Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Crysis - wrażenia z gry

108 postów w tym temacie

Heh mój komp nie udźwignie CrySISa, naszczęście mój kolega ma dużo mocniejszego kompa do niego będę chodził grać, graliśmy w Demo BioShocka i gra się uniego niecieła wogle, dopóki nie zmienił roździelczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:54, Ballackinho napisał:

> Ja się tą gierką nie jaram. Czytałem gdzieś że aby ją ukończyć wystarczy 8-10 godz. :/
No,
> ale takie dzisiejsze FPSy...
No tak. Fakt, krótko, ale od czego jest multi?...

czy FC w multilayerze był popularny ? NIE!
Mi za rekomendacje Crysisa wystarczyło jedno

Dnia 25.08.2007 o 02:54, Ballackinho napisał:

zdanie: "Do tego odnieśliśmy wrażenie, że gramy w bardzo ulepszoną wersję Far Cry, a nie
zupełnie nową produkcję.
"

to, że nie stworzyli całkiem nowej gry, tylko kalkę (IMO cienkiego) FC źle świadczy o autorach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 08:07, lewak napisał:

Jakoś mnie nie ciągnie do tego Crysisa... I te wymagania. To dziwne, że FPSy rżerają tyle pamięci.


Wymagan nie bedzie mial duzych napewno mniejsze niz COLIN DIRT. Czym ty sie dziwisz ze fps zzreaja tyle pamieci. tak bylo zawsze i bedzie, bo przeciez najbardziej dopracowana grafike mozna zobaczyc wlasnie grach FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt najlepsza grafika jest w fps-ach. Ale cryengine 2 jest nowym silnikiem graficznym. Obawiam się powtórki R6-vegas gdzie na pierwszy raz zastosowany uengine 3 potrzeba było niezłego kombajnu żeby zagrać na średnich\wyższych detalach. Wymagani Crysisa mogą być faktycznie mniejsze od DiRTa, co nie zmienia faktu że na wyższe konfiguracje potrzebna będzie karta powyżej 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:17, Voii napisał:

Fakt najlepsza grafika jest w fps-ach. Ale cryengine 2 jest nowym silnikiem graficznym. Obawiam
się powtórki R6-vegas gdzie na pierwszy raz zastosowany uengine 3 potrzeba było niezłego kombajnu
żeby zagrać na średnich\wyższych detalach. Wymagani Crysisa mogą być faktycznie mniejsze od
DiRTa, co nie zmienia faktu że na wyższe konfiguracje potrzebna będzie karta powyżej 512.


Zobaczysz ze kod bedzie tak zoptymalizowany ze bedzie dzialal tak dobrze jak bioshock nawet na slbszych konfiguracjach. EA kladzie bardzo duzy nacisk na to w kocnu ta gra zdobyla juz tyle nagrod wiec tworcy nie moga pozwolic sobie na to zeby gra miala jakies wady jak BIOSHOC a zarazem byla dostepna dla jak najszerszego grona graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówicie o tych wymaganiach a w CDA już podali że żeby pograć na maxa detalach będzie trzeba mieć 2 giga RAM''u GeForce 8800 i tyl podali ale ciekawe jak naprawdę będzie trzeba mieć " maszynę " żeby to pociągnąć

20070825092310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:23, wielk napisał:

mówicie o tych wymaganiach a w CDA już podali że żeby pograć na maxa detalach będzie trzeba
mieć 2 giga RAM''u GeForce 8800 i tyl podali ale ciekawe jak naprawdę będzie trzeba mieć "
maszynę " żeby to pociągnąć


sluchaj CDA w wielu swoich numerach wspominalo o CRYSISIE. ja mam numer gdzies w domu gdzie jeet mega zapowiedz CRYSIS i autor artykulu to chyba orgazmu dostal jak go pisal. CRYSIS byl robiony i testowany na najmocniejszych grafikach czyli 8800. Ale zauwaz ze gra bedzie sygnowana logiem NVIDIA i napewno na slbszych konfiguracach grea bedzie dobrze smigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:25, MLODY2K6 napisał:

> mówicie o tych wymaganiach a w CDA już podali że żeby pograć na maxa detalach będzie trzeba

> mieć 2 giga RAM''u GeForce 8800 i tyl podali ale ciekawe jak naprawdę będzie trzeba mieć
"
> maszynę " żeby to pociągnąć

sluchaj CDA w wielu swoich numerach wspominalo o CRYSISIE. ja mam numer gdzies w domu gdzie
jeet mega zapowiedz CRYSIS i autor artykulu to chyba orgazmu dostal jak go pisal. CRYSIS byl
robiony i testowany na najmocniejszych grafikach czyli 8800. Ale zauwaz ze gra bedzie sygnowana
logiem NVIDIA i napewno na slbszych konfiguracach grea bedzie dobrze smigac


Zakładając że ma się nvidię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Ale zauwaz ze gra bedzie sygnowana

Dnia 25.08.2007 o 09:25, MLODY2K6 napisał:

logiem NVIDIA i napewno na slbszych konfiguracach grea bedzie dobrze smigac

Tutaj akurat bym się nie zgodził. To że gra jest sygnowana logiem Nvidii wcale nic nie oznacza a przy tak świetnej grafice pewnych barier się przeskoczyć po prostu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:35, dave03 napisał:

. Ale zauwaz ze gra bedzie sygnowana
> logiem NVIDIA i napewno na slbszych konfiguracach grea bedzie dobrze smigac
Tutaj akurat bym się nie zgodził. To że gra jest sygnowana logiem Nvidii wcale nic nie oznacza
a przy tak świetnej grafice pewnych barier się przeskoczyć po prostu nie da.


Ale nie karzdy bedzie musial miec swietna grafike do odpalenia gry. Przeciez norlane jest to ze nie kazdy ma sprzet super za to wiekszosc graczy ma karty wlasnie NVIDII. Wiec smigac bedzie tylko jak o tym przekonamy sie jzu nie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Crysis ma być ponoć grą, która obsługuje wszystkie aspekty Dx9 w 100% ;)
Jeszcze ponoć UT3 będzie się dało odpalić nawet XP, jeszcze przy bardzo dobrych ustawieniach grafiki, na dość słabym sprzęcie. ;P
Ojjć... To już chyba przebije elastyczność C&C3, która nawet działał na konfiguracjach sprzed 4 lat(i to w miare płynnie :)). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz. Czy CRYSIS ukaze sie w Polsce w Edycji Kolekcjornerskiej. Bo na to pytanie nie potrafi nawet firma LEM odpowiedziec glowny dystrybutor gry w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM.PL SKORO GRALISCIE W DEMO TO POWIEDZCIE NA JAKIM SPRZECIE zalezy mi na tym bo kupuje kompa i chce na Max sobie pograć w tą gre pliss pliss sram na internet co tam jest napisane powiedzcie wy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:01, MisioKGB napisał:

GRAM.PL SKORO GRALISCIE W DEMO TO POWIEDZCIE NA JAKIM SPRZECIE zalezy mi na tym bo kupuje kompa
i chce na Max sobie pograć w tą gre pliss pliss sram na internet co tam jest napisane powiedzcie
wy ;d


to pytanie juz im zadlame nie odpowiedzieli niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować