Antologia
- F.E.A.R.: Perseus Mandate
- The Settlers II: 10-lecie Złota Edycja
- F.E.A.R. Złota Edycja
- Timeshift
- Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy
- Juiced 2: Hot Import Nights
- Empire Earth III
- Bionic Commando Rearmed.

Oto wszystkie gry, które wyjdą w sierpniu. Na pewno nic nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:38, WyszkowiakO napisał:

Ja liczę że pojawi się tu Call of Duty 4 fajnie by było bo tej gry brakuje mi do kolekcji

Ale CDp go nie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować