Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Crysis - wrażenia z gry

108 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 07:01, Grz3chu napisał:

czy FC w multilayerze był popularny ? NIE!

Czytałeś ty chociaż jedną zapowiedź Crysisa? Nie? A dlaczego? Oooch, bo wychodzi tylko na PC, tak? No to dla twojej wiadomości: w Crysisie Crytek skupił się najbardziej właśnie na multi. Poza tym w FC multi był nieco skopany, ale gra w niego nadal ogrom ludzi! czasem nawet mam problem ze znalezieniem miejsca na dobrym serwerze.

Dnia 25.08.2007 o 07:01, Grz3chu napisał:

to, że nie stworzyli całkiem nowej gry, tylko kalkę (IMO cienkiego) FC źle świadczy o autorach gry.

To, że potrafili stworzyć coś lepszego (bo tak rozumiem tą "ulepszoną wersję") od (IMO genialnego) FC, świetnie świadczy o twórcach.
BTW: Jak mniemam jesteś fanem "boskiego" Half Life 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:55, Ballackinho napisał:

> czy FC w multilayerze był popularny ? NIE!
Czytałeś ty chociaż jedną zapowiedź Crysisa? Nie? A dlaczego? Oooch, bo wychodzi tylko na PC,
tak? No to dla twojej wiadomości: w Crysisie Crytek skupił się najbardziej właśnie na multi.
Poza tym w FC multi był nieco skopany, ale gra w niego nadal ogrom ludzi! czasem nawet mam
problem ze znalezieniem miejsca na dobrym serwerze.
> to, że nie stworzyli całkiem nowej gry, tylko kalkę (IMO cienkiego) FC źle świadczy o
autorach gry.
To, że potrafili stworzyć coś lepszego (bo tak rozumiem tą "ulepszoną wersję") od (IMO genialnego)
FC, świetnie świadczy o twórcach.
BTW: Jak mniemam jesteś fanem "boskiego" Half Life 2?



ej ej ej co ty piszesz za gupoty! Crysis jest robiony przede wszystkim pod singe player a nie pod Multi. Multi jest tylko malym dodoatkie,m takim uwieczenim prac nad Gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:59, MLODY2K6 napisał:

ej ej ej co ty piszesz za gupoty! Crysis jest robiony przede wszystkim pod singe player a nie
pod Multi. Multi jest tylko malym dodoatkie,m takim uwieczenim prac nad Gra

Malym? No tak, bardzo małym dodatkiem. Takim tycim, i nieważnym. Bo komu i po co jest multi, które wydłuża grze życie? No komu? Szczególnie przy 10 godzinach w singlu? OK, źle napisałem, racja. Bo Crysis będzie przede wszystkim pod singla. Ale multi nie będzie tylko nikomu niepotrzebnym dodatkiem, tak jak w FC. Będzie lepsze, większe, bardziej dopracowane. Chodziło mi o to, że na multi położono większy nacisk niż w FC. Ale domyślenie się tego pewnie za trudne było. Tak samo jak przejrzenie swojego tekstu i poprawienie błędów. Tja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:02, Ballackinho napisał:

> ej ej ej co ty piszesz za gupoty! Crysis jest robiony przede wszystkim pod singe player
a nie
> pod Multi. Multi jest tylko malym dodoatkie,m takim uwieczenim prac nad Gra
Malym? No tak, bardzo małym dodatkiem. Takim tycim, i nieważnym. Bo komu i po co jest multi,
które wydłuża grze życie? No komu? Szczególnie przy 10 godzinach w singlu? OK, źle napisałem,
racja. Bo Crysis będzie przede wszystkim pod singla. Ale multi nie będzie tylko nikomu niepotrzebnym
dodatkiem, tak jak w FC. Będzie lepsze, większe, bardziej dopracowane. Chodziło mi o to, że
na multi położono większy nacisk niż w FC. Ale domyślenie się tego pewnie za trudne było. Tak
samo jak przejrzenie swojego tekstu i poprawienie błędów. Tja.


Cieszy mnie fakt ze jednak poprawiles swoja wypowiedz na temat crysisa. Tu sie nie bylo czego domyslac, poprostu napisales najpierw nie prawde a teraz sie porpawiles. A to ze zdazaja mi sie bledy w pisaniu to nikomu to jeszcze nie przeszkodzilo oprocz Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, na jakich detalach pogram w Crisisa??

Mój sprzęt:

Proc: AMD Athlon 64 3000+ + odblokowane potoki
Karta: GeForce 7900 GS 512 Mb (256 bit) 500/1400
RAM: 2 Gb
Płyta główna: ASUS K8N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:29, Armorgedon12 napisał:

Jak myślicie, na jakich detalach pogram w Crisisa??

Mój sprzęt:

Proc: AMD Athlon 64 3000+ + odblokowane potoki
Karta: GeForce 7900 GS 512 Mb (256 bit) 500/1400
RAM: 2 Gb
Płyta główna: ASUS K8N



pewnie srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na maxa ;) Na sprzęcie którego można by opisać jako "podobnego-kalibru" jak wyżej opisany, tyle, że w roku premiery Far Cry''a ten szedł bardzo ładnie, a że w umiejętności optymalizatorskie engein''ów ekipy Cryteka nigdy nie wątpiłem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Kamień spadł mi z serca :] Już myślałem że na Low nie pociągnie hehe. Tak naprawdę posiadam jeszcze GeForca 6600 i 1 Gb ramu, ale za miesiąc modernizuje kompa i bede miał części tak jak z opisu powyżej.

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z 2-3 lata i sobie pogram jak tylko kupię bebechy do PC w rozsądnych cenach (a i sama gra będzie za grosze ^^*). Szczerze zwisają mi te ciągłe upgready kompa tylko żeby pograć w jeden tytuł o niepewnej grywalności, szkoda kasy. Na granie coraz mniej czasu, a na półce kurzą się gierki które od dawna polecają mi znajomi (a nie wiadomo czemu i tak gram w produkty Blizza ^^*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:14, marcinpro napisał:

To znakomicie !!! Jeżeli Crysis bedzie chodzic na wysokich detalach na takim PC to na pewno
mi pójdzie podobnie!!!


naggmania: wyszedle ciekawy artykul na temat crysisa. Napisane jest ze crysis bedzie dobrze dzialal naweet na komputerach 3 letnich. pelen text ggmania.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o samej grze nie będę pisał bo i tak nie będzie mi dane zagrać ale chciałbym zwrócić uwaga na "czerwony pasek" nakładany na rękę ;] Bardzo mi się podoba i pytanie do Was, czy można gdzieś taki zdobyć?
BTW: TS mi wyskoczył zasłaniając dwa wyrazy! -_- Musiałem odświeżać co zabrało mi pare sekund drogocennego czasu -_- ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie gram w FPS nastawione na single player, bo mnie nudzą ;) Chociażby miały grafikę rodem z kosmosu i tak mnie nie przyciągną.
Czekam na premiere WiC, a tymczasem wracam do dema ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować