Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 10:55, Ratefi napisał:

A mi się dobrze wyświetla



...ten cytat znalazłem gdzieś w opcjach więc może to coś jest uszkodzone i sobie świruje po gram.pl nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane jest to, że gdy wchodzimy na obrazek poprzez link https://www.gram.pl/www/01/img_promo/ico_ts.png widzimy, że sesja jest zabezpieczona (czy jak to inaczej można nazwać). Czyli jednak to będzie coś konkretnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:47, Korsaż napisał:

ja tak sobie szperam i doszedłem do tego że to TS to s ie chyba z stąd bierze https://www.gram.pl/www/01/img_promo/ico_ts.png
w informacjach strony takie coś ,,Obrazek " https://www.gram.pl/www/01/img_promo/ico_ts.png"
nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy." więc może to jakiś bug który uciekł z
pod rąk władz gram.pl i świruje sobie


Po pierwsze, wykryliśmy to już na pierwszej stronie.
Po drugie, link działa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:58, WorldWar3PL napisał:

Podejrzane jest to, że gdy wchodzimy na obrazek poprzez link https://www.gram.pl/www/01/img_promo/ico_ts.png
widzimy, że sesja jest zabezpieczona (czy jak to inaczej można nazwać). Czyli jednak to będzie
coś konkretnego ;p


może będzie... chcą wywołać panikę a w tym czasie sobie będą coś tam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 11:31, Ceteris Paribus napisał:

więc o co chodzi?

O ten Tramwaj co (nie)Schodzi :P. Tak naprawdę nikt jeszcze nie wiem czego tyczą się te zielony znaczki. Czekamy póki co na oświadczenie redakcji gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % jest to reklama, i że jakaś promocja związana z grami to też bardzo możliwe.
Jestem wręcz pewien jak kilku moich przedmówców że to jest coś na zastępstwo Fajnej Ceny.
No cóż, narazie pozostaje nam tylko czekać i męczyć CDP ;P Ciekawe, jakie tam będą gry i za jaką cenę? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:46, The Lurker napisał:

A może to jakaś reklama Team Speaka? xD

To jest trochę wątpliwe. Czy jak ty byś miał reklamować swój produkt to byś zrobił taką reklamę z dwoma literkami i nikt by nie wiedział co to za firma? Myślisz że sprzedaż tego produktu gwałtownie poszłaby w górę? xDD
Ja nadal będę uparcie twierdził że to jakaś reklama produktu CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:50, kapistar1 napisał:

> A może to jakaś reklama Team Speaka? xD
To jest trochę wątpliwe. Czy jak ty byś miał reklamować swój produkt to byś zrobił taką reklamę
z dwoma literkami i nikt by nie wiedział co to za firma? Myślisz że sprzedaż tego produktu
gwałtownie poszłaby w górę? xDD
Ja nadal będę uparcie twierdził że to jakaś reklama produktu CDP ;]

Ależ ja żartuję, przecież to oczywiste, że CDP nie robiłby komuś darmowej reklamy darmowego produktu. Też uważam, że to ma związek z jakimś nowym produktem CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aja nadal twierdzę, że CD Projekt stworzy nową serię gier, o nazwie Tani Shiet. W skład tej serii wejdą takie gry, jak Driv3r, Postal, Posal 2 lub Maluch Racer a także Detektyw Rudkowski is Back! Wszystkie te gry byłyby dostępne w kioskach za jedyne 4,90zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ta promocja może zostać wyjaśniona 29 sierpnia. Dlaczego?

<!--29 6 29 0-->

Takie cóś znalazłem kilka linijek pod naszym "promo". Nie wiem co ma to wspólnego dokładnie oprócz mojej pierwszej myśli, jednak wszystkie takie "bonusy" zazwyczaj w kodzie dawane są na zielono i tak jest również z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, ze te znaczki często zmieniają położenie, lub znikają. To musi być jakaś mała, sprytnie kodowana reklama, warto popytać ekipy, moze nic nie powiedzą, ale przynajmniej sprawdzi się czy to ich dzieło, więc TS-owcy, na trop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować