Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 08:52, lordfett napisał:

> Co więcej, po raz pierwszy w historii, do serii trafią gry MMO!

A ja wiem, a ja wiem! ;> Wiem jakie MMO ;> I nie powiem... bo nie mogę :P


Wielkiego pola manewru nie ma. Podejrzewam że to Guild Wars, pytanie tylko czy wszystkie części ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 08:47, Melchah napisał:

> "W sprzedaży od 12 czerwca:
> Puzzle Quest



Szkoda , ze tak pozno bo juz dawno kupilem przez Steama, a wolalbym jednak miec boksa :)

PS. Guild Warsy za rozsadna cene to byloby fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę uwierzyć w Guild Wars w Topsellerze. Na sklep.gram.pl wciąż stoi coś około 80 zł. Ale jeżeli faktycznie trafi do tej serii, to będę wychwalał CD Projekt pod niebiosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten nowy rzut z 12 czerwca naprawdę niezły.
Saga the suffering, Kompania Braci dodatek- te tytuły mnie interesują.) Pozostałe gry też dobre, ale nie w moim typie.

Arek13
Mi też ciągle wydaje się że trafi do Platynowej Kolekcji:) Ale poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 09:52, kedzior141 napisał:

Arek13
Mi też ciągle wydaje się że trafi do Platynowej Kolekcji:) Ale poczekamy, zobaczymy.

Ano, nawet w Platynowej Kolekcji będzie smakowitym kąskiem. A, i niech ktoś mnie oświeci- M:TW Królestwa jest dodatkiem samodzielnym czy działa tylko z podstawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:58, Arek13 napisał:


Ano, nawet w Platynowej Kolekcji będzie smakowitym kąskiem


Dokładnie.
>. A, i niech ktoś mnie oświeci-

Dnia 02.06.2008 o 09:58, Arek13 napisał:

M:TW Królestwa jest dodatkiem samodzielnym czy działa tylko z podstawką?


Ten dodatek wymaga podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 08:52, lordfett napisał:

A ja wiem, a ja wiem! ;> Wiem jakie MMO ;> I nie powiem... bo nie mogę :P

to już jest psychiczne znęcanie się, karalne, bardzo, bardzo brzydko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły ten nowy zrzut , ale jak się bliżej przyjrzę to niestety nie dla mnie , Puzzle Quest wydaje się trochę dziwną grą więc nie będę ryzykował że zmarnuje pieniądze , Medival II Królestwa z tego co widzę potrzebują podstawki więc odpada , z Sagi the suffering posiadam już pierwszą część i gra mnie nie wciągnęła , zamiast Age of Empires Asian Dynastes wolałbym zobaczyć podstawkę , bo dodatek ten z tego co słyszałem jest nie najwyższych lotów , a na dodatek do Kompani Braci mogę się skusić ale to zależy od tego jak bardzo spodoba mi się podstawka.


HumanGhost - W nawsie od CDP z dnia 30 maja jest napisane wyraźnie o MMO w liczbie mnogiej , może to jakiś nie zamierzony błąd , ale ciągle wydaje mi się że tym MMO będzie Guild Wars z dodatkiem/dodatkami w Złotej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 12:40, Paladynka napisał:

Tak, tak, tak. Puzzle Questa kupuję bezapelacyjnie, wszystko przez demko, które wciągnęło
mnie jak podwyzimskie bagniska :)

dobrze radzę nie kupuj. ja już zbziokowałem zarywajć przy tej grze kilka nocy - jak zamykam oczy widzę czaszki i kolorowe kulki - ostatnio w kościele stało obok siebie kilku księży - na przemian w białych i żółtych strojach liturgicznych - zastanawiałem się jak by ich przesunąć by się skasowali - obłęd mówię ci ;) Strach się bać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:07, Evil Khan napisał:

> Tak, tak, tak. Puzzle Questa kupuję bezapelacyjnie, wszystko przez demko, które
wciągnęło
> mnie jak podwyzimskie bagniska :)
dobrze radzę nie kupuj. ja już zbziokowałem zarywajć przy tej grze kilka nocy - jak zamykam
oczy widzę czaszki i kolorowe kulki - ostatnio w kościele stało obok siebie kilku księży
- na przemian w białych i żółtych strojach liturgicznych - zastanawiałem się jak by ich
przesunąć by się skasowali - obłęd mówię ci ;) Strach się bać ....


Tak, to jedyna rzecz jakiej sie boję, że ta gra wciągnie mnie całkowicie. Hmmm...., ale z drugiej strony już za chwileczkę ... wakacje! A nikt nam nie zapewni pięknej pogody przez całe dwa miesiące ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 11:09, HumanGhost napisał:

Hmmm ciekawie. Czy będzie to Guild Wars? Niekoniecznie. Równie dobrze może to być Archlord
albo Tabula Rasa. :-)


Na razie się na to nie zanosi, bo póki co wiadomo tylko o takich tytułach:
- Puzzle Quest
- Medival II Królestwa
- Saga the suffering
- Age of Empires Asian Dynastes
- Kompania Braci: Na linii frontu

Nie wiadomo jednak czy to już wszystkie tytuły z tego rzutu TS, ale na Guild Wars nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:49, dave03 napisał:

> Hmmm ciekawie. Czy będzie to Guild Wars? Niekoniecznie. Równie dobrze może to być
Archlord
> albo Tabula Rasa. :-)

Na razie się na to nie zanosi, bo póki co wiadomo tylko o takich tytułach:
- Puzzle Quest
- Medival II Królestwa
- Saga the suffering
- Age of Empires Asian Dynastes


A nie wiadomo czy będzie w TS-ie Medieval II
A co do puzzle quest to super gierka wciąga jak żadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:36, klaser2 napisał:

A co do puzzle quest to super gierka wciąga jak żadna inna

Ja właśnie na dzień dzisiejszy nie mogę pojąc co w tej co w tej grze może być aż tak wciągającego, chociaż widzę że prawie wszyscy się nią zachwycają. CDP już potwierdził jej wydanie w TopSellerze 12 czerwca. Oprócz tego na pewno też się pojawi Saga the Suffering, czyli nic specjalnego jak dla mnie. Część pierwsza z tego co pamiętam była już jakiś czas temu na coverze w jakimś czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:28, dave03 napisał:

> A co do puzzle quest to super gierka wciąga jak żadna inna
>
Ja właśnie na dzień dzisiejszy nie mogę pojąc co w tej co w tej grze może być aż tak
wciągającego, chociaż widzę że prawie wszyscy się nią zachwycają. CDP już potwierdził
jej wydanie w TopSellerze 12 czerwca. Oprócz tego na pewno też się pojawi Saga the Suffering,
czyli nic specjalnego jak dla mnie. Część pierwsza z tego co pamiętam była już jakiś
czas temu na coverze w jakimś czasopiśmie.

Sciagnij demo PQ przekonasz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:02, Laid back napisał:

Polecam kolejny raz Puzzle Quest - wydaje się, że to takie sobie nic specjalnego, a wciąga
jak diabli :)


A ja już zamówiłam w pre-orderze :) I nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować