Zaloguj się, aby obserwować  
MrKubu

J.J. Abrams - twórca "LOST" pracuje nad nowym dziełem... 1-18-08... Szykujmy się... ;)

75 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 17:04, MastAlol napisał:

BTW. Może jestem "tempy", ale jak obracać zdjęcia?:)

Klikasz lewym przyciskiem myszy na zdjęcie i zakręcasz nim dookoła... i mosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tę ymm "smugę na wodzie (?) mogła zrobić głowa Statuy Wolności, która w trailerze na samym końcu spada na ulice miasta. Lubię takie intrygujące zagadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zrobiła by takie zniszczenia na budynkach? (tam gdzie się budynki łączą z wodą) Jak dla mnie tamtędy "coś" przeszło. Co nie zmienia fakty, że idę do kina na bank :) Lubie takie katastroficzne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:38, MastAlol napisał:

I zrobiła by takie zniszczenia na budynkach? (tam gdzie się budynki łączą z wodą) Jak dla mnie
tamtędy "coś" przeszło. Co nie zmienia fakty, że idę do kina na bank :) Lubie takie katastroficzne
filmy.


Hmm może kosmici grali w baseball głową Statuy Wolności, a tam gdzie jest ta wielka dziura rzucił sie jeden z nich żeby złapać piłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:46, MastAlol napisał:

Oby to tylko były plotki, bo będzie kiepsko. Coraz mniej dobrych filmów ... :/

Ja to tam zbytnio w to nie wierzę... dajmy na to chociażby tą wypowiedź:"Chodzi najprawdopodobniej o to, że prace nad gigantycznym potworem pustoszącym Nowy Jork, kosztowałyby znacznie więcej niż sceny z kilkoma małymi monstrami ścigającymi ludzi po ulicach" - komedia... oni by się takimi sprawami by przejmowali?! Przecież pierwszy odc. "LOST" kosztował ok. 40mln.$! Poza tym to ja tam wolałbym coś bardziej ambitnego od kolejnej "Godzilli", więc te przecieki dotyczące tego, że film nie ma opierać się na samych efektach specjalnych mnie cieszą :) Choć tak jak powiedziałem na początku: raczej w to nie wierzę. Wystarczy sobie przypomnieć co przed premierowymi odc. nowych sezonów Losta się mówi... z tego wszystkiego sprawdza się ok. 10%. Bądźmy dobrej myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:46, MastAlol napisał:

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=39765&klik=ost_dod_op&klikpoz=8
Tak jak myślałem, a dodatkowo trochę załamka :( Taki dobry projekt i pomyśleć, że może okazać
się crapem :/
Oby to tylko były plotki, bo będzie kiepsko. Coraz mniej dobrych filmów ... :/



Hmm faktycznie trochę głupia wiadomosć :(. Trochę spadł mój zapał do tego filmu. Autor tego tekstu wspomniał o Cthulhu. To by było coś genialnego. Wielki bóg Cthulhu na Amerykańskich ulicach wraz ze swoim sługusami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:54, Mr.Kubu napisał:

Ja to tam zbytnio w to nie wierzę...


Ok, ale na jakimś amerykańskim forum przeczytałem, że film może też się nazywać "Monsertor(?)" czy jakoś taki, coś z Monsters.
Poza tym, prawie wszędzie teraz pisze o tym, że film to będzie "monster movie" w perspektywie kamery znanej z "Blair Witch". Oby był to kolejny zabieg, a zaskoczą nas czymś innym, ciekawszym. Po takim trailerze pasowało by, żeby film był równie dobry. Trailer lepszy od filmu? Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:59, MastAlol napisał:

Ok, ale na jakimś amerykańskim forum przeczytałem, że film może też się nazywać "Monsertor(?)"
czy jakoś taki, coś z Monsters.

Oby nie... nie, na pewno tak tego nie nazwą ;)

Dnia 25.08.2007 o 17:59, MastAlol napisał:

Poza tym, prawie wszędzie teraz pisze o tym, że film to będzie "monster movie" w perspektywie
kamery znanej z "Blair Witch". Oby był to kolejny zabieg, a zaskoczą nas czymś innym, ciekawszym.
Po takim trailerze pasowało by, żeby film był równie dobry.

Ja tam ufam Abramsowi. Ten koleś to ma łeb do wymyślania ciekawych rzeczy.

Dnia 25.08.2007 o 17:59, MastAlol napisał:

Trailer lepszy od filmu? Hahaha.

Niestety BARDZO często tak się zdarza. Choć nadzieję mam taką, że w tym przypadku tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotki medialne. Zobaczymy jak wyjdzie, na razie nie ma co się ani zachwycać ani denerwować. Abrams na pewno zadba, aby film pozostał do końca tajemniczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ten wszechobecny product-placement ;)

Zauważyłem jeszcze, że jesli na stronie posiedzi sie odpowiedno długo, to z głośnikow wydobywa się odgłos tego potwora. Wypadałoby zdekompilować tego flasha.

20070826183446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się całkiem niezła produkcja, choć takie ''potworne'' dźwięki słyszałam już w ''Wojnie Światów'' i w ''Transformersach''. Premiera wypada w przeddzień moich urodzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować