Zaloguj się, aby obserwować  
kayla

Diablo II Lord of Destruction

29 postów w tym temacie

Patche do Diablo II ... Chciałabym je u siebie wgrać, ale znajomi mieli problemy: albo nie szła po nich w ogóle gra, albo nie przyjmowało postaci sprzed patcha, albo pojawiała się informacja, że należy wgrać patcha do wersji rozszerzonej...
Niech mi ktoś napisze co one w ogóle dają i czy faktycznie dzieją się takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 21:40, pitah napisał:

Czy przyapdkiem "znajomi" mają może pirackie wersje?


Co do jednego kumpla - nie jestem pewna, ale z koleżanką kupowałyśmy grę razem. Ma na pewno oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 21:27, kayla napisał:

Patche do Diablo II ... Chciałabym je u siebie wgrać, ale znajomi mieli problemy: albo nie
szła po nich w ogóle gra, albo nie przyjmowało postaci sprzed patcha, albo pojawiała się informacja,
że należy wgrać patcha do wersji rozszerzonej...
Niech mi ktoś napisze co one w ogóle dają i czy faktycznie dzieją się takie rzeczy...

Masz samo Diablo 2 bez dodatku rozumiem (dodatek to Lord of Destruction). Zainstaluj gre i połącz się z battle.net (nie stroną tylko tyb multi player w Diablo) a gra powinła pobrać właściwy path.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam całe Diablo II (jak widać w tytule posta) z dodatkiem Lord of Destruction.

Jak pobrać patch, to ja wiem. Interesuje mnie tylko, czy ktoś jeszcze miał z nimi jakieś problemy, albo może nawet z całą grą po instalacji patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 08:36, kayla napisał:

Mam całe Diablo II (jak widać w tytule posta) z dodatkiem Lord of Destruction.

Jak pobrać patch, to ja wiem. Interesuje mnie tylko, czy ktoś jeszcze miał z nimi jakieś problemy,
albo może nawet z całą grą po instalacji patcha.

Ja mam 1 problem ale nieznaczny
Niedzialaja mi postacie z innego(starszego)patha ale i tak gram na necie to mi one niepotrzebne
ale gra i batllenet i wszystko inne jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 08:36, kayla napisał:

Mam całe Diablo II (jak widać w tytule posta) z dodatkiem Lord of Destruction.

Jak pobrać patch, to ja wiem. Interesuje mnie tylko, czy ktoś jeszcze miał z nimi jakieś problemy,
albo może nawet z całą grą po instalacji patcha.

ja nie mialem zadnych problemow z instalacją i sama w sobie grą.Moze dlatego masz problemy bo w mediamarkcie kupilas??ja tam kupilem ale to przeciez ''''nie dla idiotow''''.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 08:39, Solstheim napisał:

Ja mam 1 problem ale nieznaczny
Niedzialaja mi postacie z innego(starszego)patha ale i tak gram na necie to mi one niepotrzebne
ale gra i batllenet i wszystko inne jest ok


Właśnie... a ja chcę, żeby mi działały postacie z wersji starszej. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 16:13, kayla napisał:

Właśnie... a ja chcę, żeby mi działały postacie z wersji starszej. Jest na to jakiś sposób?


Najlepiej przed patchem przekopiowac pliki postaci w bezpiecznie miejsce i spatchowac gre. Ja problemow ze starymi postaciami nie mialem (no ale wiadomo- wypadki chodza po komputerach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.
Chyba po prostu zaryzykuję. Jeszcze tylko jedno... Czy na wersję rozszerzoną trzeba intalować oba patche, czy wystarczy tylko ten na LoD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 17:14, kayla napisał:

Dziękuję bardzo.
Chyba po prostu zaryzykuję. Jeszcze tylko jedno... Czy na wersję rozszerzoną trzeba intalować
oba patche, czy wystarczy tylko ten na LoD??


Instalujesz najpierw Diablo, pozniej LoD, a na koniec patcha do LoD (tylko najnowszego) :)

PS. Sciagaj ze strony Gram.pl albo ze strony Blizzarda (100% pewnosci ze patch jest wlassciwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 17:14, General Odyn napisał:

Ja mam Diablo II Lord of Destruction i wiem, że niektóre patche są dla niego zabójcze.


OK... To może napisz które patche i co się stało... byłabym wdzięczna, bo mam już dosyć reinstalacji gier i systemu... ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:18, kayla napisał:

OK... To może napisz które patche i co się stało... byłabym wdzięczna, bo mam już dosyć
reinstalacji gier i systemu... ;o)


Żadne patche nie są zabójcze, znajdź na gram.pl zakładkę o Diablo i tam będzie do ściagnięcia patch 1.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:18, kayla napisał:

> Ja mam Diablo II Lord of Destruction i wiem, że niektóre patche są dla niego zabójcze.


OK... To może napisz które patche i co się stało... byłabym wdzięczna, bo mam już dosyć
reinstalacji gier i systemu... ;o)


TYLKO jeden path do LoD nieinstaluj pathy do Diablo2 a potem do LoD i pathe do LoD , zainstaluj diablo potem LoD a potem path 1.11LoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Kaylo, żadne patche nie są zabójcze jak wspomniał Pitah :)

Posiadasz dodatek LoD dlatego musisz zainstalować tego patcha ( http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1069 )
Znajomi mogli mieć problemy albo przez pirata albo przez zainstalowanie nie tej łatki.
Jedyne problemy z postaciami są następujące: po wgraniu patcha nie będą już działały z inną wersją niż 1.11, ale zapewniam Cie, że nie będziesz już miała ochoty grać na starszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 11:08, Lucas01 napisał:

Z tego co pamiętam jak się łączy z battlenetem to on sam sciąga sobie patche i je instaluje.


EXACTLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować