Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Ja też poluję na FM''a 2010 w Topseller - przepytałem empiki w Poznaniu - cisza, byłem też w media, saturnie, ale nic...

Czy ktokolwiek widział gdziekolwiek tę grę w TS czy faktycznie ona jeszcze nie "wyszła"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem akne i napisała, że FM2010 nie w tym rzucie, ale dopiero jesienią. Czyli na wakacje trzeba sobie załatwić inną grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wirtus.pl
FEAR 2 PROJECT ORIGIN PC PL PK 40zł
Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena PC PL PK 40zł
Silent Hill: Homecoming PC 40zł
Dawn of War II 40zł
zwiastun przejścia do TopSellera ww. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Merlinie FM 2010 jest w zapowiedziach dostępny od 20 sierpnia... Cóż, chyba trzeba czekać na oficjalny komunikat CDP, bo tak to można równie dobrze celować na ślepo w kalendarz i zgadywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\ zwiastun przejścia do TopSellera ww. ???

O ile w przypadku FEAR 2, Dawn of War II i Kronik Riddicka: Assault on Dark Athena jest to całkiem możliwe i realne to najnowszego Silent Hilla jakoś w TopSellerze nie widzę. Gry od Konami nigdy wcześniej nie schodziły do tak niskiego pułapu cenowego, nawet po wielu latach od premiery.
Osobiście rozważę zakup FEAR 2, bo demo mi się nawet spodobało. Tylko ciekawe kiedy Mass Effect spadnie do jakiejś tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko ciekawe kiedy Mass

Dnia 30.07.2010 o 15:23, dave03 napisał:

Effect spadnie do jakiejś tańszej serii.

?

Przecież ME jest od jakiegoś czasu w Platynowej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:27, Tyler_D napisał:

>Tylko ciekawe kiedy Mass
> Effect spadnie do jakiejś tańszej serii.
?

Przecież ME jest od jakiegoś czasu w Platynowej Kolekcji.


Mu chyba chodziło,żeby Mass Effect był w TS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:27, Tyler_D napisał:

Przecież ME jest od jakiegoś czasu w Platynowej Kolekcji.

Wiem, ale chodziło mi właśnie o tańszą serie od Platynowej Kolekcji, czyli o TopSellera albo Extra Klasykę. Jakby nie patrzeć to trochę śmieszne, że jeszcze całkiem nowa "dwójeczka" kosztuje teraz oficjalnie 49zł (i to w wydaniu premierowym jak na obecną chwilę), a znacznie starsza "jedynka" aż 69zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ... no chyba że tak. ;-) Ale wiesz, to bardzo wątpliwe patrząc na politykę wydawniczą CDP, już nieraz mieliśmy do czynienia z takimi kwiatkami - pierwszy Stalker ciągle jest w sprzedaży za ~60-70 zł, drugi za bodaj 40 zł [ bo tyle kosztuje teraz chyba Topseller co nie? nie jestem na bieżąco ] i tak dalej ... Pomarzyć dobra rzecz. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:38, Tyler_D napisał:

pierwszy Stalker ciągle jest w sprzedaży za ~60-70 zł, drugi za bodaj 40 zł [ bo tyle kosztuje teraz chyba >Topseller co nie? nie jestem na bieżąco ]


Cień Czarnobyla już jest w TopSellerze :) Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to spadł tam równocześnie z Czystym Niebem. A co do przetrzymywania gier w Platynowej Kolekcji to myślę, że jest to spowodowane tym że CDP ma obecnie bardzo ubogą ofertę wydawniczą i mogło by się okazać iż serie trzeba na czas jakiś zlikwidować z powodu braku tytułów. Wszak grami od Blizzarda zajmuje się już od jakiegoś czasu ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie objętość ("jakość merytoryczna") instrukcji/poradników w tej serii w porównaniu z XK. W szczególności interesuje mnie porównanie wydań W40K Dawn of War- Antologia z TS i XK Gold. Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt z przyjemnością informuje, że gra Football Manager 2010 trafiła do serii Topseller i jest dostępna w cenie 39,99 zł.poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 10:59, autor: CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer: DoW II w TS? Kurczę, tak coś czułem jak zobaczyłem na allegro po 39,99. Zamówiłem wczoraj Złotą Kolekcję - DoW II + Dodatek za 99 zł zamiast 129 zł, więc chyba specjalnie stratny nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19.11.2010
Vancouver 2010
Newerwinter Nights 2: Złota Edycja (podstawka + Maska Zdrajcy)
Warhammer 40.000 Dawn of War: Universe (wszystkie części, wraz z Soulstorm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za markolf.pl
Informujemy, że już od 19 listopada b.r. do serii CDP - TopSeller trafią gry:

- Mount & Blade: Ogniem i Mieczem
- SEGA Mega Drive Collection Volume 1
- SEGA Mega Drive Collection Volume 2
- Sonic: Sega All Stars Racing
i jak ww ale chyba bez NN2:ZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować