Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Need for Speed: Pro Street - jazda próbna

33 postów w tym temacie

Lucas the Great

Czas na kolejny tekst z naszego pakietu poświęconego tegorocznym targom Games Convention w Lipsku, które to dziś dobiegły końca. Tym razem Zaix opowie o testach najnowszej odsłony serii Need for Speed. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Games Convention 2007 - Need for Speed: Pro Street - jazda próbna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje to ten NFS nie bedzie w 100% idealny. Napewno bedzie tylko dzien i tyle. Skręty dupne jak w Porsche 2000. Szczertze to z NFS wole U2, a tak na serio to NFS NIGDY nie przebije Midnight Cluba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Pro Street napaliłem sie już dawno, po pierwszych zapowiedziach i co czytam kolejne to bardziej leci mi ślinka na tę gre. w Most Wanted pograłem 2 może 3 dni, w Carbona troche dłużej ( obie tak mnie znudziły że szok ). najbardziej interesującymi sprawami w Pro Street wydają sie: model zniszczeń ( widziałem prezentacje w TVN Turbo - ktos kręcił z ręki akcje na telewizorze - wyglądało całkiem w miare ) oraz limitowane nitro. tak trzymać chłopaki z EA! słyszałem że i w nowym Gran Turismo będzie model zniszczeń, no no coś sie zaczyna zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś nowego. Po słabym według mnie MW nawet nie zagrałem w Carbona i nie żałuje. To przecież MW w nocy i nic więcej. W Pro Street zagram na pewno :) Wreszcie coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka typu Carbon raczej EA nie grozi. Widać że umieją uczyć się na błędach. Ale wszystko się jeszcze okaże. Jak na każdą dużą produkcję pro Street ma dobrą reklamę, co nie oznacza że końcowy produkt będzie hitem. To będzie na pewno powiew świeżości dla serii, ale z takimi eksperymentami należy uważać. Byleby NFS: TOcA nie wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to mi sie podoba......... mam nadzieje ze mi ta giera pójdzie...;hmm ciekawe czy ten golf to na sprzedaz razem z całym osprzetowniem..... ( fele to ma okrutne :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować