Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Nie no, bez przesady. Z czegoś ciekawego [nowej serii wydawniczej] przechodzicie w coś bardzo nieciekawego [komunikacja głosowa] X_x
Zmieńcie lepiej tor myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:48, Carl92 napisał:

Możliwe skoro jest IRC to może i coś w stylu komunikacji głosowej o tak by jeszcze bliższej
poznać forumowiczów ;)
Ja bym tam się nie obraził. Chętnie bym pogadał z wieloma osobami np; z tobą :D

i wzajemnie ;) A tak poza tematem - Czy to ty miałeś kiedyś w avatarze psa (chyba boksera) z kijem baseballowym? Jeśli tak to nie mogę wyjść z podziwu, bo kojarzę cię jako Brygadziste, a tu nagle Przewodniczący... Z resztą nie ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ludzie, ale ten wasz zachwyt Teamspeakingiem jest trochę przedwczesny, i nieprzemyślany. Pomyślcie trochę, jaki jest sens dawania komunikacji głosowej na FORUM, które jest miejscem do PISANIA !? Nie wiem po co CDP miałoby nawet myśleć nad taką, raczej niepotrzebną opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum, IRC, TeamSpeak, potem jeszcze videochat :P
A tak w ogóle to wszyscy się uczepili angielskich skrótów. A gdzie was patriotyzm? Np. Tendencja Spadkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:01, Carl92 napisał:

Skoro to jedyne forum jakie znam które organizuje Zjazdy to wszystko jest możliwe bo zamiast
pisemnego forum robi się z tego coś więcej.

Zjazdy to zjazdy. One się odbywają POZA forum. W dodatku nie wyszły one od inicjatywy CDP, które zresztą nie zajmuje się przecież organizacją tych zjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:58, Darkstar181 napisał:

Bez obrazy ludzie, ale ten wasz zachwyt Teamspeakingiem jest trochę przedwczesny, i nieprzemyślany.
Pomyślcie trochę, jaki jest sens dawania komunikacji głosowej na FORUM, które jest miejscem
do PISANIA !? Nie wiem po co CDP miałoby nawet myśleć nad taką, raczej niepotrzebną opcją.

IMO to rozwiązanie z komunikacją głosową na forum nie jest w 100% trafione, ale bynajmniej ciekawe... Na pewno na początku byłby straszny bałagan (wyobrażacie sobie te telefony większości nowych/młodych gramowiczów z pytaniami typu "czy mogę dodać cię do ''znajomych'' na moim GSie?" itp?)
Poza tym wydaje mi się, że spora większość gramowiczów wybrałaby rozmowę na IRCu czy forum niż głosową...
Ot takie moje skromne zdanie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, gdyby powstał jakiś gramowy komunikator... Nie każdy podaje swój numer gg, nie siedzi na czacie, a forum to nie miejsce na takie rzeczy. Ale tym razem to na pewno nie to. Ja obstawiam jakąś obniżkę/nową serię wydawniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś ciekawego, kolejną podpowiedź, otóż jak sie kliknie PPM w te zielone kółeczko ---> właściwości, to wyskoczy okienko "język angielski". Jak znajdę coś więcej, to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:12, elekrin napisał:

znalazłem coś ciekawego, kolejną podpowiedź, otóż jak sie kliknie PPM w te zielone kółeczko
---> właściwości, to wyskoczy okienko "język angielski". Jak znajdę coś więcej, to dam znać
:)

Wow:/ To na każdej stronie internetowej jest..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:08, reykan napisał:

Tak naprawdę chodzi o "Tanie skarpety". Projekt mający na celu wykradanie skarpet z bazarów
na całym świecie i rozdawaniu po jednej każdemu forumowiczowi za jedyne 200wPLN. Tajna technologia
w nich zawarta to automatyczna cyrkulacja powietrza połączona z systemem chłodzenia (z pewnych
źródeł wiemy, że skarpety są dziurawe) a takze możliwość stania się dzięki nim cool i trendy
(na każdej będzie wzorek uszyty wprost ze sweterka pana Kononowicza). No nic, zmieniam adres,
już pewnie po mnie jadą, muszę poszukac mojej bazooki.


Ha, wszystko jasne.
Ni bydzie nispodzianki :-(
Reykan rozgryzł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:26, akne napisał:

Ha, wszystko jasne.
Ni bydzie nispodzianki :-(
Reykan rozgryzł :-(

Czyli to o to chodziło... Pogratulować pomysłu! ;)
A tak na serio to można chociaż wiedzieć kiedy dowiemy się o co chodzi? (obstawiam okolice pierwszego dnia szkoły - pewnie jakaś promocja na pocieszenie dla uczniów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:26, akne napisał:

> Tak naprawdę chodzi o "Tanie skarpety". Projekt mający na celu wykradanie skarpet z bazarów

> na całym świecie i rozdawaniu po jednej każdemu forumowiczowi za jedyne 200wPLN. Tajna
technologia
> w nich zawarta to automatyczna cyrkulacja powietrza połączona z systemem chłodzenia (z
pewnych
> źródeł wiemy, że skarpety są dziurawe) a takze możliwość stania się dzięki nim cool i
trendy
> (na każdej będzie wzorek uszyty wprost ze sweterka pana Kononowicza). No nic, zmieniam
adres,
> już pewnie po mnie jadą, muszę poszukac mojej bazooki.

Ha, wszystko jasne.
Ni bydzie nispodzianki :-(
Reykan rozgryzł :-(

no no fajnie się znów uśmiałem ale błagam powiecie o co chodzi :(
e tam i tak nie powiedziecie(przynajmniej teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem najlepszy odgadłem. Idę do drugiego pokoju, będę stał przed faxem i czekał na oferty pracy z FBI, CIA, KGB i CBŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:31, reykan napisał:

Tak jestem najlepszy odgadłem. Idę do drugiego pokoju, będę stał przed faxem i czekał na oferty
pracy z FBI, CIA, KGB i CBŚ.


The Matrix has you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:31, reykan napisał:

Tak jestem najlepszy odgadłem. Idę do drugiego pokoju, będę stał przed faxem i czekał na oferty
pracy z FBI, CIA, KGB i CBŚ.

zobacz kto stoi za tobą :) już się boisz ja to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:31, reykan napisał:

Tak jestem najlepszy odgadłem. Idę do drugiego pokoju, będę stał przed faxem i czekał na oferty
pracy z FBI, CIA, KGB i CBŚ.

Jesteś teraz pod ścisłą obserwacją. Nie wykonuj gwałtownych ruchów w kierunku drzwi wyjściowych z pokoju, w którym się znajdujesz! (i zmień w końcu tą koszulkę!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zmienić koszulki. Mam ją w szafie w drugim pokoju! Bazookę też tam mam! Prywatny telefon do Wani również! Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować