Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Far Cry 2 - "weltpremiere"

38 postów w tym temacie

Chociaż Crysis mnie nie interesuję (zapowiada się na nudną nawalankę w której to implanty będą jedynym ciekawym featurem)...

...To FarCry 2 jak najbardziej przyciągnął moją uwagę. Szczególnie po przeczytaniu dość obszernej zapowiedzi na gamespot.com --> Gra zapowiada się po prostu bardzo dobrze! To co wydawało mi się najlepsze w Stalkerze, czyli absolutna wolność rozgrywki i frakcje. Tutaj będzie jeszcze bardziej rozwinięte. Po prostu ogromny żyjący świat, a to wszystko w jednym ślicznym FPS''ie. Czegóż chcieć więcej?

Ogólnie szkoda, że "otwartych" gier FPS wychodzi tak mało. Przecież questowanie, zbieranie itemów, zdobywanie przyjaciół itp. niekoniecznie musi znajdować się tylko w RPG''ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardzo spodobał system leczenia, moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, żadnego stresu zwiaznego z apteczkam, oraz brak potrzeby zapisywania co 4kroki, czaad. Co do reszty, zapowiada sie obiecująco.
PS.I znów znaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. najwięcej pracy będzie ze sztuczną inteligencja. No bo jak można udoskonalać coś co jest b.dobre? Po jedynce spodziewałem się czegoś wyjątkowego (jak niestety w każdej zapowiedzi) a otrzymałem jeszcze więcej.

Co do grafy... jedynkę odpaliłem na AMD 850MHz 512 Ramu i GF2MX i mogłem grę spoko ukończyć. Jak będzie teraz, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Ciekawe czy będzie też obsługiwała ta gra Dx9 (w XP :P). W sumie, to pewnie za rok , będą przesiadki na Vistę, albo przynajmniej oczekiwanie na system "po-Viście" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście nasi przeciwnicy także będą podatni na wysoką temperaturę i posiadając odpowiednie narzędzia spalimy ich żywcem." - hah, to niebylbym taki pewien czy kolegom Niemcom bedzie dane w to zagrac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować