Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 06:48, Tarves napisał:

Kolejnymi tytułami ukażącymi się w serii będą Juiced 2: Hot Import Nights, Neverwinter
Nights 2: Maska Zdrajcy, Timeshift oraz Bionic Commando Rearmed. Newsy prosto z CDa.

a nie ma newsa o innych seriach wydawniczych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W złotej kolekcji będzie Gothic Universum czyli wszystkie części jakie dotąd wyszły w jednym pudełku oraz Warhammer 4ok Universum i tam równie są wszystkie części tej gry, a to w koszcie 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe CDA, i jest już reklama TS, oto gry jakie się ukażą:

Juiced 2: Hot Import Nights
NWN2: Maska Zdrajcy
Timeshift
Bionic Commando: Rearmed

+ te które już zostały zaprezentowane na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:18, Tarves napisał:

W złotej kolekcji będzie Gothic Universum czyli wszystkie części jakie dotąd wyszły w
jednym pudełku oraz Warhammer 4ok Universum i tam równie są wszystkie części tej gry,
a to w koszcie 99zł.

Dzięki za info. Ale chyba w CDP wysiadła klimatyzacja i kogoś przygrzało - 99 zł ??
Gothic 1+2+NK można mieć za 24,90 (cena sugerowana ale można i za 21,99 bez problemu) do tego Gothic 3 za 59 zł z platyny (też można dorwać go dużo taniej) czyli < 99 zł.
Podobnie z Warhammerem...
Dziwne zagrywki...najpierw FEAR i Settlersi w TS a teraz to...
Odcinanie kuponów i przewalanie gier przez wszystkie możliwe serie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo gier tak robi CD Projekt oni dają droższe gry te same a można mieć je taniej.

I czym to się różni pudełkiem? Na pewno ktoś to kupi za 100zł zamiast za 85zł.

Na Allegro za 75zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:47, Modok napisał:

Dużo gier tak robi CD Projekt oni dają droższe gry te same a można mieć je taniej.

I czym to się różni pudełkiem? Na pewno ktoś to kupi za 100zł zamiast za 85zł.

Na Allegro za 75zł.

Allegro to inna historia - tam ceny będą/są jeszcze niższe - te złote kolekcje będzie można mieć za 79 zł z palcem w nosie.

Bardziej interesuje mnie akcja "trojaczki" z TS - jeśli to "kup 2, 3-cia gratis" to może coś się wybierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z nowego rzutu interesuje mnie tylko Timeshift i F.E.A.R Perseus Mandate a podstawke f.e.a.r z dodatkiem to wole kupić Ww extra klasyce wyjdzie taniej i zawsze można wydać najpierw 19,99 na podstawkę a dopiero po przejściu kupić dodatek za 14,99 czyli od razu sie nie wyda tyle kasy .A nawet jak ktoś kupi to i to to i tak 5 zł jest do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam takie głupie pytanie . Do czego służy takie białe coś?To znaczy takie małe metalowe(chyba) coś owiniete w bialą tekturke dodawane do pudełka TS? Nie wiem czy do każdego ale w The Suffering to dodali.Za cholere nie wiem do czego to może słuzyć.A do tego trudno się otwiera bo ja już to rozpierniczyłem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przygrzało, a może nie:). Trzeba mieć na uwadze to iż komplet ten będzie dostępny w ZłOTEJ KOLEKCJI. Właśnie ta seria wydawnicza to cacka dla kolekcjonerów zatem może dlatego cena jest podwyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:28, Danio237 napisał:

Zadam takie głupie pytanie . Do czego służy takie białe coś?To znaczy takie małe metalowe(chyba)
coś owiniete w bialą tekturke dodawane do pudełka TS? Nie wiem czy do każdego ale w
The Suffering to dodali.Za cholere nie wiem do czego to może słuzyć.A do tego trudno
się otwiera bo ja już to rozpierniczyłem ;).


O matko...:D To do niczego nie służy, to jest jedynie do tego, żebyś gry nie ukradł, i żeby zapiszczało w bramce chyba;)

A rzut ogólnie fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:31, Tarves napisał:

Może przygrzało, a może nie:). Trzeba mieć na uwadze to iż komplet ten będzie dostępny
w ZłOTEJ KOLEKCJI. Właśnie ta seria wydawnicza to cacka dla kolekcjonerów zatem może
dlatego cena jest podwyżona.

Przecież w drodze jest jeszcze dodatek do Gothica 3 - mogli z tym poczekać - choć będzie i taka złota edycja - wspomnicie moje słowa ;)

Co do obecnego wydania:
http://gothic.org.pl/gothic-4/gothic-universe....wyjatkowe-wydanie.html
h ttp://gothic.org.pl/gothic-4/gothic-universe.html

z zacytowanej stronki :
"W Stanach zestaw kosztuje tylko 30 dolarów. " - czyli 60 zł a u nas 99 zł - gr8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:20, Modok napisał:

W Niemczech to pewnie 100zł już w lutym kosztowało i teraz pewnie u nich to kosztuje
50zł.

"Problem" z gothic''em w Polsce jest taki, że nadal świetnie się sprzedaje - pomimo, że 1 & 2 była w czasopismach a cześć 3 jest zbugowana jak ... jak nie wiem. Gothic bardziej popularny jest tylko w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Teraz muszę ci podziękować bo chciałem kupić tego gothica. Przecież tu jeszcze dodatek nie stanął na nogi. Myślałem, że będzie spokój i Złota Kolekcja zamknie rozdział Pirania Bythes i Gothiki. No a tu jest co jest, szkoda, wielka szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no , normalnie CDP mnie dobija , ponieważ łamie wszelkie zasady logicznego rozumowania , ja się pytam po jaką cholerę zwiększać ceny gier ?! Złotą Edycję F.E.A.R. w XKH można kupić za 35 złotych , a tym czasem w TS cena została zwiększona o 5 złotych to samo się dotyczy Settlers 2: 10-lecie , natomiast Maska Zdrajcy kosztuje teraz 30 złotych i cena zostanie powiększona o 10 złotych , postępowanie CDP zupełnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to dobija Cenega nigdy takiego błędu nie popełniła.

I moim zdaniem Cenega za niedługo da to EK bardzo dobre gry ponieważ ostatni rzut był już dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:56, Sebat1 napisał:

Nie no , normalnie CDP mnie dobija , ponieważ łamie wszelkie zasady logicznego rozumowania
, ja się pytam po jaką cholerę zwiększać ceny gier ?! Złotą Edycję F.E.A.R. w XKH można
kupić za 35 złotych , a tym czasem w TS cena została zwiększona o 5 złotych to samo się
dotyczy Settlers 2: 10-lecie , natomiast Maska Zdrajcy kosztuje teraz 30 złotych i cena
zostanie powiększona o 10 złotych , postępowanie CDP zupełnie bez sensu...

Hiszpańskiej Inkwizycji też się nikt nie spodziewał ;)

Może wbrew logice jest w tym jakaś logika. Może CDP martwi się o przestrzeń życiową graczy i daje im wybór 2 pudełka i 5 zł w kieszeni lub 1 pudełko i wolne miejsce na półce. Poza tym mówimy cały czas o cenach sugerowanych - są różne promocje na TS za 29,90 (w empiku np.) Kto co woli.

Osobiście czekam na rzut NEK - zanosi się na Kuźnię HommV (na wirtusie jest za 19,90 w TS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:03, Modok napisał:

I moim zdaniem Cenega za niedługo da to EK bardzo dobre gry ponieważ ostatni rzut był
już dawno temu.

Chyba do KK. :)
Nowy rzut we wrześniu - stay tuned ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:56, Sebat1 napisał:

Nie no , normalnie CDP mnie dobija , ponieważ łamie wszelkie zasady logicznego rozumowania
, ja się pytam po jaką cholerę zwiększać ceny gier ?!


A jeszcze wczoraj byłeś takim optymistą :P No ale niestety nic z tego, choć przynajmniej trochę zaoszczędzę kasy, bo nie mam zamiaru nic kupować. Co do Złotej edycji F.E.A.R. i Settlersów to pozostaje nam mieć nadzieje, że nie znajdzie sie zbyt wielu nabywców, którzy te tytuły kupią. Myślę że mizerna sprzedaż tych gier pozwoliłaby nam (albo przynajmniej zmniejszyła szanse do minimum) uniknąć podobnych "niespodzianek" w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować