Zaloguj się, aby obserwować  
Armorgedon12

Painkiller 2...

49 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 12:11, Armorgedon12 napisał:

Mam złe wiadomości :[ People can Fly sprzedało prawa do Painkillera czeskiemu studiu Mindware

zdaję się prawa do tytułu Painkiller ma Dreamcatcher, a Peope Can Fly byli tylko wykonawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie było tak, że Jowood kupił Dreamcathera i jakoś stał się jedynym posiadaczem praw do PK? Hm już jakiś czas temu o tym czytałem i nie pamiętam szczegółów. Co do Overdose...jak będzie tani to kupię, gdy cena będzie wynosić ok.60 zł i wyżej to nie ma szans. Nie zapominajmy, że Overdose pierwotnie miał być darmowym modem i sprzedawanie go w cenie zwykłej premierówki byłoby zdzierstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller: Overdose może jeszcze być dobrą grą o ile Mindware Studios nieznacznie zwiększy wymagania sprzętowe podstawki i przyjemność strzelania z nowych broni będzie zbiżona do tej z kołkownicy oraz projekt poziomów będzie równie dobry co w PK i oczywiście rozsądna cena...
Ech, mażenia dużo łatwiej to zepsuć niż zrobić, spodziewam się bardzo podobnej (albo takiej samej) grafy a wymagania za to 2x większe, bronie nie dorównają kołkownicy ale kto wie może będą dobre a co do projektów poziomów to widok sterowców w trailerze napawa nadzieją ale jek cena przekroczy 30 zł to tego nie kupie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:57, GungravePL napisał:

Widać, że Mindware traktuje Pain''a jako produkt niszowy, przeznaczony głównie na rynki środkowo
i wschodnio europejskie. Po co się wysilać, skoro i tak się tam jakoś na ilość sprzeda......po
prostu morrrdercy świetnej gry.
Oby późniejsze screeny/trailery wniosły coś świeżego bo jak na razie chyba jest niedobrze...:)

hehe,masz racje "chyba jest niedobrze"według mnie to nie kolejna część starego kultowego pain''a tylko kolejny dodatek tylko,że ten nie zapowiada się dobrze w porównaniu do poprzedniego..........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:31, Sebat1 napisał:

Za dwa dni światowa premiera Painkillera: Overdose i już na samym począdku duży minus dla producenta
który nie wyznaczył jaszcze terminu Polskiej premiery...


Czy to dziwne ?? Rodzimi wydawcy "uczą" nas już od kilku lat, że jesteśmy na zadupiu i nie trzeba traktować nas poważnie... Premierę zawsze można w nieskończoność odwlekać, a na koniec pchnąć do sprzedaży "profesjonalnie zlokalizowany" - niedorobiony i zabugowany szajs.

My możemy się wqrwiać, a Torrent rośnie w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:31, Sebat1 napisał:

Za dwa dni światowa premiera Painkillera: Overdose i już na samym począdku duży minus dla producenta
który nie wyznaczył jaszcze terminu Polskiej premiery...


Ale można grę zakupić na Steam''ie... Wiem, wiem - głupi pomysł, ale to na razie jedyna droga.

Widziałem trailer''a z gry - to już nie tan sam PK! Polska gra różni się od czeskiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:37, Nikoos napisał:

...
Czy to dziwne ?? Rodzimi wydawcy "uczą" nas już od kilku lat, że jesteśmy na zadupiu i nie
trzeba traktować nas poważnie... Premierę zawsze można w nieskończoność odwlekać, a na koniec
pchnąć do sprzedaży "profesjonalnie zlokalizowany" - niedorobiony i zabugowany szajs.

My możemy się wqrwiać, a Torrent rośnie w siłę.


Taa, tyle, że jest to skutek a nie przyczyna piractwa w Polsce :/. Chyba najbardziej jaskrawy przykład to PK właśnie - "pierwsza" część kosztowała grosze, a mimo to sprzedawała się marnie - czy dziwne jest, że wydawca nie zamierza powtórzyć tego samego błędu? Jeśli może liczyć na sprzedaż, powiedzmy, 500 czy nawet 1000 egzemplarzy, to nie ma sensu iść w koszta (prawa rynku są nieubłagane, a nikt nie będzie dopłacał do interesu, by zadowolić kilkaset osób, gdy tymczasem kilka, kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt tysięcy skorzysta z usług "dystrybutora alternatywnego" :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:11, Armorgedon12 napisał:

Mam złe wiadomości :[ People can Fly sprzedało prawa do Painkillera czeskiemu studiu Mindware
Studio. Patrząc na screeny nie wysilili się zbytnio z nowościami. Do zestawu dodali tylko dwie
bronie (dziwny pistolet i coś podobnego do siekiery :/) Engine niewiele poprawili, a przeciwnicy
wygladaja głupio (przerośnięte krowy z halabardami [Diablo 2 się przypomina] przerośnięte dzieci
z pochodniami, niezbyt straszni farmerzy lub jacyś ludzie na wózkach inwalidzkich) Patrząc
na trailer, rozgrywka nie uległa w ogóle zmianie, HUD pozostał ten sam, bronie też, niektórzy
przeciwnicy również zostali skopiowani z oryginału, a lokacje już nie mają tego klimatu. Miałem
nadzieję że gra stanie się jeszcze lepsza, ale stała się następnym dodatkiem do zwykłego Painkillera.


PS: Nowa nazwa to: Painkiller: Overdose (Bardzo nastrojowa :/)

http://grrr.pl/2007/07/11/painkiller-2-pierwsze-informacje/



Nie wiem czy ktoś pisał [nie chce mi sie czytać całego wątku :P] ale People can Fly nie miało praw autorskich Painkilera ;s

Z reszta tutaj jest cały wywiad z szefem Pepole can Flay http://painkiller.gamescore.pl/index.php?go=art&function=show_all&no=18 i wszystko wyjaśnia co do sprawy Painkillera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel przyniosl mi "owerdose" i wlasnie gram....straszne paskudztwo, ale jak juz zaczalem to pogram i zobacze moze dalej bedzie lepiej. Jestem w drugiej planszy i juz nie umiem z niej wyjsc :(....czy znajdzie sie jakas dobra dusza i mi podpowie jak sie uporac z tym fantem ?.

Tych plonacych trupow (na sreenie) nie da sie niczym zalatwic a wyjsc tez sie nie da. Pozatym caly czas mnie goni ogien i nie wiem jak go udaremnic.

20071112131724

20071112131806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 13:19, Misquamaqus napisał:

Tych plonacych trupow (na sreenie) nie da sie niczym zalatwic a wyjsc tez sie nie da. Pozatym
caly czas mnie goni ogien i nie wiem jak go udaremnic.

Ojejku :)
Da się załatwić tak samo jak porzednie :)
Musisz załatwić najpierw ten "ogień" co Cię goni a wtedy te trupy ożyją i po robocie (jak ogień za tobą łazi to wal do niego, tak samo jak do wszystkiego co się rusza:))
Przeszedłem całą grę i nie jest taka zła
Jestem fanem Painkillera i po demie byłem tak samo jak inni nastawiony sceptycznie
Overdose daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta gra nie podoba. Od razu widać że Czesi nie znają sie na Polskim :D . To nie to samo co Polski PK1. Gdyby polacy to robili, może nie wyszedł by taki chłam..... Przecież to wygląda jakby "stuningowali" silnik gry do minusa. Gra dla mnie wygląda gorzej niż pierwszy PK1 . Więc o czym my tu gadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:48, Kazekrex napisał:


> Tych plonacych trupow (na sreenie) nie da sie niczym zalatwic a wyjsc tez sie nie da.
Pozatym
> caly czas mnie goni ogien i nie wiem jak go udaremnic.
>
Ojejku :)
Da się załatwić tak samo jak porzednie :)
Musisz załatwić najpierw ten "ogień" co Cię goni a wtedy te trupy ożyją i po robocie (jak
ogień za tobą łazi to wal do niego, tak samo jak do wszystkiego co się rusza:))
Przeszedłem całą grę i nie jest taka zła
Jestem fanem Painkillera i po demie byłem tak samo jak inni nastawiony sceptycznie
Overdose daje rade


Heh....zeczywiscie to proste jest jak budowa cepa :). Fajny ten stworwk:

20071114124121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 12:41, Misquamaqus napisał:

Heh....zeczywiscie to proste jest jak budowa cepa :). Fajny ten stworwk:

hehehe zobaczysz póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:04, Kazekrex napisał:

> Heh....zeczywiscie to proste jest jak budowa cepa :). Fajny ten stworwk:
>
hehehe zobaczysz póżniej :)

grałem w overdose.. z 40 min.... wył.. po kilku dniach odinstalowałem...
a co do stforka to ... co to do uja ma być ? zepsuli.. jednym słowem gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w porownaniu do pierwszej czesci Painkillera Overdose sie chowa, ze sie tak wyraze a szkoda bo gdyby grafika byla tak sliczna jak w np. Lost Planet to bylby chicior a nie takie badziewie jakie teraz widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zbyt pochopnie sie wypowiedzialem za co przepraszam....co prawda pierwsze plansze sa do bani za to kolejne sa coraz lepsze. Pare fotek dla jakotakiego zobrazowania:

20071114172151

20071114172227

20071114172303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować